Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Czy wogole ma sens podawanie Polski podczas jakiejkolwiek bo jak wiem to np usluga windows live nie jest dostepna w Polsce??? bo chcialbym na multi pograc, a czytalem ze sporo problemow z tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 15:37, Qwen napisał:

Czy wogole ma sens podawanie Polski podczas jakiejkolwiek bo jak wiem to np usluga windows
live nie jest dostepna w Polsce??? bo chcialbym na multi pograc, a czytalem ze sporo
problemow z tym jest.


W dniu premiery byl problem by pograc w Multi - teraz jest ok, ale troche malo ludzi bylo ostatnio jak chcialem grac. Na razie mecze singla. W MP bede gral pozniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 15:37, Qwen napisał:

Czy wogole ma sens podawanie Polski podczas jakiejkolwiek bo jak wiem to np usluga windows
live nie jest dostepna w Polsce??? bo chcialbym na multi pograc, a czytalem ze sporo
problemow z tym jest.


Nie, nigdzie nie wybieraj Polski :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 15:43, BasteKSG napisał:

> Czy wogole ma sens podawanie Polski podczas jakiejkolwiek bo jak wiem to np usluga
windows
> live nie jest dostepna w Polsce??? bo chcialbym na multi pograc, a czytalem ze sporo

> problemow z tym jest.

W dniu premiery byl problem by pograc w Multi - teraz jest ok, ale troche malo ludzi
bylo ostatnio jak chcialem grac. Na razie mecze singla. W MP bede gral pozniej :-)

Na jakim serwerze gracie i czy są tam jacyś Polacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mam dokładnie zrobić w pierwszej misji? Najpierw jadę po Romana, a później jedzie się z nim pod jakiś budynek. On idzie do środka. Później dzwoni do mnie i nie wiem, co mam robić? za każdym razem muszę powtarzać misję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 15:47, rafekx 12 napisał:

Na golu pojawił się swietny filmik:D:D Zachecam do obejżenia zwłaszcza dla sfrustrowanych
graczy: http://www.gry-online.pl/S014.asp?ID=266

I oni tworzą serwis internetowy z grami, instalacja gry zabrała mi jakieś 10-15 minut góra oczywiście wg instrukcji, bo sam nie dałbym rady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 15:49, 0HoMicide0 napisał:

Co mam dokładnie zrobić w pierwszej misji? Najpierw jadę po Romana, a później jedzie
się z nim pod jakiś budynek. On idzie do środka. Później dzwoni do mnie i nie wiem, co
mam robić? za każdym razem muszę powtarzać misję

Masz czekać na niego, a później do niego zadzwoń jak usłyszysz rozmowe kilku ludzi, poinformujesz go, że ktoś chce go napaść, czy coś w tym rodzaju...po prostu zadfzwoń do niego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 15:48, domek593 napisał:

Hura!!! wkoncu dostalem moje GTA :)

Nie pogrążaj mnie. :PP U mnie wciąż:
zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 15:49, 0HoMicide0 napisał:

Co mam dokładnie zrobić w pierwszej misji? Najpierw jadę po Romana, a później jedzie
się z nim pod jakiś budynek. On idzie do środka. Później dzwoni do mnie i nie wiem, co
mam robić? za każdym razem muszę powtarzać misję


Odebrac telefon jak dzwoni :-) Zazwyczaj masz podane po angielsku o co chodzi. Cel misji jest na mapie pokazany. Nie pamietam poczatku, gry bo juz dosc troche przeszedlem. Jesli Twoj angielski jest na bardzo slabym poziomie, to polecam ci zakup poradnika, albo rozpoczecie nauki. - Jak dobrze byc po filologii angielskiej hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 15:49, 0HoMicide0 napisał:

Co mam dokładnie zrobić w pierwszej misji? Najpierw jadę po Romana, a później jedzie
się z nim pod jakiś budynek. On idzie do środka. Później dzwoni do mnie i nie wiem, co
mam robić? za każdym razem muszę powtarzać misję


Naciskasz Strzełke do góry,w chodizsz w phonebook i roman[te pierwsze] i enter i Niko automatycznie łączy się ze swoim kuzynem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 15:52, Sebo0330 napisał:

> Hura!!! wkoncu dostalem moje GTA :)
Nie pogrążaj mnie. :PP U mnie wciąż:
zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)


Mi dziś wysłali maila że przepraszają i że na początku przyszłego tygodnia wyślą

PS: Ile ludzi musiało zamówić GTA IV na gram.pl że już 2 razy im zabrakło gier na magazynie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 15:57, OstrekPL napisał:

chcialem zapytac jak kupic nowy telefon w gta 4

Tez jestem ciekaw, bo na tego dziada nie mozna sobie dzwonkow sciagnac hehe, ale odpuscilem sobie i gralem dalej nie martwiac sie telefonem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować