Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2009 o 09:19, barth89 napisał:

Jak myślicie, uwiną się z tą polonizacją do końca lipca? ;>


Wątpnie, miała być na początku wakacji.. może pod koniec sierpnia wyjdzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni GTA IV od wersji na PS3 do tej wersji na PC? Ja pomykam na PS3 i super się gra na początku trudno się grało padem bo byłem przyzwyczajony bo w innych gta grałem na PC ale jak się przyzwyczaiłem to teraz nie mógłbym zagrać w gta na klawie i myszce;D Nawet mama gra, czasem mi każe wyłączać SFX bo sobie lubi posłuchać Liberty Rock Radio;D Soundtrack uważam za najlepszy z całej serii. Gta IV nie jest monotonne, miasto spore, szkoda że nie ma paru bajerów i klimatu SA, ale Liberty city to nie San andreas;/ Chociaż Alderney mi trochę przypomina Los Santos z SA;) Dalej uważam że IV i SA to najlepsze części z serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 09:19, barth89 napisał:

Klucz już wyrejestrowany :)

Jak myślicie, uwiną się z tą polonizacją do końca lipca? ;>



Oni już tą polonizację to z 10 razy mieli wydać i wydać nie mogli. Ostatnio podali, że polonizacja zadebiutuje na początku wakacji. I co? Nico;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja coraz bardziej wątpię że oni w ogóle kiedyś wypuszczą tą polonizację. Ostatnio wkręcali że nie mogą jej teraz wydać, bo wyszedł nowy patch, i nie wiedza czy gra będzie z nim działała. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rowniez watpie zeby szybko wydali tego patcha polonizujacego... juz mial byc wieki temu... wiem, wiem, ze fani robia i moga wydac kiedy im sie chce ale bez przesady, wydali by a ludzie by wysylali teksty do korekty i byloby szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale oni tłumaczyli to tak. Wyszedł nowy patch, i muszą teraz sprawdzić czy jeśli zainstalują spolszczenie na tym nowym patchu, to Rockstar nie zbanuje nas w multi za ingerencję w pliki gry (Wiadomo, trainery). Iw końcu na forum jeden gość napisał, że wysłał maila do Rockstara z pytaniem czy instalując spollszczenie, będą jakieś problemy w multi. Rockstar odpisał mu że nie, że coś takiego jak spolszczenie nie przeszkodzi w grze w necie. A twórcy tego spolszczenia dalej chyba sprawdzają to multi...

Trochę zamotałem, ale mam nadzieję że wiadomo o co chodzi. Na lekkim kacu jestem i głowa nie działa mi poprawnie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram ostatnią misję zemsty w GTA 4 na Xbox 360 i gdy Niko trzyma się helikoptera ja mnóstwo razy naciskam przycisk ''''A'''' ale Niko nie może się podciągnąć i ja ciągle zlatuje z tego helikoptera! Co mam robić bo próbowałem już chyba wszystkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozumiem o co chodzi, mi cos nie pasuje, ze tak dlugo robia, jakby poprostu nie mogli osobiscie wyslac meila z pytaniem do R* i spytac sie, przeciez nie pokaraja ich za pytanie, ale oni uparcie dalej w swoje... zycie, co zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 10:52, Citkowsky napisał:

> Klucz już wyrejestrowany :)
>
> Jak myślicie, uwiną się z tą polonizacją do końca lipca? ;>


Oni już tą polonizację to z 10 razy mieli wydać i wydać nie mogli. Ostatnio podali, że
polonizacja zadebiutuje na początku wakacji. I co? Nico;)


To kiepsko :P Jakoś nie chce mi się czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Producent Asus
Ekran 15,4" 1440x900
Procesor Core 2 Duo P8400 2,26 GhZ
Wielkość dysku 320GB
Pamięć RAM 3GB
Karta graficzna nVidia GeForce 9650M GT
Nootbook
Tak się zastanawiam czy mi pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 19:45, mustfix napisał:

Producent Asus
Ekran 15,4" 1440x900
Procesor Core 2 Duo P8400 2,26
Wielkość dysku 320GB
Pamięć RAM 3GB
Karta graficzna nVidia GeForce 9650M GT
Nootbook
Tak się zastanawiam czy mi pójdzie


Przypięty post,Przypięty post,Przypięty post,Przypięty post-ale od siebie dodam że raczej pójdzie ale z tą kartą to jakiejś super jakości nie wymagaj od gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 19:48, NecroVisioneR napisał:

> Producent Asus
> Ekran 15,4" 1440x900
> Procesor Core 2 Duo P8400 2,26
> Wielkość dysku 320GB
> Pamięć RAM 3GB
> Karta graficzna nVidia GeForce 9650M GT
> Nootbook
> Tak się zastanawiam czy mi pójdzie

Przypięty post,Przypięty post,Przypięty post,Przypięty post-ale od siebie dodam że raczej
pójdzie ale z tą kartą to jakiejś super jakości nie wymagaj od gry.

spoko a na jakich detalach możę pójść ? ( płynnie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 19:50, NecroVisioneR napisał:

Średnie to max co możesz wycisnąć na tym sprzęcie...powtarzam max,przy rozdz. 1440 x
900

spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 19:50, NecroVisioneR napisał:

Średnie to max co możesz wycisnąć na tym sprzęcie...powtarzam max,przy rozdz. 1440 x
900



takich rzeczy mówić nie można w przypadku tej gry. GTA IV na różnych kompach bardzo różnie chodzi, czasem lepiej czasem gorzej ale nie można z góry przewidzieć jakie ustawienia będą maxem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 19:45, mustfix napisał:

Producent Asus
Ekran 15,4" 1440x900
Procesor Core 2 Duo P8400 2,26 GhZ
Wielkość dysku 320GB
Pamięć RAM 3GB
Karta graficzna nVidia GeForce 9650M GT
Nootbook
Tak się zastanawiam czy mi pójdzie



WoW! ale super masz kompa! wez jeszcze napisz jakie masz glosniki myszke i klawiatore!

na cuda nie licz, gra ruszy i owszem ale na tej grafice mozesz sie spodziewac przykrych spadkow FPSow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie, czy moze wyjdzie jakis patch nowy do tej gry ? slyszalem plotki w czerwcu ze cos szykuja na koniec czerwca, ale jak narazie cisza... czy ktos moze wie cos na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 14:32, Jagged napisał:

czy ktos wie, czy moze wyjdzie jakis patch nowy do tej gry ? slyszalem plotki w czerwcu
ze cos szykuja na koniec czerwca, ale jak narazie cisza... czy ktos moze wie cos na ten
temat ?


W czerwcu wyszłed patch 1.04...więc raczej narazie nic sie nie pokaże[zaznaczam raczej]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 14:33, NecroVisioneR napisał:

W czerwcu wyszłed patch 1.04...więc raczej narazie nic sie nie pokaże[zaznaczam raczej]



o tym patchu wiem, ale ponoc on przygotowywal gre pod wiekszy patch, takie mnie sluchy doszly... nie wiem ile tym prawdy...


ps - co tam naprawde wprowadza patch 1.0.4 ? nie liczac tego co ma z poprzednich patchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować