Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demigod przeniesiony na przyszły rok

8 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Demigod ukaże się dopiero w lutym przyszłego roku, a jego wydawcą będzie firma Stardock, doświadczony partner twórców gier strategicznych - ujawniło studio Gas Powered Games. Ten tytuł to kolejne ambitne dzieło ekipy Chrisa Taylora - mieszanka gry akcji, RPG-a i RTS-a, nad którą prace ogłoszono na początku stycznia.

Przeczytaj cały tekst "Demigod przeniesiony na przyszły rok" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

smutna to wiadomosc ze premiera przesunieta :( ale troche pocieszaja mnie otwarte beta-testy :) juz nie moge sie doczekac. moim zdaniem gra ma szanse stac sie sieciowym hiciorem. DotA to chyba najpopularniejsza mapka na BNie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Stardock da radę zrobić taką dynamiczną strategię - wymienione pozycje w ich dorobku, to doskonałe, ale i "szachowe" (tempo rozgrywki :) strategie, które raczej były niszowe ze względu na styl rozgrywki i nigdy nie zdobyły takiej sławy jak te "żwawsze" RTS`y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złapałem zajawkę na tą grę i muszę powiedzieć że smuci mnie wiadomość, że do premiery jeszcze tyle czasu... Ale jest jeden plus. Może przez tak długi czas, w końcu nabędę sprzęt, który ową grę uciągnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 11:34, ashar napisał:

smutna to wiadomosc ze premiera przesunieta :( ale troche pocieszaja mnie otwarte beta-testy
:) juz nie moge sie doczekac. moim zdaniem gra ma szanse stac sie sieciowym hiciorem.
DotA to chyba najpopularniejsza mapka na BNie :)

Ano bo tak jest... ;)
Pomysł z General, trochę niezbyt dobry będzie, ale zobaczymy w praniu, skoro mapki mają być ogromne. :P
Czepiać bym się mógł też trochę niewielkiej ilości herosów(może ich dodadzą po jakimś czasie, np. zaczerpniętych z Doty, a tam bohaterów jest ok. 90 - każdy zaś inny), bo naprawdę trochę ich mało na start... :p

btw Ciekawe czy kontaktowali się z Ice Frogiem, trzecim już twórcą Doty, koleś by mógł im naprawdę wiele pomóc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować