Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dzięki jeszcze raz, jednak chcę pograć w multi, gdyż znudziło mnie już SAMP. Co do singla - przeszedłem na X360.

To jak, są serwery RP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 11:53, Vathored napisał:

Dzięki jeszcze raz, jednak chcę pograć w multi, gdyż znudziło mnie już SAMP. Co do singla
- przeszedłem na X360.

To jak, są serwery RP?

trzeba się z innymi ludźmi zainteresowanymi umówić i wtedy taki postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy AI w dodatkach jest głupsze niż było w GAT IV ?

Większość tutaj po prostu zacina się w drzwiach wchodzi w ściany, drzewa itp . oraz w BOGT gra w bilarda jest źle coś zrobiona , mocno myszką ruszam a tutaj ledwo ci piłeczki dotyka -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się zdarzyć kilka pomyłek. Nikt nie jest nie omylny. A Ty chłopie beta testerem zostań. Czy w ogóle ktoś przez swój cały pobyt na forum wyłapał tyle błędów co Ty przez tydzień? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalne rzeczy w grze to są . trza być ślepym by tego nie zauważyć . No albo o innej grze mówimy , lub grają w jakąś wersje z przyszłości z wydanymi 20-stoma łatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedyny błąd jaki zauważyłem to to że często ruch uliczny jakby...hm jakiego określenia tu użyć... ignoruje prawa fizyki i stałe obiekty w grze podczas jazdy i wyprzedzania kiedy nie patrzę? a jak spojrzę w tył to nagle gra jak by przypomina sobie że obiekty powinny mieć kolizję i kończy się to tym że auta mają masakrycznie wgnieciony przód/tył bez powodu, pojawiają się balansując na barierkach na mostach, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 19:10, JayL napisał:

Damn. Jak pozbyć się tych "ząbków"? Od razu zaznaczam, że nie będę korzystał z Definition,
czy jak się to zwie [rozmycie], bo jednak mi się to nie podoba... :P Podwyższenie rozdziałki
nic nie daje jakby co.

http://screenshot.xfire.com/s/96830461-4.jpg

bez modów nie da się, można znaleźć moda na antialiasing ale to praktycznie bez celowe o ile nie masz bardzo dobrego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to wina sprzętu, czy jak? Kumpel ma słabszą grafikę [on 8600GT, ja 9600GT], a nic takiego nie ma. O modach wiem i chyba je wypróbuję, o ile da się je potem bez problemu usunąć. Idzie się do tego przyzwyczaić, ale nie lubię niewygładzonych krawędzi... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 20:44, Crew_900 napisał:

Rozumiem, że w balladzie misja Party`s Over jest niemożliwa do przejścia . Z 20 razy
próbowałem i nie mogę


Ja nie miałem problemów z żadną misją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 20:44, Crew_900 napisał:

Rozumiem, że w balladzie misja Party`s Over jest niemożliwa do przejścia . Z 20 razy
próbowałem i nie mogę

Co to konkretnie za zadanie? Jak to jakaś końcowa to nie odpowiadaj na moje pytanie : p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z kupnem używanej gry? Muszę kupić razem z kontem na Games for Windows czy wystarczy mi sama gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam znikające tekstury? Miasto doczytujące się w tle. Jadę po niczym, po szarym podłożu i nagle pojawia mi się ulica. Wygląda to ohydnie i chyba nie ma sensu tak grać. Czy może jest to spowodowane tym że nie mam SP3 bo gra go wymaga a ustawiłem zgodność i uruchomiłem na SP2, bo nie chciało ruszyć. Dodam że gra raczej chodzi mi bez zgrzytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie tego wina, te dodatki tak mają. GAT IV po łatce 1.0.6.0 tak samo ma . Wyżej podałem commandline który mi pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować