Zaloguj się, aby obserwować  
Mietek136

Potwory z Wiedźmina. Z jakimi mieliście największy problem?

128 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2008 o 21:40, Alteir napisał:

nie wiem o co się Kłucić przecież ten temat powstał aby w nim pisać o potworach to jest
sprawa moderatorów czy ten temat zablokują czy nie a jak o to chodzi to tu jakoś lepiej
się rozmawia o potworach niż w temacie o ogólnie Wiedźminie

Tak właśnie bo w temacie ogulnym zawsze ktoś napisze co innego i już jest koniec tematu o potworach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 21:42, Vesania666 napisał:

strzyga, nie udało mi się jej ubić więc biegałem do ogoła sarkofagu, aż zgasły wszystkie
świece xD

Ja jak ją chciałem odczarować to ją zabiłem a jak chciałem zabić to odczarowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 18:14, Claude Sp33d napisał:

> Główny temat o wiedźminie jest po to, aby dla nowych, którzy nie umieją przejść
jakiegoś
> questa pomóc, a ten wątek jest na temat potworów w wiedźminie, ot co.

To może ja założę tematy o postaciach z Tekkena, o samochodach z NFS, o muzyce w GTA:
VC, o potworach z Quake III. Ciekawe jak zareagują na nie użytkownicy i moderatorzy forum.
Nie widzę przeszkód, aby w temacie ogólnym Wiedźmina rozmawiać o potworach.

Jak chcesz to załóż. Tylko pierw sprawdź czy nie istnieją takie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 14:22, Matix123 napisał:

Czy golem był dla was trudny ?

Pierwszy raz próbowałem go bić mieczem i znakami. Umęczyłem się strasznie i odpuściłem. Potem dopiero spojrzałem do poradnika i oczywiście poszło jak z płatka (około 15 sek i golem gryzł ziemię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 14:46, Abi Dalzim napisał:

> Czy golem był dla was trudny ?
Pierwszy raz próbowałem go bić mieczem i znakami. Umęczyłem się strasznie i odpuściłem.
Potem dopiero spojrzałem do poradnika i oczywiście poszło jak z płatka (około 15 sek
i golem gryzł ziemię).

Golem był najłatwiejszym Bossem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 16:11, Shelazar napisał:

Może to nie potwór ale przeciwnik, Azar Javed, z żadnym innym nie miałem tyle problemów...

Azar Javed to potwór i to bardzo wielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę, ponieważ nie dość, że on ciągle mnie ogłuszał i dobijał jednym ciosem, to jeszcze musiałem uważać, aby nie zginął berengar. Cały czas go waliłem aard i igni razem z puszczykiem ( aard - 3 level, igni 4 level ). Po 15 minutach grania zdechł :)
Ale rozczarował mnie najbardziej Dagon. Wystarczyło tłuc jego sługusów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 16:36, Salamos napisał:

Tu się zgodzę, ponieważ nie dość, że on ciągle mnie ogłuszał i dobijał jednym ciosem,
to jeszcze musiałem uważać, aby nie zginął berengar. Cały czas go waliłem aard i igni
razem z puszczykiem ( aard - 3 level, igni 4 level ). Po 15 minutach grania zdechł :)
Ale rozczarował mnie najbardziej Dagon. Wystarczyło tłuc jego sługusów :)


Ja biegałem po tej salii uciekając mu, a następnie uderzając Igni, Berengara i tak nie lubiłem ;) A Dagon.. kto to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem problem z Bestią. Ale jak wypiłem jakąś miksturę po której przeciwnicy atakują w zwolnionym tępie... Zabiłem ją bez problemu :)

I te kwiaty na bagnach też są dosyć uciążliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 16:36, Salamos napisał:

Tu się zgodzę, ponieważ nie dość, że on ciągle mnie ogłuszał i dobijał jednym ciosem,
to jeszcze musiałem uważać, aby nie zginął berengar. Cały czas go waliłem aard i igni
razem z puszczykiem ( aard - 3 level, igni 4 level ). Po 15 minutach grania zdechł :)
Ale rozczarował mnie najbardziej Dagon. Wystarczyło tłuc jego sługusów :)

Dagon najprostrzy.A u mnie Javed zabił Berengara i nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam najbardziej wkurza kokacyldium. Rozwaliłem wszystkie, prawie bossy. Najtrudniejszy był Zeugl, ze Strzygą jako tako problemów nie miałem (ubita za pierwszym razem), Kościej też sprawiał problemy. Został mi tylko do ubicia ten paladyn ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 18:28, Grający na PC napisał:

Mnie tam najbardziej wkurza kokacyldium. Rozwaliłem wszystkie, prawie bossy. Najtrudniejszy
był Zeugl, ze Strzygą jako tako problemów nie miałem (ubita za pierwszym razem), Kościej
też sprawiał problemy. Został mi tylko do ubicia ten paladyn ostatni.

Ten paladyn ? Chodzi o wielkiego mistrza.Zagul był prosty ale strzyga trudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować