Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2008 o 19:59, Sebo0330 napisał:

Ja pie*****! Przecież tu widać spisek jak nie wiem. Wiele znanych sklepów internetowych
nie dostało od producenta (Cenegi) gier! Na pewno chcieli sobie podbić sprzedaż! Na pewno!
A wy jeszcze im nabijacie portfel kasą za ich nieuczciwość?! Opamiętajcie się!

P.S. Powinniście opier***** Cenegę a nie gram.


rozumiem że chcesz powiedzieć że CDP jest taki super i że poza swoim sklepem gram.pl wspiera i daje równe szanse innym sklepom internetowym ? Sorki. ale nie zgodzę się z tym.
Tytuł dystrybuuje Cenega i trudno żeby zależało jej na wspieraniu za wszelką cenę CDP czyli i gram.pl.
Człowieku, to biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię Was : (, przez Was nie będę mógł się na jutro normalnie pouczyć, bo narobiliście mi takiego smaku na GTA IV, że normalnie nie mogę się doczekać jutra kiedy pojadę do centrum swojego miasta (Legionowo) w celu odwiedzenia Empiku i zakupu tejże gry. A przez cały październik i listopad jakoś nie oczekiwałem zbytnio gry (nawet nie złożyłem nigdzie pre-ordera co do mnie bardzo nie podobne), aż do dziś kiedy wlazłem i poczytałem temacik ;p. Jeju...mam tylko nadzieje, że w legionowskim Empiku gra będzie...bo jak nie, to będę musiał jechać do Warszawy na Marszałkowską. No i żebym nie miał pokazu slajdów w grze : <, bo mój procesor niestety mieści się w minimalnych wymaganiach : (. Nic tylko przeżyć szkołę i szybko jechać kupić grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:10, natanadler napisał:

> Ja pie*****! Przecież tu widać spisek jak nie wiem. Wiele znanych sklepów internetowych

> nie dostało od producenta (Cenegi) gier! Na pewno chcieli sobie podbić sprzedaż!
Na pewno!
> A wy jeszcze im nabijacie portfel kasą za ich nieuczciwość?! Opamiętajcie się!
>
> P.S. Powinniście opier***** Cenegę a nie gram.

buhahahahahahahahahah! Oj jak Ty byś znał realia:P Nie wiesz wielu, wielu rzeczy więc
sie wypowiadaj. My sobie chcemy podbić sprzedaż nie wysyłając towaru do sklepów :D lol


Ja wam życzę wszystkiego najgorszego Cenego w każdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:16, natanadler napisał:

powiem tak: wiele jest rzeczy na ziemi i niebie o, których się nam nie śniło :)


Dobra chyba czas troszkę wyluzować, bo niektórym to aż na filozofowanie się zebrało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:15, Red-Alert napisał:

> Ja pie*****! Przecież tu widać spisek jak nie wiem. Wiele znanych sklepów internetowych

> nie dostało od producenta (Cenegi) gier! Na pewno chcieli sobie podbić sprzedaż!
Na pewno!
> A wy jeszcze im nabijacie portfel kasą za ich nieuczciwość?! Opamiętajcie się!
>
> P.S. Powinniście opier***** Cenegę a nie gram.

rozumiem że chcesz powiedzieć że CDP jest taki super i że poza swoim sklepem gram.pl
wspiera i daje równe szanse innym sklepom internetowym ? Sorki. ale nie zgodzę się z
tym.
Tytuł dystrybuuje Cenega i trudno żeby zależało jej na wspieraniu za wszelką cenę CDP
czyli i gram.pl.
Człowieku, to biznes.


Nie mówie że CDP jest super, ale tutaj to normalnie można wysnuć po prostu dlaczego nie ma GTA IV w kilku sklepach, a wogóle tu nie gadamy o CDP tylko o Cenedze, więc nie wymyślaj tematów zastępczych.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:14, Ryco2 napisał:

http://rockstargames.com/support/req_support_detail.php?product=275%2C3%2CGrand+Theft+Auto+IV%2CPC%2CRockstar_Games%2Cgta4&submit=Submit

Tu macie wszystkie odpowiedzi na wasze pytania. Ja dziękuję i nie kupuję. Do niedawna
sam byłem napalony na grę, a teraz to nie będę się gimnastykował i męczył żeby uruchomić
oryginalną i legalnie kupioną grę. Szkoda, już prędzej kupię xboxa i gta 4 na kosnole
niż na pc.

Przeczytałem, i gdzie widzisz problem. Według mnie wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:16, natanadler napisał:

powiem tak: wiele jest rzeczy na ziemi i niebie o, których się nam nie śniło :)


No to wytłumacz mi proszę, to odejdę od mojej wersji. Tylko podaj jakieś rzeczowe argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:16, natanadler napisał:

powiem tak: wiele jest rzeczy na ziemi i niebie o, których się nam nie śniło :)


Bez kitu jescze ta wasza żałosna strona z wielkim flashem Netii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:20, madfrog napisał:

Ale się będę śmiał jeżeli jutro na gram.pl będzie napis przy GTA IV "PRE-ORDER Planowana
wysyłka 2.12.2008" :]

raczej 2.12.2009 hehehee. Nie no świruje, też tam zamówiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:20, byverter napisał:

> powiem tak: wiele jest rzeczy na ziemi i niebie o, których się nam nie śniło :)

>
>
Bez kitu jescze ta wasza żałosna strona z wielkim flashem Netii.


Mysle że w tym momenecie przesadzasz...żeby nie Cenega ciezko by było z wydaniem GTA 4...:) Ja tam Cenege bardzo lubie zwłaszcza za KG która jest rewelacyjna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie kwestia, czemu wszystkie (prawie) sklepy internetowe nie otrzymały jeszcze GTA 4. I zastanawiające jest to, kiedy zaczną je wysyłać... Nie to żebym miał jakieś cisnienie czy cos, ale udaje mi sie wyrwać na weekend do domu i liczę na to, że gra do tego czasu przyjdzie...
Ciekawe jestem pieruńsko jak mój laptop dźwignie tego "molocha" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:28, Piotrek589 napisał:

rafekx 12 mam do Cibie pytanie czy jest zadowolony z tego jak wygląda grafika przy Twoim
ustawieniu tzn.czy che się grać czy raczej odstrasza ??


Tak jestem zadowolony:) Ale zobacz proszę mojego wczesniejeszego screena z GTA 4 i oceń sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować