• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Cam_iX

Assassin''s Creed- problem z uruchomieniem

Pytanie

Otóż mam problem z grą assassin''s creed kiedy klikam dwar razy na ikonkę i ma się włączyc gra wyskakuje mi wyślij/nie wysyłaj, co jest grane?? Dodam że mój komputer powinien spełniac minimalne ustawienia.
Mam najnowszy directx i sterowniki do karty graficzej ale nic.
Mój komputer to:
Procesor:AMD Sempron 2500+
Karta graficzna:ATi Radeon X1650 Gigacube 512MB DDR2 pod AGP
1GB Ramu
Nie wiem co już robic, proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Gra nie spełnia minimalnych wymagań sprzętowych, bo wspierane są tylko karty na PCI-E, a na dodatek proc za slaby.,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.05.2008 o 14:27, KamilAkim napisał:

Otóż mam problem z grą assassin''s creed kiedy klikam dwar razy na ikonkę i ma się włączyc
gra wyskakuje mi wyślij/nie wysyłaj, co jest grane?? Dodam że mój komputer powinien spełniac
minimalne ustawienia.
Mam najnowszy directx i sterowniki do karty graficzej ale nic.
Mój komputer to:
Procesor:AMD Sempron 2500+
Karta graficzna:ATi Radeon X1650 Gigacube 512MB DDR2 pod AGP
1GB Ramu
Nie wiem co już robic, proszę o pomoc.

Pozdrawiam.


Bardzo możliwe że chodzi o procesor co ma obłsuge tylko SEE1 bez SEE2(nie wiem czy gra wymaga tego). Miałem tak z Colin DIRT. Zobacz szczególy błędu i skopiuj. Możliwe ze chodzi też karte co jest pod AGP a wg producenka tylko gra jest na PCI-E wspierana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Napewno nie chodzi i kartę graficzną, widziałem na którymś z forum gdzie ludzie spokojnie z kartami pod AGP śmigalli.
O jakie dokładnie szczegóły błędu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

/.../
Przy takim procesorze to nie masz szans na uruchomienie tej gry. Minimum to Athlon X2 3800+ lub też Pentium D 2,6 GHz, które są ze 3x szybsze od tego, co masz obecnie. Bez wymiany procesora (i pewnie karty graficznej) się nie obędzie.
PS Nawet gdybyś jakimś cudem uruchomił, to i tak miałbyś pokaz slajdów nawet w najniższych detalach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam dokłądnie IDENTYCZNY problem z tym, że na AMD sempron 3000+, 7600GT i 2 giga ramu. Pisałem w innym temacie o tym ale jeszcze nie doszedłem o co w tym chodzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam serdecznie,
Też mam problem bo assassin mi nie działa a polega to na tym, że na samym wejściu kiedy gra się ładuje to pasek dochodzi do niecałych 70% i mój sprzęy się resetuje:/ Czy ktoś może wiedzieć co mam na to poradzić???

AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4200+
NVIDIA GeForce 8600 GT (GeForce 8600 GT)
i 1gb ramu
jak testowałem kompa to wychodziło na to, że nie będe miał problemu z tym żeby pograć ale jedank problem mam... Prosiłbym kogoś o pomoc... Z góry dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dodam też, bo dopiero sprawdziłem, że dzieje mi sie tak nawet na 2 kompie, laptopie. Raczej to nei jest wina sprzętu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pod AGP na bank chodzi. Sam przeszedłem grę na takim kompie:
Intel Pentium IV 3.0 Ghz
Radeon X1950PRO 512 MB i 256 bit
2 GB RAM

Wyłączcie wszystkie programy działające w tle, i dopiero uruchomcie grę, może to coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ALE! możliwe też że chodzi o procesor... a mianowicie o to że Niektóre "procki" nie czytają instrukcji SSE2 który odpali gre. Ja mam tylko SSE więc może przez to nie chodzi. Nie wiem jak tam w świecia assassina ale może wyjdzie jakiś patch albo cos, w każdym razie miejmy nadzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.05.2008 o 15:09, KamilAkim napisał:

ALE! możliwe też że chodzi o procesor... a mianowicie o to że Niektóre "procki" nie czytają
instrukcji SSE2 który odpali gre. Ja mam tylko SSE więc może przez to nie chodzi. Nie
wiem jak tam w świecia assassina ale może wyjdzie jakiś patch albo cos, w każdym razie
miejmy nadzieje ;)


CZyli tak jak mówiłem. Zobacz szczegóły błędu i tam powinno być napisane coś tam Athlon ble ble ble . najlepiej skopiuj i daj na forum. Jeśli to SEE to zostaje tylko zmiana procka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja jedanak doszedłem do tego jak pograć xD Jeżeli zaistalowaliście grę i wyskoczyło wam okno z testem waszego kompa i wszystko było na zielono to każdy wie, że może grać... ja poprostu ściągnałem najnowszy sterowniki do mojej karty graficznej i wszystko śmiga jak należy xD także, jeżeli coś wam nie działa to poprostu spróbujcie tego. mam nadzieje, że pomoże PzDr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować