Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Atari udostępniła Test Drive Unlimited PC Megapack!

34 postów w tym temacie

pisałem w tej sprawie do CD Projektu i dowiedziałem sie ze ukaże sie ta paczka w wersji pudełkowej, przepisze mail jesli moj informator sie zgodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić sobie TDU, ale na patcha kasy nie wydam, nie ma mowy. Gra musiałaby mnie w pełni pochłonąć, żebym zdecydowała się na taki zakup, a jeszcze żadna ścigałka tego nie zrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też wole poczekać na rozwój sprawy, gra i tak ma swoje problemy czasami wiec po co dokladac brak kompatybilnosci Packa z polską wersją.

CDP moglby sie wypowiedziec w tej sprawie, taka niewiedza jest straszna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 22:18, Neysha napisał:

Mam zamiar kupić sobie TDU, ale na patcha kasy nie wydam, nie ma mowy. Gra musiałaby
mnie w pełni pochłonąć, żebym zdecydowała się na taki zakup, a jeszcze żadna ścigałka
tego nie zrobiła :)

Musze przyznac ,ze TDU jest tak rewelacyjna scigalka ,ktora przez umozliwienie swobodnej jazdy po hawajskiej wyspie Oahu ,zachwycania sie niezmierzonymi trasami , podziwianiem widokow ,podwozeniem autostopowiczek ..i men-ow tez ;) ,odwiedzaniem salonow samochodowych i zasiadaniem "za kolkiem" jakiego sie chce ,kupowaniem rozych aut w zaleznosci od potrzeb i naszej zasobnosci ,"chodzenie" po sklepach z ubraniami , kupowanie swojego mieszkania/domu , no i sedno : przerozne wyscigi...
Po prostu drugi "Sekond Life" a wedlug mnie lepsze bo cele konkretne i nie tak kosztowny :D
A jesli chodzi o ten dodatek to tez nie mam zamiaru go kupowac ,no chyba ze bedzie kompatybilny z nasza wersja czyli spolszczony ... ale czy CDProject zdecyduje sie na to i wydanie na CD by mozna od nich kupic tego nie wiem i licze ,ze poinformuja ...
Pa ... na Oahu (w profilu sieciowym) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc ładnie pięknie ale jest 1 problem mam Ten pakiecik ale jest jakas lipa bo po 1 nie mam polskiego nie nie mozna grac przez siec pokazuje ze server TDU jest nie dostepny lub nie masz połaczenia z netam a pezed zainstalowaniem go było dobrze dobrze ze nie musialem za nie go bulic tylko dostalem od Cioci z Angli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej
i co z tym dodatkiem? widze ze 15 E kosztuje już
ale czy to będzie działać z naszą wersją pl? pewnie nie
czy coś się ruszyło w tej kwestii?
bardzo chętnie bym go kupił, i pośmigał nowymi autkami
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 11:54, deuser napisał:

ile oni sobie za ten patch życzą?!?!!


Nie wiem ile, ale cieszę się, że żyjesz i jesteś. :))

..ja rozumiem że to dużo samochodów itd, ale w

Dnia 29.04.2008 o 11:54, deuser napisał:

podstawowej wersji gry mamy ich znacznie więcej a płacimy mniej. co to ma być?? czekałem
i nie tylko ja, bo wszyscy grający w TDU na PC na taki dodatek prawie rok i powinien
być on znacznie tańszy, jeśli w ogóle nie powinien być darmowy..kurde, oszaleli!!


Powinien. Zwłaszcza że to tylko nowe modele aut, nic więcej. Na półce też stoi TDU i czeka na swoją kolej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atari chyba na głowę upadło (z resztą jak zawsze...). xD Ponad pięćdziesiąt złotych za patch to gruba przesada , to już sama gra jest o wiele tańsza , po co płacić więcej kasy za Megapack niż za samą grę , to już lepiej w sumie nie kupować , bo za taka cenę to raczej bezsensu , no chyba że komuś na multi zależy to wtedy tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, TDU jest nastawione na multi. Ale niestety, nie każdy kto ma neta może kupić tego packa. CDP powinno się wziąć za te Atari żeby w końcu można było kupić go w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 18:29, MichSur napisał:

Szczerze mówiąc ja też używam zwykle "ełro". "Ojro" to tylko gdy nabijam się ze zniemczania
i zangielszczania... :D

pomijając fakt, że "ojro" jest po niemiecku, bo po angielsku się czyta "juro" :PP
też wolę wersję "ełro". przecież to jest po polsku, to po co mam czytać po angielsku/niemiecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować