Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Ja mam cały czas problem z nieotrzymanym PRE-ORDEREM!!!!

Jak można tak postępować jesteście fatalną firmą!!

Naprawdę do bani się u was porobiło !

Ludzie którzy pójdą do sklepu dostaną grę, mogą już grać.. a ja taki PRE-ORDER jak u was to sobie mogę w D* wsadzić!

Szczyt chamstwa i bezczelności.. Kasę to wam wpłacać w TERMINIE!!!! 5 dni..

Ale sami k* nie wiecie co to jest dotrzymanie TERMINU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 22:53, Gremo napisał:

ja tez nie otrzymalem, dzis kupilem w empiku, anulowalem zamowienie ale debile i tak
wyslali...



Pomyśl co za bezmyślność..

Ja mam ODBIÓR W SKLEPIE.. Czytli w dniu premiery..

A Ci co zamówili z dostawą to wysyłają tak żeby doszła na czas premiery..

Już mi się zdarzyło że musiałem czekać na odbiór pre-order F3 , a półki w gram.pl się od niego uginały, ale gdzie tam nie mam maila z potwierdzenie gotowości do odbioru to nie dostane!

Jakim trzeba być k* debilem żeby nie móc zdjąć z półki jednej kopii i dać mi do ręki! Szczyt chamstwa!

A wracając do tematu.

Trzeba zrobić z tym porządek, przydało by się jakieś oficjalne oświadczenie i przyznanie się do błędu, a przy okazji nagana dla pracownika któyr miał tego wszystkiego dopilnować!!!!

Więc GRAM.PL pokażcie choć trochę klasy i przyznajcie się oficjalnie na waszej stronie do błędu w PRE-ORDERZE! zobaczymy ja wam sprzedaż "skoczy" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi nikt nie raczyl odpowiedziec na maile ktore im wysylalem... przyznaje to 1szy raz ktory nawalili ale skoro nie moge uzywac wpln do czesci zaplaty to nie wiem czy mi sie bedzie jeszcze oplacac kupowac tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 23:00, Bllu-Man napisał:

> ja tez nie otrzymalem, dzis kupilem w empiku, anulowalem zamowienie ale debile i
tak
> wyslali...


Pomyśl co za bezmyślność..

Ja mam ODBIÓR W SKLEPIE.. Czytli w dniu premiery..

A Ci co zamówili z dostawą to wysyłają tak żeby doszła na czas premiery..

Już mi się zdarzyło że musiałem czekać na odbiór pre-order F3 , a półki w gram.pl się
od niego uginały, ale gdzie tam nie mam maila z potwierdzenie gotowości do odbioru to
nie dostane!

Jakim trzeba być k* debilem żeby nie móc zdjąć z półki jednej kopii i dać mi do ręki!
Szczyt chamstwa!

A wracając do tematu.

Trzeba zrobić z tym porządek, przydało by się jakieś oficjalne oświadczenie i przyznanie
się do błędu, a przy okazji nagana dla pracownika któyr miał tego wszystkiego dopilnować!!!!


Więc GRAM.PL pokażcie choć trochę klasy i przyznajcie się oficjalnie na waszej stronie
do błędu w PRE-ORDERZE! zobaczymy ja wam sprzedaż "skoczy" !



I najlepiej zwróćcie nam kasę i grę cholera :D Tak serio płacę wymagam. Trzeba dać sobie spokój z gram.pl. Do tej pory uważałem tą firmę za porządne i godną uwagi. Teraz to już szkoda gadać eh. Trzeba będzie przeniesć się do konkurencji. A dzwoniliście do działu obsługi klienta tak na marginesie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 23:00, Bllu-Man napisał:

> ja tez nie otrzymalem, dzis kupilem w empiku, anulowalem zamowienie ale debile i
tak
> wyslali...


Pomyśl co za bezmyślność..

Ja mam ODBIÓR W SKLEPIE.. Czytli w dniu premiery..

A Ci co zamówili z dostawą to wysyłają tak żeby doszła na czas premiery..

Już mi się zdarzyło że musiałem czekać na odbiór pre-order F3 , a półki w gram.pl się
od niego uginały, ale gdzie tam nie mam maila z potwierdzenie gotowości do odbioru to
nie dostane!

Jakim trzeba być k* debilem żeby nie móc zdjąć z półki jednej kopii i dać mi do ręki!
Szczyt chamstwa!

A wracając do tematu.

Trzeba zrobić z tym porządek, przydało by się jakieś oficjalne oświadczenie i przyznanie
się do błędu, a przy okazji nagana dla pracownika któyr miał tego wszystkiego dopilnować!!!!


Więc GRAM.PL pokażcie choć trochę klasy i przyznajcie się oficjalnie na waszej stronie
do błędu w PRE-ORDERZE! zobaczymy ja wam sprzedaż "skoczy" !


Popieram, tym bardziej ze wiele gier tu kupilem w pre i dochodzily nawet przed premierą. Następna miala być nowa częśc TW Empires... ale chyba wybiorę sie do sklepu w dniu premiery, będę pewniejszy że kupie i nikt mnie nie oszuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znalazłem kolejny szczyt ignorancji i braku wyczucia , a mianowicie cała seria Artykuły o GTA IV..

"TYDZIEŃ Z GRĄ GTA IV"

Banał prawda ?, a cieszy ....

Może ja ją w ogóle zobaczę za tydzień może to mają na myśli . hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 23:04, Bllu-Man napisał:

Właśnie znalazłem kolejny szczyt ignorancji i braku wyczucia , a mianowicie cała seria
Artykuły o GTA IV..

"TYDZIEŃ Z GRĄ GTA IV"

Banał prawda ?, a cieszy ....

Może ja ją w ogóle zobaczę za tydzień może to mają na myśli . hehe.


haha pewnie tak:D Będę szczęśliwy jeśli paczka dojdzie do mnie przed świętami, jeśli nie to cóż :D pozostaje tylko medytacja:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2008 o 23:03, Garinn napisał:

I najlepiej zwróćcie nam kasę i grę cholera :D Tak serio płacę wymagam. Trzeba dać sobie
spokój z gram.pl. Do tej pory uważałem tą firmę za porządne i godną uwagi. Teraz to już
szkoda gadać eh. Trzeba będzie przeniesć się do konkurencji. A dzwoniliście do działu
obsługi klienta tak na marginesie??



Ja dzwoniłem 2-3 razy od środy ..

Standardowy tekst jest nam przykro wydawcą nie jest CDProjekt i nie mamy na to wpływu Cenega zawaliła!

A ja jej:

- Co mnie to k* obchodzi. Ja kupuję od was a nie od Wydawcy!

- Cisza w słuchawce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh, sam miałem zamówione już GTA IV, ale anulowałem, chcąc poczekać na recenzje. I nie pomyliłem się, ufff.... a co do tych błędów to R* chce pewnie ukarać piratów, którzy patcha nie ściągną, a posiadacz oryginała sobie pogra. Taki dziwny sposób na piratów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak sobie piraci patcha nie sciagna?? tylko pare gier widzialem co byly problemy z patchami ale i tak w koncu je crackowali jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 23:10, Gremo napisał:

jak sobie piraci patcha nie sciagna?? tylko pare gier widzialem co byly problemy z patchami
ale i tak w koncu je crackowali jakos


Masz jakąś grę, która wymaga Windows Live? Bo ja tak, i patche są ściągane przez Windows Live, przynajmniej u mnie tak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 23:12, KLucas napisał:

> jak sobie piraci patcha nie sciagna?? tylko pare gier widzialem co byly problemy
z patchami
> ale i tak w koncu je crackowali jakos

Masz jakąś grę, która wymaga Windows Live? Bo ja tak, i patche są ściągane przez Windows
Live, przynajmniej u mnie tak jest:)


Ale patche te są dostępne także do ściągnięcia z sieci. Bo niektórzy mogą mieć konto offline przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować