Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2008 o 21:49, Ecko09 napisał:

> PRZEZ PADA CHCIALEM POGRAC W GTA
>

Aha, to po pierwsze wyłącz caps lock. a po drugie w GTAIV można grać na padzie od X360.
Czy tam wzorowanym na tym od X360.

Ale na gtaforums mają już sposób na to żeby GTA każdego pada obslugiwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 21:50, Crew 900 napisał:

No w menadżerze zadań CTRL+ALT+DEL Szukasz GTAIV.exe i dajesz wysoki priorytet


No nie wiem, w sumie to chyba nic się specjalnie nie zmieniło, przynajmniej u mnie. Ale dzięki za info o ustawianiu priorytetu- jakoś nigdy z tego nie korzystałem. Może się kiedyś przyda.


Ps. Na początku wydawało mi się, że to coś daje ale jak rozpętałem ogień to zrobił się slajdszoł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 21:58, Arkads napisał:

Ctrl + Alt + Delete, zakładka Procesy, GTAIV.exe, Priorytet.


Ja niestety nie mogę tak zrobić bo jak minimalizuje i wrócę do gry to mam błędy w grafice :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślałem że przekroczę magiczne 20 FPS, ale niestety wyoki priorytet nie daje nic... dobrze ze chociaz bez tego gra sie ok :)

apropos smiesznych sytuacji, kucnałem przed samochodem, i zastrzelilem typa przez szybe, generalnie zawsze opadali na kierownice i tylko trąbili, a tymczasem gość padł na keirownice, i widocznie na pedał gazu, bo dostał takiego speeda, że mnie stuknął i walnął w płot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ciekawa , ale kurde w życiu nie widziałem tak okropnego sterowania samochodem
Kurde takie głupie jest że masakra , samochody coś za często w poślizg wpadają , w ogóle coś ślizgawe są :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 22:20, Crew 900 napisał:

Gra ciekawa , ale kurde w życiu nie widziałem tak okropnego sterowania samochodem
Kurde takie głupie jest że masakra , samochody coś za często w poślizg wpadają , w ogóle
coś ślizgawe są :/


Coś w tym jest. Jak Gwiazdy na Lodzie, tak GTA IV na Lodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 21:40, Marcin08 napisał:

> Zapraszam :-)
>
> http://pl.youtube.com/watch?v=Qi3HLoY5cJk
>
> Filmik nagrany przezemnie :-) Jak na 1 mój filmik fajny nawet? (ocena tylko troche
obnizona
> przez kolegę któremu wysłałem linka i dla zabawy sobie dał 1 - mogłem się tego spodziewać...)


na jakich ustawieniach grasz?? Bo w sumie specyfikacje mamy podobną, ale Tobie chodzi
wyjatkowo gładko :) Ile wyciągasz Fps-ów?



Nie mam pojęcia :-)

----> RavenSoul - dzięki :-) Spróbuję przy następnym filmiku (jutro :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koledzy co mam zrobic bo gdy chce wlaczyc gre wyskakuje mi rockstar games social club ze mam wpisac meila i haslo robie to i nic pisze ze failedjeszcze jedno jak chce zrobic auto zapis to wlacza mi sie windows vista ultimate nie wiem o co chodzi z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 22:47, lysybolo napisał:

koledzy co mam zrobic bo gdy chce wlaczyc gre wyskakuje mi rockstar games social club
ze mam wpisac meila i haslo robie to i nic pisze ze failedjeszcze jedno jak chce zrobic
auto zapis to wlacza mi sie windows vista ultimate nie wiem o co chodzi z tym

używaj interpunkcji i popraw konstruckje zdań bo nihuhu nie mogę zaczaić o co Ci chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 22:53, rafekx 12 napisał:

> Wiadomo już coś nt. patcha ?

Tak,że oficjalnie ma się pojawić 11 grudnia:)

Niestety ten news na gtaforums to fake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 22:47, lysybolo napisał:

koledzy co mam zrobic bo gdy chce wlaczyc gre wyskakuje mi rockstar games social club
ze mam wpisac meila i haslo robie to i nic pisze ze failedjeszcze jedno jak chce zrobic
auto zapis to wlacza mi sie windows vista ultimate nie wiem o co chodzi z tym

Zrozumiałem to tak:
Social Club nie może się połączyć z netem (i tym samym zweryfikować loginu i hasła) lub login/hasło jest błędne.
Ale weź to napisz nak powiedział kolega Marcin... POPRAWNIE :)

@Crew 900
Hm... z tego co wiem to Ladingi są podczas doczytywania Save`ów oraz rzy uruchomieniu gry (notabene też wczytania save :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brywieczór, mam pewien problem z multiplayerem ( ..bo z czym innym ;d)
Przy próbie wejścia na serwer po chwili ładowania ukazuje się okienko lobby (mimo że gra już się toczy), i jak nic nie zrobię to zostaję wywalony z hasłem ''You have been removed from the server'', a jak kliknę szybko ready to mogę sobie poustawiać wszystko co chcę, wejść na serwer...po czym przekonać się że właśnie stworzyłem własny, bez nikogo :P No i tak sobie za bardzo nie mogę pograć w multi...udało mi się tylko tydzień temu za pierwszym razem odpalić. A oprócz tego, mogę grać przez neta tylko jak wejdę na serwer poprzez zaproszonie do gry przez kumpla :P
Pytam państwa, WTHell? ;d Sprawa jest bardzo irytująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym może być spowodowany 2-6 sekundowy loading po każdej śmierci w multiplayerze. Rozmawiałem z innymi ludźmi na serwerach i niektórzy mają to samo co ja.
Mój konfig: Intel Core 2 Quad 2.66GHz, GeForce 8800GT (512 ram), 2 GB RAM, Windows Vista.
Może to być spowodowane zbyt małą ilością RAM-u? Jeśli nie tym, to czym? I czy ktoś na tym forum też to ma?

Jeszcze jedno... CZASAMI jak próbuje wejść na jakiś server gra długo się wczytuje, wtedy naciskam alt+tab (pulpit), po chwili wracam do gry i pokazuje mi się komunikat, że mój komputer zbyt wolno pracuje:/ W singlu i multi gram na takich detalach jak na screenie i mam 25-45 fps-ów w singlu i 20-35 w multi.

Tak poza tym na grę nie narzekam, tylko te cienie... Jak ktoś słusznie zauważył niektóre wyglądają jakby ktoś je robił w Paincie.
(screeny: grafa i komunikat w multi podczas ładowania)

20081210001523

20081210001538

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować