Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Ok OK, z tego co rozumiem to żeby zagrać w singla tez trzeba bawić się w rejestracje na games for windows live i rockstar social clubie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2008 o 19:56, Ecko09 napisał:

P.S. Ide przeczytać 2 dzień z GTA IV :]
P.P.S. A jednak nie, później przeczytam, przepisze sobie na czysto referat z Biolii^^


Sry.ale mam jedno pytanie bo nie doczytałem,czy twój procek jest jedno czy dwurdzeniowy?Jeśli dwu to medium ustawisz bez problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:02, Ryco2 napisał:

Ok OK, z tego co rozumiem to żeby zagrać w singla tez trzeba bawić się w rejestracje
na games for windows live i rockstar social clubie??????

W samego singla to nie wiem ale i tak przyda się do multi.
Macie poradnik jak to zrobić.
http://forum.gtasite.pl/index.php?topic=45527.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:03, rafekx 12 napisał:


> P.S. Ide przeczytać 2 dzień z GTA IV :]
> P.P.S. A jednak nie, później przeczytam, przepisze sobie na czysto referat z Biolii^^


Sry.ale mam jedno pytanie bo nie doczytałem,czy twój procek jest jedno czy dwurdzeniowy?Jeśli
dwu to medium ustawisz bez problemów


No pewnie, że dwurdzeniowy :]

Dnia 02.12.2008 o 20:03, rafekx 12 napisał:

Ok OK, z tego co rozumiem to żeby zagrać w singla tez trzeba bawić się w rejestracje
na games for windows live i rockstar social clubie??????


Niestety, ale musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:02, Ryco2 napisał:

Ok OK, z tego co rozumiem to żeby zagrać w singla tez trzeba bawić się w rejestracje
na games for windows live i rockstar social clubie??????

Zgadza się. Ja np. żeby jutro tylko zainstalować samą grę , przed chwilą skończyłem rejestrację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 19:59, Sebo0330 napisał:

Ja pie*****! Przecież tu widać spisek jak nie wiem. Wiele znanych sklepów internetowych
nie dostało od producenta (Cenegi) gier! Na pewno chcieli sobie podbić sprzedaż! Na pewno!
A wy jeszcze im nabijacie portfel kasą za ich nieuczciwość?! Opamiętajcie się!

P.S. Powinniście opier***** Cenegę a nie gram.


I jeszcze ta cena.. Co do tych super dodatków to są one standardem na całym świecie. Nie wspominając o polonizacji, a raczej jej braku.
P.S. Powinniście opier***** Cenegę a nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:04, Torvalds napisał:

Mam pytanie :P Czy jest możliwość np. ustawić na LOW i AAx2 lub x4 by jakoś ładniej to
wyglądało ?? :P


Nie widziałem opcji AA w ustawienaiach jest tylko: rozdzielczość,szczegółowść tekstur,otoczenia,odległosć widzenia:samochodów,pieszych i ogólnie budynków.Jest też cos takiego gdzie możemy zmienić 4:3 na 15:9-nie wiem jak to sie nazywa...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:04, Torvalds napisał:

Mam pytanie :P Czy jest możliwość np. ustawić na LOW i AAx2 lub x4 by jakoś ładniej to
wyglądało ?? :P

Z tego co wyczytałem to w grze nie ma antyaliasingu.

I pomyśleć, że i tak chodzi gorzej niż Crysis...

To jest epic fail. Nawet w San Andreas był x3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 19:43, Chester001 napisał:

Chester001 przedstawia Wam GTA IV PC DVD !!

kupiłem dzisiaj jakies 40 min temu w SATURNIE za 129 zł ... czekałem na nią ponad godzine
bo jeszcze nie była zaksięgowana... dostałem pierwszy egzemplarz dopiero co naklejoną
etykietką Saturnową + z ceną jak widzicie.

Galeria Focus (Mol) Bydgoszcz SATURN ŻER DLA SKNER 129zł 02.11.2008r.


Sorry, że tak późno ci to mówię... ale odkurz w pokoju, czy gdzie robiłeś te zdjęcia GTA, bo ten dywan wygląda strasznie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 19:59, Sebo0330 napisał:

Ja pie*****! Przecież tu widać spisek jak nie wiem. Wiele znanych sklepów internetowych
nie dostało od producenta (Cenegi) gier! Na pewno chcieli sobie podbić sprzedaż! Na pewno!
A wy jeszcze im nabijacie portfel kasą za ich nieuczciwość?! Opamiętajcie się!

P.S. Powinniście opier***** Cenegę a nie gram.

No nareszcie na tym forum znalazła się osoba która podziela moje zdanie. Zamówiłem na gram.pl i poczekam. A cenega niech się wypcha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 19:43, Chester001 napisał:

Chester001 przedstawia Wam GTA IV PC DVD !!

kupiłem dzisiaj jakies 40 min temu w SATURNIE za 129 zł ... czekałem na nią ponad godzine
bo jeszcze nie była zaksięgowana... dostałem pierwszy egzemplarz dopiero co naklejoną
etykietką Saturnową + z ceną jak widzicie.

Galeria Focus (Mol) Bydgoszcz SATURN ŻER DLA SKNER 129zł 02.11.2008r.


MÓGŁ BYŚ JESZCZE TYŁ WRZUCIĆ TYLKO ŻEBY NAPISY MOŻNA BYŁO POCZYTAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:06, rafekx 12 napisał:

> Mam pytanie :P Czy jest możliwość np. ustawić na LOW i AAx2 lub x4 by jakoś ładniej
to
> wyglądało ?? :P

Nie widziałem opcji AA w ustawienaiach jest tylko: rozdzielczość,szczegółowść tekstur,otoczenia,odległosć
widzenia:samochodów,pieszych i ogólnie budynków.Jest też cos takiego gdzie możemy zmienić
4:3 na 15:9-nie wiem jak to sie nazywa...:(


Uuu.. szkoda pewnie na High znikają te krateczki przy krawędziach xD Ale co tam najważniejsza jest zabawa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 19:59, Sebo0330 napisał:

Ja pie*****! Przecież tu widać spisek jak nie wiem. Wiele znanych sklepów internetowych
nie dostało od producenta (Cenegi) gier! Na pewno chcieli sobie podbić sprzedaż! Na pewno!
A wy jeszcze im nabijacie portfel kasą za ich nieuczciwość?! Opamiętajcie się!

P.S. Powinniście opier***** Cenegę a nie gram.


buhahahahahahahahahah! Oj jak Ty byś znał realia:P Nie wiesz wielu, wielu rzeczy więc sie wypowiadaj. My sobie chcemy podbić sprzedaż nie wysyłając towaru do sklepów :D lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze poczekam... Jeżeli do końca tygodnia nie będzie GTA gotowe do odbioru to jadę do Saturna. Trochę drogi mam, ale chociaż sobie pogram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2008 o 20:09, Torvalds napisał:

Uuu.. szkoda pewnie na High znikają te krateczki przy krawędziach xD Ale co tam najważniejsza
jest zabawa ;D


Dokładnie:D Jeśli tego będziesz się 3mał czeka cie świetna zabawa z GTA 4:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:10, natanadler napisał:

> Ja pie*****! Przecież tu widać spisek jak nie wiem. Wiele znanych sklepów internetowych

> nie dostało od producenta (Cenegi) gier! Na pewno chcieli sobie podbić sprzedaż!
Na pewno!
> A wy jeszcze im nabijacie portfel kasą za ich nieuczciwość?! Opamiętajcie się!
>
> P.S. Powinniście opier***** Cenegę a nie gram.

buhahahahahahahahahah! Oj jak Ty byś znał realia:P Nie wiesz wielu, wielu rzeczy więc
sie wypowiadaj. My sobie chcemy podbić sprzedaż nie wysyłając towaru do sklepów :D lol


No to wytłumacz mi dlaczego nie ma GTA IV w kilku sklepach internetowych? I w gram, który chyba jest jednym z najbardziej znanych. Może i sieje teorie spiskowe, no ale nie zdaje mi się że to od tak po prostu nie przyszły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://rockstargames.com/support/req_support_detail.php?product=275%2C3%2CGrand+Theft+Auto+IV%2CPC%2CRockstar_Games%2Cgta4&submit=Submit

Tu macie wszystkie odpowiedzi na wasze pytania. Ja dziękuję i nie kupuję. Do niedawna sam byłem napalony na grę, a teraz to nie będę się gimnastykował i męczył żeby uruchomić oryginalną i legalnie kupioną grę. Szkoda, już prędzej kupię xboxa i gta 4 na kosnole niż na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować