Zaloguj się, aby obserwować  
walgierz

Guild Wars - targ z itemkami

2038 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2008 o 19:05, Pernia napisał:

Undedicated Mini Koss, po ile zejdzie ?


Kilka dni temu dorwałem za 8k :) Myślę, że tak z 10-12k dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 20:24, Prince07 napisał:

> Undedicated Mini Koss, po ile zejdzie ?

Kilka dni temu dorwałem za 8k :) Myślę, że tak z 10-12k dostaniesz.


Ale ja sprzedaje princuś ;]
inni mi powiedzieli że tak 20 kilka k... O_O albo ty miales farta, albo naprawde jest taka niska cena ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 00:03, Pernia napisał:

Ale ja sprzedaje princuś ;]

Czytanie ze zrozumieniem? "Myślę, że tak z 10-12k dostaniesz."

Dnia 27.12.2008 o 00:03, Pernia napisał:

inni mi powiedzieli że tak 20 kilka k... O_O albo ty miales farta, albo naprawde jest
taka niska cena ;P

http://www.guildwars.pl/forum/index.php?showtopic=23449&st=0
Poczytaj, zobacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Szybka wycena mówi-nic.

Kupię wszystkie tzw."party items" tzn.snowman summonery, toniki , ghost-in-the-box itd. Cena do uzgodnienia. IGN Aryss Strife

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poniżej bardziej mi nie chodzi o wycenę ale o rozwianie pewnych wątpliwości a mianowicie:
1 - Czy sztylety te mając dmg na +15% były by coś warte?
2,3,4 - Czy same skiny są coś warte bo itemki same w sobie to złom niestety:) Najbardziej jestem ciekaw Icony z meduzową głową (2)

20081230113835

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 11:47, Quire napisał:

Poniżej bardziej mi nie chodzi o wycenę ale o rozwianie pewnych wątpliwości a mianowicie:
1 - Czy sztylety te mając dmg na +15% były by coś warte?

nope. z tego co widzę, to wszystkie itemy pochodzą z Factions. bieda straszna, bo nie można w nich wymieniać inskrypcji (czyli jeśli nie trafisz na dobry bonus + skin + req to niestety dostajesz crapa a nie coś wartościowego). możesz wyjąć zulusa, najlepszy up do sztyletów.

Dnia 30.12.2008 o 11:47, Quire napisał:

2,3,4 - Czy same skiny są coś warte bo itemki same w sobie to złom niestety:) Najbardziej
jestem ciekaw Icony z meduzową głową (2)

ano złom, skiny również bezwartościowe :)
z itemów, które poszłyby za wielką kasę mając jednocześnie beznadziejne statystyki to tylko Eternal i Crystalline Sword (perfy osiągają zawrotne ceny, rzędu kilku milionów ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eternal ostatnio potaniał;) q10 widziałem za 140e a jak sprzedawałem swojego q10 chodził po 200e. Natomiast q9 nigdy nie widziałem xD Poza tym do podanych przez ciebie skinów należy dodać voltaic spear (na to chyba jest największe zapotrzebowanie) obsi edge, emerald blade (który też tanieje) tormy (oczywiście od q zależy) i ewentualnie draco aegis (na castera za 30k można dostać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
no tak, w handlu za bardzo nie siedzę, napisałem te najbardziej oczywiste skiny :)
a perf draconic aegis na command ostatnio sprzedałem (dzięki uprzejmości Cinusa) za 100k, to ładny i dość drogi skin ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 12:35, Master J napisał:

tormy (oczywiście od q zależy)


Chodzi Ci o Tormented Weapons ? Jeśli tak to w jakim sensie q się liczy ? Tormy są tylko q9 jeśli o to chodzi.
Może jednak chodzi Ci o atrybut pod który jest dana broń ?
Sprecyzuj, bo nie za bardzo czaję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jeśli tak to w jakim sensie q się liczy ?
Miałem na myśli atrybut ale ja na to q mówię^^
Wiadomo że kostur pod heal będzie 100 razy łatwiej sprzedać niż np niepopularny q...atrybut dla niepopularnego rytka czy mesa. Dlatego żeby ułatwić sprzedanie niepopularnego atrybutu zmniejszamy jego cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy te "diglety" (sztylety) są coś warte, czy może coś z nich powyciągać, czy ta spear''a się na coś nadaje (chyba dla warka byłaby najs? chyba 10% 2xadrenalina to max?) i ostatnie pytanie- ile kosztuje head+5energy do kosturu oczywiście?

20081231102608

20081231102631

20081231103404

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 10:36, Dipl napisał:

Czy te "diglety" (sztylety) są coś warte, czy może coś z nich powyciągać, czy ta spear''a
się na coś nadaje (chyba dla warka byłaby najs? chyba 10% 2xadrenalina to max?) i ostatnie

same śmiecie, niby wszystko ładnie i pięknie, perf upy i w ogóle, ale za to totalnie nieprzydatne. w sztyletach rządzą insc +5 ene (zamiast 15^50) i +1/-1 w miejsce 20/20. zostaw sobie +30hp, to Ci się trafiło dobrze ;]
szczerze mówiąc nie wiem jak z ceną skina platinum sickles :(
warek z włócznią? na PvE nie ma czegoś takiego ;]

Dnia 31.12.2008 o 10:36, Dipl napisał:

pytanie- ile kosztuje head+5energy do kosturu oczywiście?

szeptaj do Thrain Daelor, mam tego śmiecia na pęczki, oddam w dobre ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2008 o 12:01, Azrathel napisał:

w sztyletach rządzą insc +5 ene

Buhahahaa +5ene do sztyletów? Nie ma takiej potrzeby gdyż sin z -1/1 i crit hits ma bardzo duży regen energii. Z zeala masz 1 ene co sekundę a z crit hitów można wyciągnąć +3 ene. W sumie sin ma lepszy regen niż necro. IMO jedyny build dla sina gdzie lepszy jest +5 ene to grenths grasp gdzie nie starcza ene na combo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować