Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2008 o 21:55, Damianuss1 napisał:

To całkiem niezły pomysł. Proponuję adminowi aby po premierze wyczyścił temat pozostawiając
tylko wymagania i inne ważniejsze rzeczy : ). Co Wy na to?

Bez sensu ;) nie sądze ze chciało by im się jeszcze raz czytac i.. odpykać niepotrzebne posty o gta 4 i innym...
Po za tym jakby mieli tak robic to by musieli zatrudnich chyba jescze z 30 moderów do tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 21:54, Avar Neus napisał:

BTW. Gdzie sie zmienia ilość postów na stronę?


Forum główne -> w prawym dolnym rogu "ustawienia" -> znajdziesz tam to czego szukasz.

Btw
Wielkim bólem tego forum jest brak możliwości stałej edycji swojego posta. To przez to po części robi się tutaj taki bałagan. Np teraz w moim przypadku. Przecież mogłem edytować swojego posta wyżej, ale niestety czas upłynął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 21:21, Santino93 napisał:

Całe szczęście już mi przeszło i teraz to mi obojętne jest czy gra przyjdzie do mnie w środę
czy w poniedziałek za tydzień.

I to (o ile piszesz szczerze i nie oszukujesz sam siebie) jest właśnie dojrzałe podejście do kwestii gier.

Dnia 30.11.2008 o 21:21, Santino93 napisał:

Co do jakości to się nie obawiam GTA zawsze trzyma poziom choć i tak wolę Mafię, a czwóreczka
dla mnie i tak będzie gorsza niż Mafia 2.

Ale na dzień dzisiejszy skąd możesz wiedzieć , że Mafia II będzie lepsza od PeCetowej wersji GTA IV ? Oba te tytuły jeszcze nawet nie miały swoich premier , więc nie porównujmy książek na podstawie okładek (tzw. gier tylko na podstawie zapowiedzi i ewentualnie filmików).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 22:04, Sebat1 napisał:

Ale na dzień dzisiejszy skąd możesz wiedzieć , że Mafia II będzie lepsza od GTA IV ?
Oba te tytuły jeszcze nawet nie miały swojej premiery , więc nie porównujmy książek
na podstawie okładek (tzw. gier tylko na podstawie zapowiedzi i ewentualnie filmików).


O przepraszam! GTA IV miało swoją premierę, więc można o niej sporo powiedzieć. Jedyne czego nie wiemy to jakość zoptymalizowania wersji na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 22:06, Avar Neus napisał:

O przepraszam! GTA IV miało swoją premierę, więc można o niej sporo powiedzieć. Jedyne
czego nie wiemy to jakość zoptymalizowania wersji na pc.

No jak bedzie sie ciąc tak jak NFS C... no to będzie kicha...
Jestem ciekawy jak to będzie wyglądać i czy bedzie to szybkie... ogólnie cała gra... ciekawy jestem
jak juz bede ją miał.. to... po prostu... przejade sie samochodem po miescie i zobacze co i jak wygląda..
a własnie ciekawe czy bedzie mozna driftowac :)
i czy samochud bedzie miał model zniszczeń jak w FLATOUT 2 .. no moze przesadzam troche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 22:10, Chester001 napisał:

No jak bedzie sie ciąc tak jak NFS C... no to będzie kicha...
Jestem ciekawy jak to będzie wyglądać i czy bedzie to szybkie... ogólnie cała gra...
ciekawy jestem
jak juz bede ją miał.. to... po prostu... przejade sie samochodem po miescie i zobacze
co i jak wygląda..
a własnie ciekawe czy bedzie mozna driftowac :)
i czy samochud bedzie miał model zniszczeń jak w FLATOUT 2 .. no moze przesadzam troche
;)


Powiem Ci, że wygląda przepięknie. Co prawda model jazdy na początku powoduje tylko WTF?! w naszych myślach, ale potem jest lepiej. Samochody niszczą się fajnie. Ogólne wrażenie z 1h grania na x360 jak najbardziej pozytywne. Jak na min. gra wygląda jak na konsoli to jestem ciekaw jak wygląda na max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2008 o 22:06, Avar Neus napisał:

O przepraszam! GTA IV miało swoją premierę, więc można o niej sporo powiedzieć. Jedyne
czego nie wiemy to jakość zoptymalizowania wersji na pc.

Ale rozmawiamy tutaj oczywiście o PeCetowych wersjach tych gier. ;P Ale specjalnie dla ciebie udało mi się (bodajże w ostatniej chwili) do edytować to co trzeba. xD

Chester001
Ta... na pewno w FlatOut-cie 2 samochud miał model zniszczeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jedno... Nie będę się na dostanie gry szybko napalał bo nie ma sensu. Mam tylko nadzieję, że przyjdzie do domu do 5 grudnia. Może Wirtus nie zawali tak sprawy jak cenega przy Far Cry 2.
Ale samej gry doczekać się nie mogę. Mam nadzieję, że będzie trzymać klimat tak jak GTA III (moim zdaniem najlepsza część jak do tej pory). No i strasznie mnie ciekawi jak odbiorę Liberty City po wizycie w NYC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety prawda , coraz gorszę są zabezpieczenia do gier , pieprzy żeby włożyć oryginalny dysk do napędu a my mamy oryginalny dysk :|

To samo z grą Far Cry 2 , bez cracka to gra ma błędy :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 22:04, Sebat1 napisał:

I to (o ile piszesz szczerze i nie oszukujesz sam siebie) jest właśnie dojrzałe podejście
do kwestii gier.

Jak najbardziej szczerze.

Dnia 30.11.2008 o 22:04, Sebat1 napisał:

> Co do jakości to się nie obawiam GTA zawsze trzyma poziom choć i tak wolę Mafię,
a czwóreczka
> dla mnie i tak będzie gorsza niż Mafia 2.
Ale na dzień dzisiejszy skąd możesz wiedzieć , że Mafia II będzie lepsza od PeCetowej
wersji
GTA IV ? Oba te tytuły jeszcze nawet nie miały swoich premier , więc nie
porównujmy książek na podstawie okładek (tzw. gier tylko na podstawie zapowiedzi i ewentualnie
filmików).

No może to było za odważne stwierdzenie, ale nie wierzę żeby Ilussion Softworks schrzaniło swój korony tytuł. I jako fan przełknę nawet słabą grafikę (na którą się nie zanosi i na szczęście), niedopracowane sterowanie, bugi byleby gra miała fabułę na poziomie. Może i GTA nie będzie gorszę (według pism branżowych będzie o niebo lepsza bo uznana marka itp., ale oni nawet słabego Obliviona wychwalają pod niebiosa więc się nie dziwie) ale ja wolę bardziej poważny klimat Mafii.

>PS. Great podpis. o_O Naprawdę szacun , tylko pozazdrościć. ;P
Zapomniałem wcześniej podziękować. Myślałem że nikt podpisów nie czyta, bo dzisiaj społeczeństwo jest przecież takie leniwe.
Tomek1120->->->
Mi się nigdy nie gryzły choć widziałem tu na forum takie przypadki, że gra nie chodziła. Wtedy wystarczy usunąć Deamona, Alcohol i wpisy z rejestru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 23:14, Santino93 napisał:

Tomek1120->->->
Mi się nigdy nie gryzły choć widziałem tu na forum takie przypadki, że gra nie chodziła.
Wtedy wystarczy usunąć Deamona, Alcohol i wpisy z rejestru.

W niektórych przypadkach jak widać na powyższym filmiku i to nic nie daje. Pozostaje tylko witaminka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 23:18, Damianuss1 napisał:

> Wtedy wystarczy usunąć Deamona, Alcohol i wpisy z rejestru.
W niektórych przypadkach jak widać na powyższym filmiku i to nic nie daje. Pozostaje
tylko witaminka.

Czasami się zdarzają beznadziejne przypadki, choć nie jest ich znów tak dużo. Miejmy nadzieję, że z GTA takich problemów nie będzie. SecuROM to badziew i niepotrzebny komplikator i zdania nie zmienię bo piraci i tak go złamią, ale już wole jego niż DRM i ograniczenie instalacji do 3, a gdy się limit przekroczy trzeba liczyć na łaskę producenta coby zwolnił choć jedną instalację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

filmik potwierdza moje przekonanie że to uczciwych graczy traktuje się jak piratów:/ Czy wymyślono już grę którą można NIEspiracić?? oczywiście że NIE. Można zrobić jedynie tak świetną produkcję jak Blizz czy R* żeby aż chiało się kupić oryginał, ale do tego branża musi chyba jeszcze dorosnąć...

Wiecie może jak długo zwykle idzie paczka z Empiku do odbioru osobistego?? bo GTA4 jest moim pierwszym zamówieniem w empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 06:50, player000 napisał:

filmik potwierdza moje przekonanie że to uczciwych graczy traktuje się jak piratów:/
Czy wymyślono już grę którą można NIEspiracić?? oczywiście że NIE. Można zrobić jedynie
tak świetną produkcję jak Blizz czy R* żeby aż chiało się kupić oryginał, ale do tego
branża musi chyba jeszcze dorosnąć...

Wiecie może jak długo zwykle idzie paczka z Empiku do odbioru osobistego?? bo GTA4 jest
moim pierwszym zamówieniem w empiku.


z tego co wiem, to GTA IV w empiku (zakupione przez empik.pl) będzie można odebrać ok czwartku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 10:39, OstrekPL napisał:

jak to bedzie chodzic na viscie 2 gb ram procesor intel 2 quad karta gforce 9800 gt?

Od tego jest osobny temat -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33486&u=2180

Dzisiaj rano postanowiłem wyruszyć do kiosku ze zgubną nadzieją kupienia poradnika do GTA IV. O dziwo miałem szczęście i w kolporterze na półeczce leżały sobie dwie sztuki ^^. Mały przegląd dla zainteresowanych. Poradniczek bardzo mi się podoba. Z pewnością się przyda no i mam czym się zająć na czas nadchodzącej premiery GTA IV. Jedyne co mi w nim nie odpowiada to ten plakacik.


20081201105420

20081201105444

20081201105458

20081201105510

20081201105555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować