Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2008 o 17:16, matma3 napisał:

Czy to o cos innego chodzi??:/


Powiem ci tyle, że jak rejestrowałem się na Windows Live ID i Xbox Live (Gears of War)... to troche to trwało, a w GTA jeszcze jakieś inne bzdurne gó**o dochodzi..... Jak dla mnie to jest po prostu denerwujące :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 17:16, matma3 napisał:

Czy to o cos innego chodzi??:/

A masz jeszcze gamertaga?? Jeśli nie to go załóż, bo inaczej będziesz miał "NOT LINKED YET".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 17:20, P4WL4Q napisał:

> Czy to o cos innego chodzi??:/

Powiem ci tyle, że jak rejestrowałem się na Windows Live ID i Xbox Live (Gears of War)...
to troche to trwało, a w GTA jeszcze jakieś inne bzdurne gó**o dochodzi..... Jak dla
mnie to jest po prostu denerwujące :/



Denerwujace i to dobrze :/

Nawet konsultant Cenegi nie umial mi pomoc :/ bo mowil ze jeszcze nie instalowal tej gry:/


gamertaga ?? a tak dokladniej ?? jakies linki czy wskazowki?? -dawno nie gralem w gry i jestem troche zielony:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie na gram.pl anulowane. Zamówione na sklep.cenega.pl. Wole oszczędzić sobie nerów, dowiadując się jutro od gram.pl, ze paczki również i jutro nie wyślą.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2008 o 17:21, matma3 napisał:

gamertaga ?? a tak dokladniej ?? jakies linki czy wskazowki?? -dawno nie gralem w gry
i jestem troche zielony:/

To jest to Xbox Live w sekcji Account Linking w twoim koncie na SC. Jak to zrobisz to musisz jeszcze raz kliknąć na ADD przy GfW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 17:27, Pytel11 napisał:

Mam pytanie, jak zamówię teraz na cenega.pl to jutro bym już miał?

Dzisiaj już Ci raczej nie wyślą. Co innego jakbyś zrobił to z rana. Dzisiaj zamówisz -> jutro paczka leci -> następnego dnia jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No teraz to juz wogole dziwnie to wyglada:/

Wchodzac na ta strone co wczesniej z tymi zeby dodac link itp to mam ze nie mozna potwierdzic mojego adresu e-mail :/ - jak oni mogli to tak "zepsuc"


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 17:30, Pytel11 napisał:

Ale czytałem gdzieś, że jak dadzą do kuriera do wyznaczonej godziny to leci w ten sam
dzień, to prawda?


Nie. Leci w ten sam dzień ale do firmy kurierskiej. Następnie segregacja z innymi paczkami które lecą po tej samej trasie kuriera i wyjazd następnego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 17:23, lukas2491 napisał:

Zamówienie na gram.pl anulowane. Zamówione na sklep.cenega.pl. Wole oszczędzić sobie
nerów, dowiadując się jutro od gram.pl, ze paczki również i jutro nie wyślą.

Pozdrawiam


Podejrzewam że robisz błąd. Cenega też nie zawsze wywiAzuje się z zobowiązań (patrz Far Cry 2) i pewnie jak dopiero teraz zamowisZ dostaniesZ w przyszłym tygodniu. Jak boisz się czekać to może wybierz się do sklepu normalnego. Mniej stresu ;)

Sorry za ewentualne błędy ale pisze z iphona i autokorekta czasami działa cuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 17:31, rafekx 12 napisał:

> gral juz ktos ?? jest do kupienia w MM czy carrefourach ?

Tak grałem ja:) Co do MM jutro będzie na 100%:)



Jakbys mogl to opisz mi dokladnie to co mam zrobic aby uruchomic ta gre?? (spokojnie, krok po kroku prostym jezykiem)


Bede bardzo wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po około póltora godzinie grania wrażenia:
1GRafika nawet na low prezentuje się[od razu zakłądam ze porównywałem screen z Xbox 360] tak samo-ja róznic nie dostrzegam:)
2 Zdarzają sie błedy graficzne jak choćby skakające cienie itp.ale to jest do napraweinia w patchu:)
3 Jeszcze nigdy żadna historia opowiedziana w GTA nie zaczeła sie tak dobrze-jak tu nie lubić Romana i Niko?:)
4 Dla osó nie znajacych angielski polecam poradnik-opisuje dosłownie wszystko,choc teraz nie ejst potrzebny bo gra jest łatwa,to z czase moze sie przydać:)

Ogólnie ejstem zadowowolny z zakupu i stawiam 8+/10 bo mało grałem i ma błędy graficzne:)

P.s-do odpalenia GTA 4 na medium potrzeba Radeona 4870 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 17:34, matma3 napisał:

> > gral juz ktos ?? jest do kupienia w MM czy carrefourach ?
>
> Tak grałem ja:) Co do MM jutro będzie na 100%:)


Jakbys mogl to opisz mi dokladnie to co mam zrobic aby uruchomic ta gre?? (spokojnie,
krok po kroku prostym jezykiem)


Bede bardzo wdzieczny


Napisz do mnie na gg-pomoge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipa noo.... mam wybór... czekać wieki, aż gram mi wyśle... albo zapłacić 160 zł w Empiku.. jedno i drugie wyjście do "dupy" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować