Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2009 o 11:26, Ecko09 napisał:

> > > > > >>>...............
>
> tak. Ale warto miec i nowe łaty bo troche zmieniają na plus oczywiście.
>

U mnie one nic nie pomogły.



subiektywny pogląd. U mnie dodały jakies 5fpsów i zniknal problem z migajacymi teksturami niektórych rzeczy plus teraz juz nie ma efektu doczytujacych sie tekstur przy szybkim ruchu myszka i obrocie postaci o 180 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 14:13, Citkowsky napisał:

subiektywny pogląd. U mnie dodały jakies 5fpsów i zniknal problem z migajacymi teksturami
niektórych rzeczy plus teraz juz nie ma efektu doczytujacych sie tekstur przy szybkim
ruchu myszka i obrocie postaci o 180 stopni.

Sam jestem ciekaw jak to wygląda. Wszyscy, których pytałem twierdzili, że u nich sytuacja się pogarsza. Zobaczymy, jak to będzie u mnie.
EDIT. Zapomniałem dodać, że przejdę grę drugi raz, kiedy spolszczenie zostanie wysłane do sieci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 14:24, Kirabaxior napisał:

> subiektywny pogląd. U mnie dodały jakies 5fpsów i zniknal problem z migajacymi teksturami

> niektórych rzeczy plus teraz juz nie ma efektu doczytujacych sie tekstur przy szybkim

> ruchu myszka i obrocie postaci o 180 stopni.
Sam jestem ciekaw jak to wygląda. Wszyscy, których pytałem twierdzili, że u nich sytuacja
się pogarsza. Zobaczymy, jak to będzie u mnie.
EDIT. Zapomniałem dodać, że przejdę grę drugi raz, kiedy spolszczenie zostanie wysłane
do sieci ;]


Spolszczenie już jest w sieci tylko że ono polonizuje 1/4 gry. Jest Niedopracowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 15:11, Czarek188 napisał:

Spolszczenie już jest w sieci tylko że ono polonizuje 1/4 gry. Jest Niedopracowane :)

A to ciekawe, bo na gtapolska.pl trwają betatesty. A ze skrinów widać, że nawet Tekstury zostały przetłumaczone. Chyba jakiś syf znalazłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 20:08, zBiK93ck napisał:

Czy rejestrowanie się na Social Clubie i na Livie jest uciążliwe i czasochłonne?


Nie aż tak-jak wiesz o co chodzi zajmie ci to max 10 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 20:10, NecroVisioneR napisał:

> Czy rejestrowanie się na Social Clubie i na Livie jest uciążliwe i czasochłonne?


Nie aż tak-jak wiesz o co chodzi zajmie ci to max 10 minut :)


1.Czy trzeba mieć szybkiego neta do rejestracji? Ja mam bezprzewodowy i transfer jest ok.10-20kbit/s

2.W jakim języku odbywa się rejestracja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 20:19, zBiK93ck napisał:

> >..........



Zamiast pytać o takie szczegóły, lepiej odpal gre i sie przekonasz czy rejestracja trudna czy nie. Zreszta, jak zarejestrowanie sie moze byc trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 19:16, Kirabaxior napisał:

> Spolszczenie już jest w sieci tylko że ono polonizuje 1/4 gry. Jest Niedopracowane
:)
A to ciekawe, bo na gtapolska.pl trwają betatesty. A ze skrinów widać, że nawet Tekstury
zostały przetłumaczone. Chyba jakiś syf znalazłeś.


To spolszczenie jest amatorskie. Jakiś gościu to robił. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 21:31, Czarek188 napisał:

To spolszczenie jest amatorskie. Jakiś gościu to robił. :)

No, mówię, że znalazłeś jakiś syf, bo nad nieoficjalnym(bardzo dobrym) spolszczeniem pracuje dość dobra ekipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:
O co chodzi z tymi gołębiami, w poradniku napisali że to jest to samo co te znaczniki w poprzednich częściach ale zabiłem już ich dość sporo i żadnej broni przed kryjówką nie mam, nie kapuje. Obszedłem budynek w około i nic nie znalazłem, zaś w sklepach bronie się pojawiają wraz z etapami w jakich jesteś w grze, wiec po co są te gołębie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 17:13, Endriu napisał:

Pytanie:
O co chodzi z tymi gołębiami, w poradniku napisali że to jest to samo co te znaczniki
w poprzednich częściach ale zabiłem już ich dość sporo i żadnej broni przed kryjówką
nie mam, nie kapuje. Obszedłem budynek w około i nic nie znalazłem, zaś w sklepach bronie
się pojawiają wraz z etapami w jakich jesteś w grze, wiec po co są te gołębie?

W całej grze jest do zabicia 100 gołębi. Jeżeli to uczynisz to po prostu zyskasz procenty w grze. Jeżeli nie zabijesz tych 100 gołębi to nie ukończysz gry na 100%. Za gołębie nie dostaje się żadnych broni itd. tylko jakiś tam procent zyskujesz do ukończenia gry na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2009 o 17:22, Ziggy napisał:

nie dostaje się żadnych broni itd. tylko jakiś tam procent zyskujesz do ukończenia gry
na 100%


Oczywiście jak ubijesz je wszystkie to dostaniesz jeszcze archivmenta :)
ENDANGERED SPECIES » 50G no i gołębi jest 200 i to dlatego nie che mi się ich zabijać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2009 o 19:16, Redjevel napisał:

Oczywiście jak ubijesz je wszystkie to dostaniesz jeszcze archivmenta :)
ENDANGERED SPECIES » 50G no i gołębi jest 200 i to dlatego nie che mi się ich
zabijać...

Nom racja:) Ja zabiłem z 50 parę i też mi się odechciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakich detalach i jakiej rozdziałce GTA 4 będzie mi chodzić, oczywiście znośnie(ok 25fps) i żeby grafika ładnie wyglądała.(Mój sprzęt w opisie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować