Zaloguj się, aby obserwować  
luki9696

Piraci z Karaibów - rejestracja

14 postów w tym temacie

Mam nietypowy problem. Kupiłem grę Piraci z Karaibów wiele lat temu, jak jeszcze kosztowała 100 zł. Z tego wszystkiego zostało mi tylko orginalne płyty z pudełkiem. Nie mam tej książeczki do gry i nie pamiętam czy był tam ten kod rejestracji, ale wątpie bo jeszcze nie było chyba takiej opcji. Moje pytanie brzmi - Czy mogę w jakiś sposób zarejestrowac moją grę? Mogę zrobić zdjęcia i wysłać tutaj albo na wskazany adres.
Nie chodzi mi o te wirtualne pieniądze, tylko w razie czego bym mógł skorzystać z pomocy technicznej czy gwarancji, lub sprzedać w używkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 08:45, luki9696 napisał:

Mam nietypowy problem. Kupiłem grę Piraci z Karaibów wiele lat temu, jak jeszcze kosztowała
100 zł. Z tego wszystkiego zostało mi tylko orginalne płyty z pudełkiem. Nie mam tej
książeczki do gry i nie pamiętam czy był tam ten kod rejestracji, ale wątpie bo jeszcze
nie było chyba takiej opcji. Moje pytanie brzmi - Czy mogę w jakiś sposób zarejestrowac
moją grę? Mogę zrobić zdjęcia i wysłać tutaj albo na wskazany adres.
Nie chodzi mi o te wirtualne pieniądze, tylko w razie czego bym mógł skorzystać z pomocy
technicznej czy gwarancji, lub sprzedać w używkach.



Rejestracji nie będzie, karty nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karty nie ma bo pare lat temu chyba jeszcze nie było. Więc chciałem się zapytac czy istnieje taka możliwość. Oczywiście wszystko jest orginalne. Z tyłu na pudełku jest logo CD-Projektu.

Gra została zakupiona w 2003 roku, a strona gram.pl nie wiem od kiedy istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 08:53, luki9696 napisał:

Karty nie ma bo pare lat temu chyba jeszcze nie było. Więc chciałem się zapytac czy istnieje
taka możliwość. Oczywiście wszystko jest orginalne. Z tyłu na pudełku jest logo CD-Projektu.

Gra została zakupiona w 2003 roku, a strona gram.pl nie wiem od kiedy istnieje?


Weź zadzwoń do CDProjektu i ich o to spytaj - to najlepsza droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwonic to mi się za bardzo nie chce :P Można gdzieś pogadac z nimi na forum? Albo czy ktoś ma jakiegos maila do nich gdzie mógłbym zgłosić swój problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 09:18, luki9696 napisał:

Dzwonic to mi się za bardzo nie chce


Człowieku jak nie chcesz tak tego zrobić to trudno. Ale wiedz że to najlepsze rozwiązanie. Zawsze lepiej z kimś pogadać niż wymieniać się mailami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 10:59, luki9696 napisał:

Oki oki nie tak ostro :P Jeśli to będzie jedyne wyjście to tak zrobię.


Spoko, przecież nie atakuje tylko ładnie doradzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oki oki nie tak ostro :P Jeśli to będzie jedyne wyjście to tak zrobię.

Spoko, przecież nie atakuje tylko ładnie doradzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 11:09, luki9696 napisał:

Spoko :) Dzięki za rade :) A nie wiesz do kogo dokładnie dzwonić? Pomoc techniczna czy
jak?

zawsze w instrukcjach jakiejkolwiek gry z CDP jest nr. teefonu.Ale popatrz w Dziale pomocy tech.Niue wiem czy coś tam bedzie, lae można zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, ze ja już nie mam instrukcji :P Zapodziała się przez te 5 lat xD Zostało mi tylko pudełko plastikowe z płytkami, a ten duży kartonik i instrukcje gdzieś posiałem i możliwe że zostało to wyrzucone :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 16:17, luki9696 napisał:

Problem w tym, ze ja już nie mam instrukcji :P Zapodziała się przez te 5 lat xD Zostało
mi tylko pudełko plastikowe z płytkami, a ten duży kartonik i instrukcje gdzieś posiałem
i możliwe że zostało to wyrzucone :/

nie wiem czy to jeszcze aktualny numer ale spróbuj:
022 519 69 66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rejestracji gier mozna porozmawiac chocby w tym watku. Ja tam bym sie skontaktowal z Pomoca Techniczna CD Projekt, namiary w instrukcji obslugi. Temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować