Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2008 o 16:56, rafekx 12 napisał:

Spoiler

Mam pytanie odnośnie misji[pierwszej] dla Pegorino,kiedy pod koniec wsiadam do samochodó
Pegorino mói abym zastrzelił złodzieji,robię tak i nie zalicza mi misji...OCB??


W pewnym momencie wysiądą z samochodu więc wtedy ich zastrzel, zbierz kasę Pegorino i odwieź go do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 17:03, Irc100 napisał:

Kilka dni temu mówiłeś o tym okradaniu. To taki wielki problem? Wszędzie są ludzie...


Wszędzie są ludzie?! hahahahaha xD no to dowiedz się geniuszu, że nie można każdego okraść. Okrada się tylko w ciemnych zaułkach, gdzie ludzie nie uciekają, tylko stoją w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 17:34, MrRevolt napisał:

mógłby ktoś podesłać linka z mapką z zaznaczonym miejscem gdzie jest ten niedokończony
most ?

EDIT sry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 17:34, MrRevolt napisał:

mógłby ktoś podesłać linka z mapką z zaznaczonym miejscem gdzie jest ten niedokończony
most ?


Sprawdź tam gdzie zaznaczyłem.

20081230180126

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też tak kijowo ustawia się kamera gdy pilotujecie wojskowy helikopter, że przy nawrotach praktycznie w ogóle się nie obraca. Przez tę kamerę chyba nie przejdę ostatniej misji z deal bo zawsze ładuje się na jakiś wieżowiec;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 17:27, Vanmati napisał:

czyli kiedyś robiłeś to od tak,a teraz masz z tym wielki problem ta?? -.-


Zacytuj mi kiedy tak mówiłem. Bo ani razu nie wspominałem, że robiłem to "od tak". Nie wmawiaj mi takich bzdur, bo dokładnie pamiętam co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, czy wiadomo cokolwiek nt wersji PL GTA IV? ;> Nawet nie chodzi mi o wersję PL, tylko o tę wersję za 99zł, którą Cenega ponoć zapowiadała na styczeń ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 19:10, bartheez napisał:

Słuchajcie, czy wiadomo cokolwiek nt wersji PL GTA IV? ;> Nawet nie chodzi mi o wersję
PL, tylko o tę wersję za 99zł, którą Cenega ponoć zapowiadała na styczeń ;>


Niestety nie ma żadnych oficjalnych informacji,czyli niestety ale data styczeń odpada raczej...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, daję sobie spokój z zakończeniem Deal. Po prostu z ta kamerą to jest niemożliwe żeby nie wpaść na jakiś wieżowiec. Mam nadzieje, że w Revenge nie będę miał takich niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2008 o 19:08, 0HoMicide0 napisał:

Zacytuj mi kiedy tak mówiłem. Bo ani razu nie wspominałem, że robiłem to "od tak". Nie
wmawiaj mi takich bzdur, bo dokładnie pamiętam co mówię.


No to daj już wkońcu ten screen ( filmik w ostateczności ) i będzie spokój bo mi też się jakoś nie udało nikogo okraść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2008 o 19:08, 0HoMicide0 napisał:


Zacytuj mi kiedy tak mówiłem. Bo ani razu nie wspominałem, że robiłem to "od tak". Nie
wmawiaj mi takich bzdur, bo dokładnie pamiętam co mówię.



No widzisz daj tego screena bo wszyscy przestaną Cię lubić i wezmą Cię za oszusta który lubi ''''pisać bajki''''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadam pytanie tutaj ponieważ na forum juiced 2 nikt nie zagląda a ma mój problem powiazanie z GTA.
Problem dotyczy głownie gry Juiced 2:
Jak zmienić plik zapisu? Ponieważ nie mogę rozegrać kariery live a wydaję mi się, że przez to, że gra by się zapisywała tam gdzie GTA IV. Wyskakuje komunikat - Nie możesz grać w sieci korzystając z tego zapisu. Zaloguj się do games for windows i stwórz nowy plik zapisu.

Jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 19:08, 0HoMicide0 napisał:

> czyli kiedyś robiłeś to od tak,a teraz masz z tym wielki problem ta?? -.-

Zacytuj mi kiedy tak mówiłem. Bo ani razu nie wspominałem, że robiłem to "od tak". Nie
wmawiaj mi takich bzdur, bo dokładnie pamiętam co mówię.

brałem ludzi w zaułkach, po cichu... i co?? wydaje mi się, że to jakaś perfidna ściema. Gdyby tak nie było dawno dałbys tego screena, bo przez te (powiedzmy) parę dni, nie wierzę, że ani razu Ci się to nie trafiło... A zazwyczaj jak chcesz coś udowodnić, to to robisz, doszukujesz się tego elementu, żeby zamknąć gadanie innych... A mam wrażenie że tu nie ma czego udowadniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 20:51, Pijany16 napisał:


>
> Zacytuj mi kiedy tak mówiłem. Bo ani razu nie wspominałem, że robiłem to "od tak".
Nie
> wmawiaj mi takich bzdur, bo dokładnie pamiętam co mówię.


No widzisz daj tego screena bo wszyscy przestaną Cię lubić i wezmą Cię za oszusta który
lubi ''''pisać bajki''''.


Akurat to mnie najmniej interesuje. Jakoś nie za bardzo przejmuję się tym, czy ktoś mnie "lubi" przez internet. Swoją drogą, to pierwszy raz cię tutaj widzę - zapewne masz znikome pojęcie o całej sprawie, więc daruj sobie komenty.

Marcin08 - A co ty sobie myślisz? że codziennie gram w GTA? ostatni raz włączyłem kompa stacjonarnego 2 dni temu. Będę miał chęci, to dam screena, jak nie to nie - tyle. Bo już wkurza mnie to głupie gadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 21:17, 0HoMicide0 napisał:

>
> >
> > Zacytuj mi kiedy tak mówiłem. Bo ani razu nie wspominałem, że robiłem to "od
tak".
> Nie
> > wmawiaj mi takich bzdur, bo dokładnie pamiętam co mówię.
>
>
> No widzisz daj tego screena bo wszyscy przestaną Cię lubić i wezmą Cię za oszusta
który
> lubi ''''pisać bajki''''.

Akurat to mnie najmniej interesuje. Jakoś nie za bardzo przejmuję się tym, czy ktoś mnie
"lubi" przez internet. Swoją drogą, to pierwszy raz cię tutaj widzę - zapewne masz znikome
pojęcie o całej sprawie, więc daruj sobie komenty.

Marcin08 - A co ty sobie myślisz? że codziennie gram w GTA? ostatni raz włączyłem
kompa stacjonarnego 2 dni temu. Będę miał chęci, to dam screena, jak nie to nie - tyle.
Bo już wkurza mnie to głupie gadanie.



Oj przepraszam że się wtrąciłem do dyskusji, tylko proszę nie dzwoń na policje, bo przecież ten temat na forum jest tylko dla wybrańców,ja nim nie jestem Ty jesteś, więc chwała Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 21:17, 0HoMicide0 napisał:

>
> >
> > Zacytuj mi kiedy tak mówiłem. Bo ani razu nie wspominałem, że robiłem to "od
tak".
> Nie
> > wmawiaj mi takich bzdur, bo dokładnie pamiętam co mówię.
>
>
> No widzisz daj tego screena bo wszyscy przestaną Cię lubić i wezmą Cię za oszusta
który
> lubi ''''pisać bajki''''.

Akurat to mnie najmniej interesuje. Jakoś nie za bardzo przejmuję się tym, czy ktoś mnie
"lubi" przez internet. Swoją drogą, to pierwszy raz cię tutaj widzę - zapewne masz znikome
pojęcie o całej sprawie, więc daruj sobie komenty.

Marcin08 - A co ty sobie myślisz? że codziennie gram w GTA? ostatni raz włączyłem
kompa stacjonarnego 2 dni temu. Będę miał chęci, to dam screena, jak nie to nie - tyle.
Bo już wkurza mnie to głupie gadanie.



Boże wrzuć tego skrina/nagraj film i po sprawie, bo już wątpie w twoje słowa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować