Zaloguj się, aby obserwować  
Azazell2

Sniper Elite

75 postów w tym temacie

Wydaje ją OniGames. Tym razem gra to nie jest jakaś kaszanka. Tylko dobra gra z ładną grafiką. Czytałem gdzieś, że to moze być bardzo dobra skradanka. I może być wysoko oceniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam popatrzec na komentarze na GOL''u ma temat tej gry - wszyscy zachwalają, ale znalazły się i całkiem ciekawe informacje jak np. to, że SI jest "zaprogramowana" na walki snajperskie - podobno gdy tylko wyjedziemy przeciwnikowi z karabinem maszynowym i zaczniemy rozwalac go "strejfując", to wojacy się pogubią i gra zorbi się prostą zręcznościówką - nie wiem ile w tym prawdy, ale mówię to tak przy okazji, aby ktoś pamiętał jak walczyc w tej grze aby sobie nie popsuc przyjemności :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sniper elite jest spoko nie ma lepszej gry wojennej(oczywiście moim zdaniem) podoba mi się bardzo i gram w to tylko przez neta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrecznosciowka sa dwie ostatnie misje - jest masa niemcow - po prostu ogrom i ze skradanki robi sie zwykla rzeznia ktora jest nudna - po 30-50 zabitym bocie misja robi sie monotonna

gierka jest bardzo przyjemna i do tego nie jest droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlamnie ta gra jest super. Strzały snajperskie w zwolnionym tępie ogłąda się z zapartym tchem. Szkoda tylko że nie są zapisywane. Żeby można było je obejżeć jeszcze raz w przebiegu służby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ta gra jest niesamowita :D Na początku myślałem że to kolejne badziewie za 10 złotych, i nawet nie zwracałem na tą grę uwagi. Teraz gra jest w CDA, zainstalowałem z ciekawości, i wciągnęło mnie chyba na 3 godziny :D Headshoty w żadnej innej grze nie cieszą tak jak w Sniper Elite :D Klimat jest niesamowity, jak w filmie "Wróg u Bram", chowamy się w kanałach, na dachach zniszczonych budynków i strzelamy do niczego nie spodziewających się żołnierzy wroga :D I do tego w grze jest całkiem dobra grafika i dźwięk, a gra nie ma dużych wymagań ;) Ten kto myślał że ta gra to jakieś tanie dziadostwo, niech teraz grzecznie kupi CDA, zainstaluje tą grę i wali headshoty :P Nie zawiedziecie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam gierkę z CDA i muszę powiedzieć, że jest dobra. Dobra, o ile nie przedawkujemy - jedna misja dziennie to maximum. :) Ja próbuję oswoić się z multiplayem... trochę cieżko jest na początku, no ale trening czyni mistrza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję konkurs na headshota z jak największej odległości. Zwycięzca otrzyma tytuł "Sokolego Oka" ;). Aby zgłosić się do konkursu należy wstawić screen z gry przedstawiający odległość trafienia.A więc snajperki w dłoń i do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gracie może w sieci? ;) Ja teraz próbuję się nauczyć czegoś w multi ;) Tylko bardzo trudno jest przyczaić gdzieś ktoś się chowa ;P Ja próbuję się kryć jak tylko się da, a inni i tak mnie zawsze znajdą ;P

BTW: Też macie taki problem z wybieraniem serwerów?
Np. jak jest lista serwerów na Europe - English, to wyświetla mi się chyba tylko 8 serwów. A w rzeczywistości jest ich więcej, tylko nie mogę ich wybrać, tzn, mogę na nie wejść, ale nie mogę zobaczyć kto gra itp. :/ Nie wiem czy mnie zrozumieliście, ale trudno mi to wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 18:03, NuGGet napisał:

A gracie może w sieci? ;) Ja teraz próbuję się nauczyć czegoś w multi ;) Tylko bardzo trudno
jest przyczaić gdzieś ktoś się chowa ;P Ja próbuję się kryć jak tylko się da, a inni i tak
mnie zawsze znajdą ;P

BTW: Też macie taki problem z wybieraniem serwerów?
Np. jak jest lista serwerów na Europe - English, to wyświetla mi się chyba tylko 8 serwów.
A w rzeczywistości jest ich więcej, tylko nie mogę ich wybrać, tzn, mogę na nie wejść, ale
nie mogę zobaczyć kto gra itp. :/ Nie wiem czy mnie zrozumieliście, ale trudno mi to wytłumaczyć.

To jest tak: wchodzisz do np. Europejskiego robisz tam przycisk "gry" i kursorem strzałka na dół zjeżdżasz, wybierasz, robisz dołącz i grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2008 o 18:09, adi54 napisał:

To jest tak: wchodzisz do np. Europejskiego robisz tam przycisk "gry" i kursorem strzałka
na dół zjeżdżasz, wybierasz, robisz dołącz i grasz.

To wiem. Ale jak zjeżdżam na dół, to lista dalej zostaje w miejscu, i widzę tylko 8 serwerów. A reszta, tych niżej, jest niewidoczna. Muszę wtedy wybierać na chybił-trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 18:15, NuGGet napisał:


> To jest tak: wchodzisz do np. Europejskiego robisz tam przycisk "gry" i kursorem strzałka

> na dół zjeżdżasz, wybierasz, robisz dołącz i grasz.
To wiem. Ale jak zjeżdżam na dół, to lista dalej zostaje w miejscu, i widzę tylko 8 serwerów.
A reszta, tych niżej, jest niewidoczna. Muszę wtedy wybierać na chybił-trafił.

Też tak mam i nie wiem co zrobić ale jak mi sie serwery nie podobają co są widoczne to robie wstecz robie jeszcze raz i są inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra w Cd-Action dostała bodajże 8/10, żeczywiście całkiem niezła, head shoty są zajebiste, ale boty i to, że nie można przez pół metrowy płotek przeskoczyć troche psuje wrażenie ''fajności''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 21:42, mateusz64 m napisał:

gra w Cd-Action dostała bodajże 8/10, żeczywiście całkiem niezła, head shoty są zajebiste,
ale boty i to, że nie można przez pół metrowy płotek przeskoczyć troche psuje wrażenie
''fajności''.

sorry za offtop, ale musiałem się wtrącić, jesteś tu nowy (chyba) obywatel, nie wiem czy czytałeś regulamin,
ale z twojego słownictwa wynika, że raczej nie... Uprzejmie proszę o nie używanie wulgarnego słownictwa na forum...

Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 21:44, Tokix napisał:

> gra w Cd-Action dostała bodajże 8/10, żeczywiście całkiem niezła, head shoty są
zajebiste,
> ale boty i to, że nie można przez pół metrowy płotek przeskoczyć troche psuje wrażenie

> ''fajności''.
sorry za offtop, ale musiałem się wtrącić, jesteś tu nowy (chyba) obywatel, nie wiem
czy czytałeś regulamin,
ale z twojego słownictwa wynika, że raczej nie... Uprzejmie proszę o nie używanie wulgarnego
słownictwa na forum...

Dziękuje.

ok, sorka, żeczywiście jestem nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sniper elite jest chyba w cda nie prawdaż?
grałem fajna gra mozna by trochę nauczyc sie skakać wspinać na murki coś takiego najlepsze są headshoty sa super ale czasem wkurza mnie to ze się zabija strzałem w kostke lub ręke(kamera jest taka sama jak w headshotcie) 8,5/10 mozna troche grafikę poprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować