Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2009 o 17:25, Citkowsky napisał:

co to znaczy, że gra śmiga w 80%?

To moja skala, która mówi, że pomimo najniższych ustawień w tych 20% to spowolnienia, lagi, wciny : ). 80% to płynna gra, którą się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi da adres do jakiegoś darmowego pożądnego poradnika do GTA IV. Żeby tylko ten poradnik był na PS 3. Sory wiem że to nie ten temat ale jaką przepustowośc może gdzieś miedź internet 1mb bezprzewodowy z orange?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam mały problem. Czy na początku gry w pierwszym mieście jest garaż ? Jeżeli tak to gdzie.
Z góry pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema ziomy mam nadzieje ze mi pomozecie bo jestem niezle fkur..ny. Sprawa sie toczy tak: Wczoraj kupilem gta 4 dzis zainstalowalem chce uruchomic a tu wyskakuje mi taki błąd. Nie wiem oco w tym gownie chodzi jestem zarejestrowany i zalogowany na socjal club i no for windows mam nettworka 3,5 serwice packa 3 2gb ram ati radeon x1900 Klasy AMD Athlon 64 no i dupa a to przeciez najnizsze wymagania wiec chociaz menu powinno sie pojawic a tu tu nic instalowalem 4 razy z patchami i bez a tu nic . Prosze o pomoc bo jestem niezle fkur.. na to wszystko Z gory Dziex

20090729210708

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 21:07, XxXOWER9XxX napisał:

Siema ziomy mam nadzieje ze mi pomozecie bo jestem niezle fkur..ny. Sprawa sie toczy
tak: Wczoraj kupilem gta 4 dzis zainstalowalem chce uruchomic a tu wyskakuje mi taki
błąd. Nie wiem oco w tym gownie chodzi jestem zarejestrowany i zalogowany na socjal club
i no for windows mam nettworka 3,5 serwice packa 3 2gb ram ati radeon x1900 Klasy AMD
Athlon 64 no i dupa a to przeciez najnizsze wymagania wiec chociaz menu powinno sie pojawic
a tu tu nic instalowalem 4 razy z patchami i bez a tu nic . Prosze o pomoc bo jestem
niezle fkur.. na to wszystko Z gory Dziex



uruchom program ,,dxdiag" i w zakładce dźwięk zjedź suwakiem na przedostatnie pole od lewej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 21:21, XxXOWER9XxX napisał:

Citkowsky twoja metoda niestety nie dziala.

Wantor_Zorin a tak właściwie oco tam chodzi mógłbyś mi wytłumaczyć bo nie zbyt kapuje
te polecenia na tej stronie

To dopiero po zainstalowaniu jak masz po jakimś czasie freezy to tworzysz plik commandline.txt w folderze gry i wpisujesz jedno z tych poleceń. Mi jakby płynniej po tym chodzi.
Jaki dokładnie masz procesor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 21:28, XxXOWER9XxX napisał:

Vanto_Zorin Sorka ale jakos nie kapuje mogl bys to bardziej rozpisac co i jak trzeba
zrobic

Jaki dokładnie masz procesor? a i spróbuj directx zainstalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 22:38, XxXOWER9XxX napisał:

Zadne acięcia nic z tych rzeczy tylko ze przy uruchamianiu gry pojawia mi sie blad i
nie wiem oco w nim chodzi .Spójrz na post powyzej



jego post nie byl skierowany do ciebie i nie dotyczyl ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 22:47, XxXOWER9XxX napisał:

Nie no moze mi ktos pomoc z tym szajsem


A gdzie kupiłeś to GTA?
Może masz wadliwe płyty, spróbuj u kumpla ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem i mam nadzieje że tutaj znajde odpowiedź. Otóż gdy włączam Street Fightera wszystko jest jak powinno - przy włączaniu gry pokazują się okienka GFWL itd. A przy GTA 4 już nie... Nic się nie dzieje co ma związek z GFWL ani przycisk home nie działa... Czy ktoś wie jaki może być tego powód? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować