ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2011 o 22:53, Freeman19 napisał:

"Prezenty będzie można wymienić dopiero gdy konto Steam będzie w dobrym stanie od co
najmniej 30 dni. Ten prezent będzie można wymienić po 29 Jan 2012. "


Wydaje mi się, że tak mają itemy, które wypadły/wytworzyły osobom/osoby zbyt szybko, za dużo itd.

Ponieważ wszystkie moje itemy są tradeable (nie mam żadnego dodatkowego konta), a tytuł, który otrzymałem w wymianie ma to samo. Hym, zobaczymy jak Valve zareaguje po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tworzenie dodatkowych kont niczego nie daje samo w sobie, zrozumiecie to w końcu? Aby móc zdobywać świąteczne achievmenty należy najpierw zakupić na tym koncie grę, czyli wydać realne pieniądze. To że większość z nas posiada kilka gier i liczy tylko na te darmowe achievmenty to już inna bajka.
To że tobie szkoda pieniędzy na wydawanie na gry to nie znaczy, że każdy musi siedzieć na jednym koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 23:12, cezaq napisał:

Stworzenie konta + serial do Dark Messiah z CDA.

???

Profit.


Tak, ta gra też była zakupiona, a nie skradziona z tajemnej bazy. Najprostsze: ludzie kupują Humble Indie Packi #3 i #4 za 1 dolara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna rzecz z tymi prezentami, obecnie mam:
- 3 węgliki
- 50% off na Valve
- 50% off na Focus Home Interactive
- 50% off na HOARD
Ktoś zainteresowany? Chciałbym zrobić jakąś wymianę, żeby dostać kolejną rzecz, nick: szymon2116.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 23:04, SiDi napisał:

Tworzenie dodatkowych kont niczego nie daje samo w sobie, zrozumiecie to w końcu? Aby
móc zdobywać świąteczne achievmenty należy najpierw zakupić na tym koncie grę, czyli
wydać realne pieniądze.

A mało jest na Steamie gier i DLC do kupienia za grosze? Stworzysz kilka kont, na każdym zakupisz grę za 5 zł i jazda. Wystarczy, że trafisz na Portala 2 czy coś innego wartego jakieś porządne pieniądze i inwestycja się zwraca.

Dnia 29.12.2011 o 23:04, SiDi napisał:

To że większość z nas posiada kilka gier i liczy tylko na te darmowe achievmenty to już inna bajka.

Mów za siebie.

Dnia 29.12.2011 o 23:04, SiDi napisał:

To że tobie szkoda pieniędzy na wydawanie na gry to nie znaczy, że każdy musi siedzieć
na jednym koncie.

Akurat na gry to niestety mi nie szkoda. Wręcz wydaje mi się, że wydaję za dużo. Szczególnie na takich wyprzedażach. Nie rozumiem za to co chciałeś tutaj przekazać. Że osoby, które mało wydają mają tylko jedno konto, a te co szastają na lewo i prawo mają ich kilka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 23:14, Sauron920925 napisał:

> mam L4D2 na wymiane. czekam na propozycje najlepiej jakas gierka
10 wegla?



dobra nick na steamie sakul1895

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 23:13, SiDi napisał:

Tak, ta gra też była zakupiona, a nie skradziona z tajemnej bazy. Najprostsze: ludzie
kupują Humble Indie Packi #3 i #4 za 1 dolara.


No ale można było za free zrobić multikonto na stronie cda i wygenerować kod dla siebie. Humble Bundle za dolara? Proszę Cię - zet na allegro. Niestety :/.

Branoc, ave.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG, co ja craftuję:
10% na TellTaleGames
Swords & Soldiers HD(!)
Grotesque Tactics: Evil Heroes (!)
Zniżka 50% na TikiTori (WTH?!)

Jeżeli ktoś ma dziwny gust (:)), to jestem gotowy na wymianę, choćby i na węgiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 23:18, Hartus napisał:


A mało jest na Steamie gier i DLC do kupienia za grosze? Stworzysz kilka kont, na każdym
zakupisz grę za 5 zł i jazda. Wystarczy, że trafisz na Portala 2 czy coś innego wartego
jakieś porządne pieniądze i inwestycja się zwraca.

>
Biznes, musi wydać pieniądze, aby mógł robić achivki. Sam dobrze wiesz, że zdobycie gry z prezentu jest ogromnym wyczynem, więc zwróci się 1/20 osobie. Trudno na takim czymś nie zarobić, inaczej nie byłoby promocji...

Dnia 29.12.2011 o 23:18, Hartus napisał:

Mów za siebie.

Mówię za siebie, bo zbieram tylko darmowe i te co mam. Spójrz na zachodnie fora, na reddita, na forum steama, ludzie szaleją i wydają pieniądze na gry i nikt tam nie bojkotuje tworzenie dodatkowych kont. Bah! Nawet nie ma zakazu w regulaminie użytkowania Steama o tworzeniu dodatkowych kont na jedną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, za dolara. Jeden dzień po rozpoczęciu promocji cena się zmieniła. Była po 0,01$. To że na allegro ludzie po zeta sprzedają to fakt, że wykupili masę kodów za prawie darmo i teraz sprzedają.
Z mojej strony EOT w temacie "tworzenie dodatkowych kont na jedną osobę". Gdyby nie to, Portale, Killing Floory czy inne gry chodziłyby po 50-100 węgli/sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam pytanie na które dosyć trudno znaleźć wystarczającą odpowiedź.

Dlaczego dostęp do bety DOTY 2 jest tak bardzo ceniony? Oczywiście pomijając samą wartość gry- czy czasem po skończeniu betę pozostaje się bez gry i i tak trzeba ją kupić by grać dalej. Dostałem DOTA 2- Harware Survey i mimo, że to tylko dostęp do bety (chyba nawet zależny i tak od decyzji VALVE) to słyszę że miałem szczęście- w co niezbyt chce mi się wierzyć :)

Czy warto trzymać ten gift?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się