• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
lukase

twierdza 2

Pytanie

Gdy instaluje gre jest wszystko dobrze pozniej wlaczam i moge s[pokojnie grac ale pozniej instaluje spolszczenie z plyty i proboje wlaczyc gre i nie wlacza sie nic sie nie dzieje prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 01.05.2008 o 20:46, lukase napisał:

Gdy instaluje gre jest wszystko dobrze pozniej wlaczam i moge s[pokojnie grac ale pozniej
instaluje spolszczenie z plyty i proboje wlaczyc gre i nie wlacza sie nic sie nie dzieje
prosze o pomoc


1.Z tego co pamiętam pierwsze wydanie "Twierdzy 2" ma błąd utrudniający instalację. Późniejsze wydanie (SS) już tego błędu nie ma.
2.Instalujesz grę, patch angielski i dopiero potem polonizację i najnowszy patch PL do "Twierdzy 2"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.05.2008 o 22:16, strajker napisał:

> Gdy instaluje gre jest wszystko dobrze pozniej wlaczam i moge s[pokojnie grac ale
pozniej
> instaluje spolszczenie z plyty i proboje wlaczyc gre i nie wlacza sie nic sie nie
dzieje
> prosze o pomoc

1.Z tego co pamiętam pierwsze wydanie "Twierdzy 2" ma błąd utrudniający instalację. Późniejsze
wydanie (SS) już tego błędu nie ma.
2.Instalujesz grę, patch angielski i dopiero potem polonizację i najnowszy patch PL do
"Twierdzy 2"


a ja juz zainstalowalem polonizacje czyli musze usunac polonizacje ale jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.05.2008 o 14:09, lukase napisał:

a ja juz zainstalowalem polonizacje czyli musze usunac polonizacje ale jak ??


No nie wiem co Ci odpisać bo wszystko zależy od tego jaką masz wersję "Twierdzy 2" a tego nie napisałeś - pierwsza PL wersja "Twierdzy 2" (starsza) jest złożona z dwóch płyt - instalujesz grę (ang.) a z drugiej płyty najpierw patch angielski a potem polonizacje i nowy PL patch (do ściągnięcia ze strony Cenegi).
Natomiast w wersji nowej "Twierdzy 2" (w serii SuperSeller) masz tylko jedną płytę - instalujesz grę (ang.) i od razu polonizację (dwie różne wersje do wyboru, mówioną lub tylko z napisami po polsku) + patch ze strony Cenegi.

O ile pamiętam przy uruchomianiu obu wersji "Twierdzy 2" (starszej i nowszej) płyta z grą musi być w napędzie.

Jeśli masz inny problem to za mało napisałeś aby cokolwiek ci radzić - muszisz po prostu opisać co się dzieję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.05.2008 o 14:52, strajker napisał:

> a ja juz zainstalowalem polonizacje czyli musze usunac polonizacje ale jak ??

No nie wiem co Ci odpisać bo wszystko zależy od tego jaką masz wersję "Twierdzy 2" a
tego nie napisałeś - pierwsza PL wersja "Twierdzy 2" (starsza) jest złożona z dwóch
płyt - instalujesz grę (ang.) a z drugiej płyty najpierw patch angielski a potem polonizacje
i nowy PL patch (do ściągnięcia ze strony Cenegi).
Natomiast w wersji nowej "Twierdzy 2" (w serii SuperSeller) masz tylko jedną płytę -
instalujesz grę (ang.) i od razu polonizację (dwie różne wersje do wyboru, mówioną lub
tylko z napisami po polsku) + patch ze strony Cenegi.

O ile pamiętam przy uruchomianiu obu wersji "Twierdzy 2" (starszej i nowszej) płyta z
grą musi być w napędzie.

Jeśli masz inny problem to za mało napisałeś aby cokolwiek ci radzić - muszisz po prostu
opisać co się dzieję?

ja mam wersje taka :
-plyta z twierdza 2 deluxe
- odzielna plyta z patchami
tylko ze bez polonizacji wszystko dobrze gralo a jak zainstalowalem poloinizacje to nei chailo mis ie uruchom,ic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czyli masz pierwszą wersję (starszą) "Twierdzy 2" - kolejność poprawnej instalacji:
z 1 płyty
*)gra (po ang.)
z 2 płyty
*)patch angielski
*)polonizacja
Z Netu (z strony Cenegi) nowy patch PL do "Twierdzy 2"
Inna kolejność skutkuje problemami.

O ile pamiętam w twojej wersji (tej starszej) z instalacją jest mały problem przy niektórych napędach - pojawia się komunikat o błędzie "autorun.exe" - instalacja jest możliwa po otworzeniu plików zawartych na płytcie (czyli klikasz napęd i otwierasz pliki nagrane na płycie) i kliknięciu na plik "setup" w "Disk1" a nie "AutoRun".

A uruchamianie jest możliwe po kliknieciu na ikonę na pulpicie lub po kliknieciu na listę "start"/ "wszystkie programy" bo samoczynnie chyba (?) gra sama się nie uruchomi. Będzie komunikat o błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.05.2008 o 15:18, strajker napisał:

Czyli masz pierwszą wersję (starszą) "Twierdzy 2" - kolejność poprawnej instalacji:
z 1 płyty
*)gra (po ang.)
z 2 płyty
*)patch angielski
*)polonizacja
Z Netu (z strony Cenegi) nowy patch PL do "Twierdzy 2"
Inna kolejność skutkuje problemami.

O ile pamiętam w twojej wersji (tej starszej) z instalacją jest mały problem przy niektórych
napędach - pojawia się komunikat o błędzie "autorun.exe" - instalacja jest możliwa po
otworzeniu plików zawartych na płytcie (czyli klikasz napęd i otwierasz pliki nagrane
na płycie) i kliknięciu na plik "setup" w "Disk1" a nie "AutoRun".

A uruchamianie jest możliwe po kliknieciu na ikonę na pulpicie lub po kliknieciu na listę
po "star"/ "wszystkie programy" bo samoczynnie chyba (?) gra sama się nie uruchomi.
Będzie komunikat o błędzie.

wlasnie ten problem z autorun.exe sie pojawia ale zainstalowalem gre recznie wszedlem na plyte i przez setup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

dobra usunelem gre zainstalowalem znowu gre pozniej patha do wersji angielskjiej pozniej polonizacje i znowu to samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.05.2008 o 15:44, lukase napisał:

dobra usunelem gre zainstalowalem znowu gre pozniej patha do wersji angielskjiej pozniej
polonizacje i znowu to samo :/


Hmm, bardziej nie potrafię Ci pomóc - płyta musi być w napędzie podczas gry, klikasz na ikonę z pulpitu lub listy po kliknięciu "start". Spróbuj ew. usunąc wszystkie pliki z folderu tymczasowego - może coś tam siedzi co przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam,
Postanowiłem jeszcze raz spróbować uruchomić tym razem wszystko dobrze ściągnęłęm patcha z cenegi zainstalowałem uruchomiłem ponownie kompa włączam twierdze 2 i pojawia się error Nie znaleziono punktu wejścia. Nie znaleziono punktu wejścia procedury.
resetandpaly list ...... i tu taki długi dziwaczny tekst.
A i w bibliotece dragonfly.dll tej procedury nie mnoże znaleźć pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować