Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Overclocked - recenzja

7 postów w tym temacie

Curtiss

Thrillery medyczne, w odmianie psychologicznej, to jedne z bardziej poczytnych książek jakie ukazują się na rynkach zachodnich. Z kolei pomiędzy producentami i wydawcami gier krąży od jakiegoś czasu przekonanie, że jeżeli coś odnosi sukces to ma szanse sprawdzić się również na rynku gier. Zobaczmy jak wyszła jedna z takich produkcji.

Przeczytaj cały tekst "Overclocked - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy skończyłem Runaway 2 (Dzięki ci CDA za tego pełniaka!) przygodówki są moim ulubionym gatunkiem. Teraz czekam tylko na zastrzyk kasy i kupuje następną gre tego typu. Overclocked jest jednym z głównych kandydatów. Klimat podobny do tego z Fahrenheita i fabuła, której zarys przedstawiony w recenzji niesamowicie mnie zaintrygował. Mam nadzieje, ze dorwę gdzieś na allegro w niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że polski dubbing taki średni... ale wierzę, że Nicolas Games za czas jakiś nabierze CD projektowego i cenegowego doświadczenia w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Overclocked jest dopiero drugą pozycją na koncie firmy House of Tales Entertainment, która w 2004 roku stworzyła nieźle przyjętą przygodówkę The Moment of Silence."

To jest trzecia gra przygodowa tworzona przez tych panow. Wczesniej zrobili tez The Mystery Of The Druids. Wolfen, od kiedy ty grasz w przygodowki - od pol roku?:-) Naprawde swiat przewraca sie do gory nogami jak juz Wolfen pisze o grach przygodowych:-) Pozdro Wolfen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gra. Ciekawa i wciągająca. W CD Action w którymś numerze dali pełną wersję, a teraz The Moment of Silence tej samej firmy, jest równie fajna... POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować