Zaloguj się, aby obserwować  
p1992

radio, czy płyty?

11 postów w tym temacie

płyty niby są lepsze, ale się płaci. za to radiojest za darmo, ale niezawsze są tam pioseneki które akurat chcemy. no i co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W radiu niemozesz sobie wybrac piosenki jaka chcesz teraz słuchac !! a np. na CD mozesz na co masz ochote !! Wradiu leci twoja ulubiona piosenka reaz na jakis czas a na CD mozesz dac "repeat" i masz ja caly czas ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w radiu leci muzyka dla mas, dlatego wole plyty, bo zawsze moge wybrac to, czego ja chce sluchac... no i jak chce sie zalatwic czy pojsc po herbate to moge zatrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

płyty - slucham kiedy chce, jak glosno chce (dobra jakosc) i nie boje sie ze w srodku ulubionego kawalka zacznie mi jakis gosciu nawijac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 22:29, p1992 napisał:

płyty niby są lepsze, ale się płaci. za to radiojest za darmo, ale niezawsze są tam pioseneki
które akurat chcemy. no i co wy na to?


Moim zdaniem jedno ma się nijak do drugiego. To tak jakby zapytać: "Nóż czy widelec?". Najlepszą opcją jest dobre radio (o te niestety trudno) + własna rozbudowana kolekcja na wolne chwile. W ten sposób będziemy mieli z radia dużo nowości i pojedyńczych utworów które lubimy, ale nie kupujemy dla nich płyt i z posiadanych krążków w dowolnej chwili to co nam najbardziej pasuje (nie wspominając o dowolnym przewijaniu, powtarzaniu i wymienianiem się ze znajomymi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować