Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera Assassin's Creeda na PC w Polsce 18 kwietnia!

80 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2008 o 14:30, Falconer napisał:

Daj spokój. Chciałbym po prostu dobrej fabuły - to jest najważniejsze.


Z tego co czytalem to fabula akurat jest swietna, ale przekonam sie dopiero jak przejde... wiec za jakies 2 miechy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2008 o 14:47, kozikbz napisał:


a czy w cda w plusach nie pisze wyraźnie "niegłupia fabuła" ? :D


Wiesz... Dla mnie to fabuła musi być "świetna" a nie "nie głupia". :] Czujesz różnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''''Zupełnie mnie jakoś ta gra nie kręci...''''


Że co przepraszam?? Tutaj wypowiadają się kolesie którzy czekają z niecierpliwością na tą gre a ona cie nie kręci?? Hmm...nie rozumiem cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam grałem tylko w tę grę w wersji na komurkę, czytałem zapowiedzi i muszę przyznać, że mi się spodobała. Jak stanieje do 50 zł to na pewno pajawi się na mojej pułce i zasili kolekcję. Jak na razie muszę czekać i marzyć i oglądać, ale to da się wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 13:34, OrubaT napisał:

Chciałbym tylko przypomnieć, że firma CD-Projekt, za opóźnienia związane z wydaniem "Wiedźmina",
wynagrodziła swoich klientów, a firma Cenega bardzo często lubi zwalać winę na producentów
gier (bez wypominania, np. brak trybu Next-gen w "Tomb Raider Legend").


Tak się zastanawiam, czy aby na pewno przeczytałeś cały news - jest wyraźnie napisane, że europejska premiera odbędzie się 11 kwietnia, a tym samym także polska premiera się opóźnia, także nie rozumiem dlaczego zwalasz winę na Cenegę, ona chyba nie decyduje o datach premier na Zachodzie.
A co do Next-Genu w TR: L to wszystkie wschodnioeuropejskie wydania nie posiadały tego trybu z powodu Eidosu, poza tym jak tylko pojawił się patch, to Cenega za darmo rozsyłała go wszystkim posiadaczom gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę jaki zbieg okoliczności. Właśnie 18 kwietnia obchodzę swoje urodzinki. Ale byłby wspaniały prezent. No tak właśnie "byłby" - gdyby nie komputer. Ale wcześniej czy później i tak będzie moja...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''''Zupełnie mnie jakoś ta gra nie kręci...''''


"Że co przepraszam?? Tutaj wypowiadają się kolesie którzy czekają z niecierpliwością na tą gre a ona cie nie kręci?? Hmm...nie rozumiem cie" - Partykcja , trafiłeś w stówę zgadzam się z tobą , gra mnie bardzo interesuje kupuję ją na pewno .


PYTANIE DLA WAS - CZY TA GRA WEJDZIE MI NA - intel dual core 2 2.66 mgz , ATI Raedon 2400 HD , 2048 ram ?

proszę o odpowiedź i czy naprawdę warto kupić tą gre na kompa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 14:15, miszaa94aa napisał:

A niby dlaczego tylko 10???


Teraz to juz 9... bo zamowilem jakies 2 miechy temu w Game.co.uk ;-P, a u nas w Anglii wczesniej jest niz u Was w PL ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie SORRY za double-posta ale możecie powiedzieć mi na jakich detalach ( i czy w ogóle ) mi pójdzie AC

Mój komp to : PROCESSOR Intel® Core™ 2 Duo E6750 processor (2.66GHz, 1333MHz, 4MB cache)
OPERATING SYSTEM Windows® XP Professional - English
MEMORY 2048MB 667MHz Dual Channel DDR2 SDRAM [2x1024] edit
HARD DRIVE 320GB Dual Hard Drive Non RAID (2x160GB - 7200rpm) edit
GRAPHICS CARD 128MB ATI® Radeon™ HD 2400 Pro graphics card

Sorry że po angielsku ale XP mam po angolu i BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!!!!!!!!!!!! BŁAGAM i POZDRAWIAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 16:07, Kris_bla napisał:

> A niby dlaczego tylko 10???

Teraz to juz 9... bo zamowilem jakies 2 miechy temu w Game.co.uk ;-P, a u nas w Anglii
wczesniej jest niz u Was w PL ;-P

No tak wiem wiem :(... Trudno się mówi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 17:41, Ramonek napisał:

Wielkie SORRY za double-posta ale możecie powiedzieć mi na jakich detalach ( i czy w
ogóle ) mi pójdzie AC

Mój komp to : PROCESSOR Intel® Core™ 2 Duo E6750 processor (2.66GHz, 1333MHz,
4MB cache)
OPERATING SYSTEM Windows® XP Professional - English
MEMORY 2048MB 667MHz Dual Channel DDR2 SDRAM [2x1024] edit
HARD DRIVE 320GB Dual Hard Drive Non RAID (2x160GB - 7200rpm) edit
GRAPHICS CARD 128MB ATI® Radeon™ HD 2400 Pro graphics card

A nie lepiej porównać to z oficjalnymi wymaganiami? Skąd mamy wiedzieć, na jakich detalach Ci ruszy, jak tej gry jeszcze nie ma?

Procesor spokojnie uciągnie.
Pamięć może być.
Dysk twardy - co ma piernik do wiatraka? ;)
Karta graficzna - Nie chcę Ci nic mówić, ale on zaniża horrendalnie Twój cały konfig sprawiając, że nie nadaje się on do gier. Jest ona bardzo, ale to bardzo słaba. AC może się uruchomi, ale o fajnych detalach po prostu zapomnij. I lepiej dodaj te sześć stówek do 9600 GT i graj normalnie w najnowsze gry.
Niech zgadnę: kupowałeś gotowy zestaw w supermarkecie opatrzony nazwą "gamer pro"? xD
Podsumowując: kup lepszą kartę, wtedy pomyślimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować