Zaloguj się, aby obserwować  
walgierz

Guild Wars - targ z itemkami

2038 postów w tym temacie

Ma3o, ale konkretnie:
1. prosze o wycene,
2. te itemy są na sprzeda?! /prócz guardiana póki co/,
3. opróaz tego mam troche alkoholu, sprzedaje po 90g za punkt.
4. do tego mam na sprzeda? 2x elite ritualist tome 7k i 2x elite monk tome 8k ka?dy, 17k oba.

20090208153643

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Compass sprzedany, reszta aktualna- przepraszam za wygibasy z polskimi znakami, coś forum szwankuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie są ceny za runnowanie? Właśnie jestem w trakcie wycieczki Askalon-Lwie Wrota i nie wiedząc za ile zgodziłem się to zrobić za 3k... Kolejny "interes życia"?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 18:06, ChrisBgnr napisał:

Jakie są ceny za runnowanie? Właśnie jestem w trakcie wycieczki Askalon-Lwie Wrota i
nie wiedząc za ile zgodziłem się to zrobić za 3k... Kolejny "interes życia"?;]


szczerze mówiąc to za 3k nie chciałoby mi się nawet builda ustawiać xD
choć wiem również, że na początku i taka ilość platynek bardzo cieszy :)

pytanie - to ty runnowałeś czy Ciebie runnowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 18:06, ChrisBgnr napisał:

Jakie są ceny za runnowanie? Właśnie jestem w trakcie wycieczki Askalon-Lwie Wrota i
nie wiedząc za ile zgodziłem się to zrobić za 3k... Kolejny "interes życia"?;]


Chyba taki run jest więcej wart... ale obecnie się nie orientuję, bo się tym już nie zajmuję sporo czasu. Posiedź chwilę w Ascalonie i popatrz za ile ludziska runnują ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 18:12, Azrathel napisał:

pytanie - to ty runnowałeś czy Ciebie runnowali?

Ja... I moje pierwsze runnowanie okazuje się porażką;] Koleś jest afk a ja za bardzo się spieszyłem, zaliczyłem laga w krytycznym momencie (cofnęło mnie prosto w środek bandy mobów która mnie goniła) i dupa zbita nie wskrzesi w kapliczce bo członek drużyny żyje....... Ech;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 18:36, Patrix0707 napisał:

Sprzedam stalowy klucz i zielony barwnik w jednym. Cena do ustalenia ;) Nick: Patrick
Sparrow


zielony stalowy klucz? ;]
rada na dziś - takich śmieci nie opłaca się nawet sprzedawać graczom, nikt tego nie kupi. barwnik do handlarza (dye trader), kluczyk (poczekaj, aż zaczną Ci wypadać kluczyki za 600g, wtedy możesz albo sprzedawać, albo otwierać skrzyneczki i bić tytuł Treasure Hunter) do mercha.
nie wszystko złoto co się na zielono świeci, na wartościowe przedmioty będziesz musiał jeszcze dłuuuugo poczekać :)

ChrisBgnr -> stare ludowe powiedzenie mówi, że jak się człowiek spieszy to się Duncan cieszy (to taki boss jednego z lochów w GWEN ;)). poćwicz trochę na sucho jeśli chcesz runnować ludzi. moja rada - olej to, za mało hajsu będzie wpadać, żeby było to opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Runnując w ten sposób marnujesz czas ludzi, którzy mają Ci zapłacić, jak nie umiesz to pisz, że test runy za darmo, albo ćwicz bez ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 19:55, Patrix0707 napisał:

W tym rzecz, że mam tylko 50 golda i potrzebuje kasy ;) Wszystko sie przyda.

Jak kasę wołasz to idź na uw zbierać ecto, zbieraj zaishen key i sprzedawaj, idź na hm gwen np. killory, ewentualnie jakieś vanq.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro chłopak jest na etapie stalowych kluczy to wątpię, czy w ogóle wie co to jest ecto, UW, HM albo vanq...

a takie porady to raczej w wątku ogólnym, toć tu o itemach winno się rozprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 20:48, Azrathel napisał:

skoro chłopak jest na etapie stalowych kluczy to wątpię, czy w ogóle wie co to jest ecto,
UW, HM albo vanq...

Tia, teraz zauważyłem xD

Dnia 08.02.2009 o 20:48, Azrathel napisał:

a takie porady to raczej w wątku ogólnym, toć tu o itemach winno się rozprawiać.

Wiesz, ja tej dyskusji nie rozpocząłem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o wycenę tych itemków ( i ew. jakbym mógł prosić to co bardziej mi się opłaca "rozmienić na drobne")

EDIT: Ech, teraz zauważyłem że daggery nie mają max dmg... sry.

20090209182514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy od lewej górnej części...
1)Ceremonial - merch, nie ma nawet co probowac sprzedac 2)Jeśli masz duzo czasu, gazing może za 5-8k
3)Emblazoned - 40-60k 4)merch, albo pare godzin stania dla 2-3k (lub wyjmij mod 10% adrena) 5)merch - nie ma max dmgu choć "dont think twice" moze być coś warte, standardowo 1-3k
(teraz od prawej)
1)merch 2)q9- około 10k 3)merch - wyjmij -5/-1 1-2k za ten mod 4) 100k +2-10e(zacznij na am1 od 100+10 i zalezy od twojej ilosci czasu, zjeżdżaj w dół, polecam fr dystrykt, nie wiem czemu ale, tam mi dobrze itemki schodza ;]) 5) merch
Źródło... google ^^, wiedza własna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 08:08, Monark napisał:

4) 100k +2-10e


To mnie rozbawiłeś :)) Taka sama tarcza na guru jest wystawiona w cenach 25-40k i widzę brak chętnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować