Zaloguj się, aby obserwować  
rzulw

Polonusi

3 posty w tym temacie

Podejrzewam, że nie ja jeden mieszkając poza granicami Polski robię zakupy w sklepie gram.pl. Jestem ciekaw jak dajecie sobie radę z odbiorem przesyłek. Ja proszę znajomych o "udostępnienie" swojego adresu, potem oni mi to odsyłają, ja im oddaję za przesyłkę, oczywiście za przesyłkę do nich też płacę. Znajomi albo mają czas albo nie mają. Ostatnio gry wędrowały do mnie 3 miesiące. Oczywiście nie winię ich za to, bardziej nie podoba mi się postawa gram.pl. Napisali mi, że wysyłka za granicę jest droga i skomplikowana (!) lol.
Przecież ja zgadzam się na pokrycie kosztów poza tym ... wyprodukowali Wiedźmina, a wysyłka do kraju Unii Europejskiej jest zbyt skomplikowana i takie tam bla bla.
Jak Wy dajecie sobie radę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 22:38, rzulw napisał:

Jak Wy dajecie sobie radę ?


Zakupy w internecie, w polskich sklepach robię dość często. Zazwyczaj szukam sprzedawców oferujących wysyłkę zagranicę (sklepy lub allegro). W momencie gdy jest to niemożliwe, (gram.pl) mam rodzinę w Polsce i na nich jest składane zamówienie. Potem daną rzecz wysyłają mi pocztą, bądź UPSem, albo też sam zabieram przy okazji składania wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować