Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2009 o 16:26, player000 napisał:

czy jest jakiś sposób aby w GTA 4 było AA?? bo bez tego gra wygląda jakby była wydana
z ponad 5 lat temu...

Niestety w wersji PeCetowej również nie ma AA co jest dla mnie parodią.

Ale jak karta graficzna ma tam wszystkie potrzebne funkcje to AA jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 16:28, Slappy napisał:

> czy jest jakiś sposób aby w GTA 4 było AA?? bo bez tego gra wygląda jakby była wydana

> z ponad 5 lat temu...
Niestety w wersji PeCetowej również nie ma AA co jest dla mnie parodią.

Ale jak karta graficzna ma tam wszystkie potrzebne funkcje to AA jest.



A no nie prawda. Są już przeróbki i AA jest:)
Patrz na filmik powyżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 16:37, czapla56 napisał:

> Zastanawia mnie to czerwone cudeńko:) Jak to zrobić by je mieć? :)
Przeczytaj czwarty post nad twoim (mój dla jasności).....
http://www.gtainside.com/en/download.php?do=cat&id=388



Ok, wielkie dzięki:) Moje pytanie jeszcze jedno:) Czy wystarczy podmienić pliki czy trzeba coś jeszcze robić?

I jak z modelem jazdy? bo patrząc na ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=3YKKIPelhuc&feature=related coś jeszcze się zmodyfikowało:)
No i pytanie czy mozna bez problemu powrócić do standardowych aut czy potrzebna jest reinstalka gry? Wielkie thx z góry za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/..../
Wystarczy podmienić dwa pliki za pomocą sparkIV lub jakiegoś tam innego (nie pamiętam nazwy, korzystam ze sparka). Niektóre modele mają dodany własny handling, którego można użyć zamiast standardowego z gta. W skutek tego model jazdy nieco się zmienia. Co do powracania do standardowych aut - ja zrobiłem kopię zapasową wszystkich plików aut ( opcja export all), pliku handling i vehicles.ide, więc gdyby coś poszło nie tak, bądź chciałbym powrócić do oryginału, nie będzie żadnego problemu. Poza tym nowe modele prezentują się przyzwoicie -> http://www.xfire.com/screenshots/czapla56/
Edit: Odnośnie filmiku, to jest to sprawka zmiany handligu, mam też swój stary filmik z dukesem w roli głównej (trochę słaby, ale cóż... ;] ): http://www.xfire.com/video/75e56/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 17:42, czapla56 napisał:

/..../


Ok, wielkie dzięki kolejny raz:)
I moje kolejne pytanie. Próbowałeś tego moda co AA dodaje? Czy mozna kilka modow naraz w grac (czy też samochodow) czy tylko po 1 aucie? Bo w GTA SA jak podmienilem powyzej 20 aut to sie gra wieszała. Ponizej tej wartosci bylo ok:)
No i jak z plynnością gry podczas jazdy nowymi autami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Modu na AA nie próbowałem, bo mi to nie potrzebne. Auta mam aktualnie wgrane dwa, do tego sporo innych modyfikacji i wszystko chodzi ok, zmiany na gorsze jeśli chodzi o płynność nie ma żadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 17:55, czapla56 napisał:

/.../
Modu na AA nie próbowałem, bo mi to nie potrzebne. Auta mam aktualnie wgrane dwa, do
tego sporo innych modyfikacji i wszystko chodzi ok, zmiany na gorsze jeśli chodzi o płynność
nie ma żadnej.



Dzięki wielkie kolejny raz:) wieczorem zabiorę się za modyfikowanie. jeszcze jakbyś mógl mi podać ścieżkę źródłową folderu którego kopie zapasową zrobiłeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jeśli wgram kilka modów (nie nowe samochody ale coś typu lepsze eksplozje czy brak filmów przy włączaniu) to nadal będzie zaliczać mi Osiągnięcia? Nie jest to dla mnie bardzo ważne ale lubie jak się pojawia komunikat że zaliczyłem kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 22:05, czapla56 napisał:

/.../
Użyj translate.google.pl
Wiadomo, że nie przetłumaczy ci jak człowiek, ale sensu się powinieneś bez problemu domyśleć.


Hmm, to nie ten program:)
Jeżeli ten spark co mówiłeś służy do podmiany aut to ściągnąłem teraz i jest eng:) W razie problemów będę pisał.

Kurczę, w pliku read me jest napisane, że współpracuje tylko z wersjami gry: English, French, Italian, German, Spanish a ja mam stety niestety polską. Tobie działa na polskiej wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Działa, na forum gtasite.pl też ani jednej skargi na problem w działaniu nie widziałem. Sam program jest banalny i intuicyjny w obsłudze. Od siebie dodam tylko tyle, abyś po podmianie plików kliknął save, a następnie rebuild :). Nie zapomnij zrobić kopii zapasowych, żeby potem uniknąć problemów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 22:11, czapla56 napisał:

/.../
Działa, na forum gtasite.pl też ani jednej skargi na problemu w działaniu nie widziałem.
Sam program jest banalny i intuicyjny w obsłudze. Od siebie dodam tylko tyle, abyś po
podmianie plików kliknął save, a następnie rebuild :). Nie zapomnij zrobić kopii zapasowych,
żeby potem nie było problemów!



Powiedz dokładnie których folderów zrobiłeś kopie zapasowe? Prosiłbym o nazwy folderów ewentualnie o ich ścieżkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
W przypadku aut i sparka - common -> pc -> models -> cdimages - z prawego okna kliknij dwa razy na vehicles.img. Tam znajdują się wszystkie pliki aut, ja zrobiłem sobie export all, żeby nie bawić się pojedynczo. Backup wszystkich aut zajmuje tylko ~80mb, a pozwoli w przyszłości na uniknięcie np. reinstalki gry.Oprócz tego skopiowałem także pliki handling.cfg i vehicles.ide. Te dwa pliki znajdziesz z kolei w folderze z grą (folder common\data\).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 22:17, czapla56 napisał:

/.../
W przypadku aut i sparka - common -> pc -> models -> cdimages - z prawego okna
kliknij dwa razy na vehicles.img. Tam znajdują się wszystkie pliki aut, ja zrobiłem sobie
export all, żeby nie bawić się pojedynczo. Backup wszystkich aut zajmuje tylko ~80mb,
a pozwoli w przyszłości na uniknięcie np. reinstalki gry.Oprócz tego skopiowałem także
pliki handling.cfg i vehicles.ide. Te dwa pliki znajdziesz z kolei w folderze z grą (folder
common\data\).



Ok, backupy porobione. Czas na instalację nowych bryczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować