Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grand Theft Auto IV - Mega konkurs z super nagrodą!

19 postów w tym temacie

Cenega Poland

Cenega Poland, wyłączny partner firmy Take 2 Interactive w Polsce, z przyjemnością informuje o nowym konkursie dla wszystkich miłośników serii Grand Theft Auto IV. Zadanie konkursowe jest niezwykle proste: Wystarczy wejść na stronę gta4.cenega.pl, wydrukować dostępny na niej rysopis niebezpiecznego przestępcy i zamieścić go w widocznym miejscu w swojej okolicy! Do wygrania super nagrody - konsola nowej generacji Xbox 360 oraz Grand Theft Auto IV właśnie na tę platformę! Pozostałe szczegóły konkursu na stronie gta4.cenega.pl.

Przeczytaj cały tekst "Grand Theft Auto IV - Mega konkurs z super nagrodą!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wezmę udział napewno i to nie jednokrotnie bo z tego co w regulaminie napisali wynika, że jedna osoba może brac kilkakrotnie udział w konkursie wiec napykam trochę fotek. Tylko, żeby się któraś spodobała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs konkursem, ale wyobraźcie sobie jak potężna reklama z tego wyjdzie ;P. A, że Xbox kusi, osób biorących udział będzie co nie miara... W tym i ja :P. Ech, ten marketing ;).
Teraz trza tylko pomysłów poszukać ;P.
I ciekawe, co gram z tego ma, że reklamuje konkurencyjny sklep :>...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja się zapytałem już w jednym znajomym sklepie o pozwolenie na powieszenie w przyszłości tej "reklamy" w witrynie - żebyście widzieli minę właściciela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W konkursie raczej wezmę udział, bo nagroda wielka ;)
Ale na razie mam 0 pomysłów! Muszę szybko coś wymyślić, bo czasu dużo niema...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować