Zaloguj się, aby obserwować  
Zarajev

Vectra - Telwizja, Internet, Telefon

5 postów w tym temacie

Vectra - dla mnie jeden z czołowych operatorów w Polsce. Posiadam internet i telewizję od nich, z Internetu jestem niesamowicie zadowolony (m.in. taryfa nocna, czyli w godzinach 23-1 i 8-11 2 razy szybciej; 1-8 4 razy szybciej). Telewizja też bardzo dobra, chociaż w mojej miastowej ofercie nie ma wszystkich kanałów.

Zastanawiam się nad telewizją HD i VOD. One są dostępne na terenie całego kraju, czy tylko w określonych miejscach?

No i myślę, że tu może byc temat ogólny dla wszystkich problemów z Vectrą ;)

www.vectra.pl

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kilka pytań związanych z tym internetem, a mianowicie:
1. Czy trzeba mieć telewizje od tegoż operatora, aby możliwe było założenie internetu?
2. Czy jest możliwe posiadanie tego internetu na wsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Internet i TC razem w pakiecie oferują, kumpel se teraz od nich bierze za 40zł/mies pakiet TV i łącze 4mbit. Czy w twojej miejscowości możliwy jest ich odbiór może pewnie u nich na stronce sprawdzić, łącza od TP mogą dzierżawić więc może i można, zależy od miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy może mi ktoś pomóc w konfiguracji modemu thompson tcw 750-4, a dokładnie chodzi mi o ustawienia hasła wifi. Chciałbym się dostać do panelu, wpisuje w przeglądarce adres 192.168.100.1, wyświetla mi się okienko aby wpisać login i hasło. Pole login zostawiam puste a w hasło wpisuje "admin", jednak to nic nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować