Zaloguj się, aby obserwować  
St0ck

Wirtualne Pieniądze a... Assasin Creed

7 postów w tym temacie

Witam...

Szukałem odpowiedzi na moje pytanie w dziale "Pomoc" ale nie pomogło...

Chciałbym kupić grę Assasin Creed na PC ( http://www.gram.pl/sk0_8AnjHu4_Assassins_Creed.html ), ale chciałbym użyć jak najwięcej wirtualnych pieniędzy - tylko nigdzie nie pisze ile mogę ich maxymalnie użyć! Nawet w zamówieniu w punkcie "akceptacja" nie ma nic i ilości wPLN które chce wydać... może ktoś by pomógł o podpowiedział czy w ógole można wydać na tą grę wPLN, a jak można to gdzie?

Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Przecież pisze: Kupując ten produkt w naszym sklepie oszczędzasz 20 zł.

Własnie tyle wPLN możesz użyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko tyle? Czyli muszę wydać 80 zł na grę, oszczędzając jedynie 20... :< Myślałem, że będę mógł więcej wPLN wydac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 14:43, St0ck napisał:

Tylko tyle? Czyli muszę wydać 80 zł na grę, oszczędzając jedynie 20... :< Myślałem,
że będę mógł więcej wPLN wydac...


M1k3 źle ci to wytłumaczył...
Na Assassins Creed''a nie można wydać wPLN! Tam pisze "Jego cenę sugerowaną obniżyliśmy o 20 zł.", czyli nie używając swoich wPLN. Niestety przy zakupie niektórych produktów nie można zużywać wirtualnych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 14:55, ryczypisk napisał:

ale za wirtualne pieniędze mozna sobie odliczyć koszr przesyłki, przynjamniej kiedyś
się dało xD...

Można, ale twoje zamówienie musi mieć wartość ponad 150 zł. A wPLN''ami można chyba tylko pokrywać części cen gier wydanych przez CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 14:59, Hoplita napisał:

> ale za wirtualne pieniędze mozna sobie odliczyć koszr przesyłki, przynjamniej kiedyś

> się dało xD...
Można, ale twoje zamówienie musi mieć wartość ponad 150 zł. A wPLN''ami można chyba tylko
pokrywać części cen gier wydanych przez CDP.

Hmmm... kiedys pamiętam ze kupowałem jakiś kupon za wPLN i miałem dosatwe za free :D. Ale teraz to juz chyba nie funkcjonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować