Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grand Theft Auto IV - pierwsze efekty mega konkursu. Poszerzamy pulę nagród!

11 postów w tym temacie

Cenega Poland

Cenega Poland, wyłączny partner firmy Take 2 Interactive w Polsce, z przyjemnością ogłasza, iż pula nagród w konkursie „Poszukiwany Niko Bellić” została powiększona! W odpowiedzi na olbrzymie zainteresowanie i niezwykle oryginalne pomysły uczestników konkursu postanowiliśmy uhonorować poza pierwszym miejscem także dwa pozostałe.

Przeczytaj cały tekst "Grand Theft Auto IV - pierwsze efekty mega konkursu. Poszerzamy pulę nagród!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grand Theft Auto IV, nowa odsłona kultowej serii gier akcji pojawi się z polską poligrafią na konsole Xbox 360 oraz PlayStation®3 równocześnie ze światową premierą.

Może głupie pytanie... ale czy to oznacza, że GTA IV ukaże się u nas spolszczone? Na to wychodzi. No, chyba, że mnie ktoś oświeci...

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... spolszczone... Bardzo możliwe. :)

To zdjęcie ze zdjęciem Bellicka na busie policyjnym, świetne. Sam miałem pomysł, żeby coś podobnego zrobić... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a do kiedy to (tak, nie chce mi się w tym momencie wyszukać odpowiedniego linku ;P)? Jeżeli jest jeszcze trochę czasu, to trza się będzie wysilić, bo pomysłów parę mam, a nagroda przecież zacna ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no super. Miałem identyczne dwa pomysły i dzisiaj sie szykowalem wyslac fotki bo zrobilem je wczoraj i dopiero wróciłem. No to super, ktoś był przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować