Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2012 o 13:42, davis87 napisał:

a ja mam problem ze 100% gry:(

mam dokladnie 98,33% i brakujemi 1,67:(

Dnia 08.01.2012 o 13:42, davis87 napisał:

wiec zrobilem wszystko czemu nie ma 100%?

Dnia 08.01.2012 o 13:42, davis87 napisał:


Ja ci powiem kolego do 100% gry trzeba ją zamknąć, wyłączyć komputer, ubrać się i wyjść na dwór, po czym iść się przejść np. do parku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Mam problem z uruchomieniem GTA IV (wersja Steam, mam Windows 7 64-bit, właśnie zainstalowałem SP1).
Mam taki komunikat błędu jak na screenie, o co chodzi?

20120108221343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 22:13, Harrolfo napisał:

Cześć,
Mam problem z uruchomieniem GTA IV (wersja Steam, mam Windows 7 64-bit, właśnie zainstalowałem
SP1).
Mam taki komunikat błędu jak na screenie, o co chodzi?


Przeinstaluj tą 1 jeszcze raz, albo najlepiej zainstaluj odrazu wyższy do visty, ja miałem podobnie przy xp, tyle że tam bez 3 service packa nie ruszyło, a po instalacji było już wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam Visty, tylko Win 7 64.
Ale już działa (co prawda ze ścinkami, co dziwne, bo Crysis chodził płynnie i wyglądał o niebo lepiej), uruchomiłem w trybie zgodności z Windowsem 2000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 11:32, Harrolfo napisał:

Nie mam Visty, tylko Win 7 64.
Ale już działa (co prawda ze ścinkami, co dziwne, bo Crysis chodził płynnie i wyglądał
o niebo lepiej), uruchomiłem w trybie zgodności z Windowsem 2000.


Przepraszam czytałem akurat pewien artykuł i jednocześnie odpisywałem na twojego posta, więc się pomyliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie przyjechal do mnie kurierem radek hd 2900 pro i sie zastanawiam czy nie kupic gta 4 i wiem ze wejdzie ale na jakich detalach sobie pogram do1440 x 900
amd athlon 64 x2 2.0ghz oc 2.4 ghz
2 gb ddr 2 800mhz
sapphire radeon hd 2900 pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, kiedy przewijam jazdę taksówką, napis "Loading" nie chce zniknąć, gra ładuje się w nieskończość . NIe mogę wtedy też wyłączyć grę, załączyć GWFL, ani zrobić ALT+TAB, muszę resetować. Wie ktoś może jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto kupować GTA EFLC? Jest więcej akcji niż w zwykłym GTA IV i jak się sprawy mają z optymalizacją?

/ GFWL sam pobierze mi te wszystkie Patche przy pierwszej próbie uruchomienia gry, czy trzeba dogrywać samemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 11:44, Crew_900 napisał:

1.0.7.0 wystarczy


no prosze widze ze zarobiles juz kilka degradow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 14:16, Foost napisał:

> 1.0.7.0 wystarczy

no prosze widze ze zarobiles juz kilka degradow



-.-

To było tyle miesięcy temu ....

20120202142919

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 21:32, Hommicide napisał:

Warto kupować GTA EFLC? Jest więcej akcji niż w zwykłym GTA IV i jak się sprawy mają
z optymalizacją?

/ GFWL sam pobierze mi te wszystkie Patche przy pierwszej próbie uruchomienia gry, czy
trzeba dogrywać samemu?


moja lista od najlepszego do najgorszego

GTA the ballad of gay tony
GTA IV
The Lost and Damned

Ale niech sie wypowie Crew_900 bo z tego co czytałem ma spore pojecie o tych dodatkach i gta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem GTA 4, pobrałem do niego najnowszego Patcha 1.0.7 instalacja przebiegła pomyśle. Niestety po kliknięciu na ikonkę gra nie reaguje widać, przez chwile, ikonkę czytającej płyty i na tym koniec. Kiedyś GTA śmigało bez problemu.
Mam najnowszego Catalysta, i inne sterowniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2012 o 12:45, Gordon92 napisał:

Zainstalowałem GTA 4, pobrałem do niego najnowszego Patcha 1.0.7 instalacja przebiegła
pomyśle. Niestety po kliknięciu na ikonkę gra nie reaguje widać, przez chwile, ikonkę
czytającej płyty i na tym koniec. Kiedyś GTA śmigało bez problemu.
Mam najnowszego Catalysta, i inne sterowniki.

Problem rozwiązany . Wymagana była instalacja Microsoft Game for Windows.
W ogóle doznałem szoku po instalacji patcha 1.0.7.0 gra ustawiła się na wysokich detalach i tym samym zero przycinek wreszcie można grać bez stresu. Dawniej grając przy patchu 1.0.4.0 trzeba było mieć niezłą cierpliwość, ale dawało radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że "GTA IV: Complete Edition" na PC można kupić tylko na Muve.pl Stąd moje pytanko:

Czy warto kupić "GTA IV: Complete Edition" na PC z myślą o instalacji na laptopie dobrej klasy co prawda, ale jednak na laptopie (Dell Studio 1749: i7, 8 GB RAM, 1TB HDD, ATI Radeon HD 5650 1 GB RAM, Win 7 64-bit)? Opłaca się kupić, czy będą to wyrzucone pieniądze w błoto bo na minimalnych detalach będę miał 10-15 fps-ów? Dzięki z góry za pomoc. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować