Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2009 o 12:02, Shelazar napisał:

Lol po wgraniu patcha zniknęła mi amunicja (chyba mam nieskończoność) i muszę przytrzymywać
PPM, żeby celować - wcześniej wystarczyło nacisnąć.


1. tak sie czasem dzieje ze niewidac ile jest amunicji, restart gry powinien pomoc
2. to mozna w opcjach ustawic, czy chcesz trzymac i celowac czy tylko raz kliknac ppm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak ustawić sterowanie na padzie? Bym se pograł z ciekawości a nie wiem jak ustawić aby się dało grać na padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 11:58, Bebol17 napisał:

> > > >
>
> Ja za pierwszym razem ok. 60H przechodziłem. 2 raz poniżej 30, bo zdobyłem tego
achievmenta.
>
Czyli, że fajnie. Pierwszy raz pewnie wszystko rozwijałeś i poznawałeś a drugi raz poprostu
przeszedłeś szybko?


Dokładnie. 2 raz robiłem tylko główne misje, nawet tych przyjaciół olewałem (No z Jacobem i Romanem trzymałem, ale z resztą już nie). Dopiero po przejściu fabuły (i zdobyciu tego aczika ;p) porobiłem sobie te inne rzeczy do aczików potrzebne :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh. Moge podać klawiszologię na padzie od Playstation 3, ale będzie się ona sprawdzała tylko na padzie ze spustami.

20090128161138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 15:49, Ecko09 napisał:

Dokładnie. 2 raz robiłem tylko główne misje, nawet tych przyjaciół olewałem (No z Jacobem
i Romanem trzymałem, ale z resztą już nie). Dopiero po przejściu fabuły (i zdobyciu tego
aczika ;p) porobiłem sobie te inne rzeczy do aczików potrzebne :].


A ja tu się z pewnym pytaniem zgłaszam, a mianowicie czy owy aczik cokolwiek nam daje, czy jest tak tylko dla satysfakcji? A jak już daje to co, bo bardzom ja ciekaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 18:50, Nevikanos napisał:

> Dokładnie. 2 raz robiłem tylko główne misje, nawet tych przyjaciół olewałem (No
z Jacobem
> i Romanem trzymałem, ale z resztą już nie). Dopiero po przejściu fabuły (i zdobyciu
tego
> aczika ;p) porobiłem sobie te inne rzeczy do aczików potrzebne :].

A ja tu się z pewnym pytaniem zgłaszam, a mianowicie czy owy aczik cokolwiek nam daje,
czy jest tak tylko dla satysfakcji? A jak już daje to co, bo bardzom ja ciekaw :)


Raczej tylko dla satysfakcji ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 18:50, Nevikanos napisał:

> Dokładnie. 2 raz robiłem tylko główne misje, nawet tych przyjaciół olewałem (No
z Jacobem
> i Romanem trzymałem, ale z resztą już nie). Dopiero po przejściu fabuły (i zdobyciu
tego
> aczika ;p) porobiłem sobie te inne rzeczy do aczików potrzebne :].

A ja tu się z pewnym pytaniem zgłaszam, a mianowicie czy owy aczik cokolwiek nam daje,
czy jest tak tylko dla satysfakcji? A jak już daje to co, bo bardzom ja ciekaw :)


Nevikanos w zasadzie to prawie kazdy achive jest dla satysfakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką sprawę .... mam problem z misją u .... nie pamiętam imienia, ale chodzi o tego pedała w różowym dresie..... Mianowicie po zakończeniu się filmiku, tym przed misją, wyskakuje czarny ekran z napisem LOADING ... (czyli jak zwykle) iiiiii nic się nie dzieje. Można tak czekać i czekać. To nie przypadkowy lag, bo już 3 raz mi się tak zrobiło. Jakieś rady ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 22:42, dominik11kot napisał:

Mam taką sprawę .... mam problem z misją u .... nie pamiętam imienia, ale chodzi o tego
pedała w różowym dresie..... Mianowicie po zakończeniu się filmiku, tym przed misją,
wyskakuje czarny ekran z napisem LOADING ... (czyli jak zwykle) iiiiii nic się nie dzieje.
Można tak czekać i czekać. To nie przypadkowy lag, bo już 3 raz mi się tak zrobiło. Jakieś
rady ??


Konkretnie podczas tej misji[tzn. po jej zakończeniu] typowy erro.patcha instalowałeś wpierw zapytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 22:56, rafekx 12 napisał:

Konkretnie podczas tej misji[tzn. po jej zakończeniu] typowy erro.patcha instalowałeś
wpierw zapytam?


Nie nie lag wyskakuje po zakończeniu się filmiku który rozpoczyna druga misje dla pedała....
A patha juz zciągnełem ale nadalnie wiem czy go instalować ...... ponoć strasznie ogranicza gre ale chyba sie przekonam x/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 23:02, dominik11kot napisał:

> Konkretnie podczas tej misji[tzn. po jej zakończeniu] typowy erro.patcha instalowałeś

> wpierw zapytam?

Nie nie lag wyskakuje po zakończeniu się filmiku który rozpoczyna druga misje dla pedała....
A patha juz zciągnełem ale nadalnie wiem czy go instalować ...... ponoć strasznie ogranicza
gre ale chyba sie przekonam x/


Masz problem,robisz tak:Instalujesz patch i sprawdzasz czy pomógł,nie pomógł ale nie dostrzegasz spadków fps''ów to go zostawiasz,

Spoiler

a misje dla tego "pedała" koniecznie do popchnięcca wątku fabularnego nie są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze powiedziec mi jak bedzie z gta 4 na moim kompie ale nie patrzcie na wymagania producenta bo nieraz zawyza, kierujcie sie doswiadczeniem prosze.
moja konfiguracja: amd athlon 64 3400, 1 gb ram, geforce 7300 gt 512 mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 23:09, mikus97 napisał:

Prosze powiedziec mi jak bedzie z gta 4 na moim kompie ale nie patrzcie na wymagania
producenta bo nieraz zawyza, kierujcie sie doswiadczeniem prosze.
moja konfiguracja: amd athlon 64 3400, 1 gb ram, geforce 7300 gt 512 mb



Hmm....ta karta wymięka,nawet nie jest podana w minimum na opakowniu gry,ale słyszałem że da sie na niej odpalić GTA 4 ale na wyzej niż minimum przy niskiej rozdz.nie licz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 23:09, mikus97 napisał:

Prosze powiedziec mi jak bedzie z gta 4 na moim kompie ale nie patrzcie na wymagania
producenta bo nieraz zawyza, kierujcie sie doswiadczeniem prosze.
moja konfiguracja: amd athlon 64 3400, 1 gb ram, geforce 7300 gt 512 mb


Ciężko będzie z doświadczenia ponieważ gra naprawdę " inwidualnie " podchodzi do każdego komputera. No napewno na wiecej niż 12 Fps''ów bym nie liczył. Niestety ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 23:13, rafekx 12 napisał:

> Prosze powiedziec mi jak bedzie z gta 4 na moim kompie ale nie patrzcie na wymagania

> producenta bo nieraz zawyza, kierujcie sie doswiadczeniem prosze.
> moja konfiguracja: amd athlon 64 3400, 1 gb ram, geforce 7300 gt 512 mb


Hmm....ta karta wymięka,nawet nie jest podana w minimum na opakowniu gry,ale słyszałem
że da sie na niej odpalić GTA 4 ale na wyzej niż minimum przy niskiej rozdz.nie licz...

a jak bedzie z patchem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 23:16, mikus97 napisał:

> > Prosze powiedziec mi jak bedzie z gta 4 na moim kompie ale nie patrzcie na
wymagania
>
> > producenta bo nieraz zawyza, kierujcie sie doswiadczeniem prosze.
> > moja konfiguracja: amd athlon 64 3400, 1 gb ram, geforce 7300 gt 512 mb
>
>
> Hmm....ta karta wymięka,nawet nie jest podana w minimum na opakowniu gry,ale słyszałem

> że da sie na niej odpalić GTA 4 ale na wyzej niż minimum przy niskiej rozdz.nie
licz...
a jak bedzie z patchem?


Pathe może i poprawiają troszkę grę ale w twoim przypadku napewno jej nie przyśpieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2009 o 23:16, mikus97 napisał:

a jak bedzie z patchem?


Raczej jeszcze gorzej,w 70 % przypadków patch "kradnie" około 10 % fps''ów nie poprawiając nic,więc jeśli masz grać,to graj w wersje bez patcha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 23:22, mikus97 napisał:

a jakbym dodal ramu zeby bylo 2gb zmienilo by sie duzo?


Jak ja dołożyłem ram rok temu to dużo w grach dało, ale czy da w GTA IV, tego nie wiem. Na pewno pomogła by zmiana procesora na lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować