Zaloguj się, aby obserwować  
bojanzaw

Skate 2 - Antek znów nie ma szans

11 postów w tym temacie

Nadchodzi... Druga część wspaniałej deski od Electronic Arts znowu zagości na naszych konsolach. Tak, na konsolach. PCtowcy, musicie się obejść smakiem ;*

http://www.gametrailers.com/player/34267.html
http://www.gametraile rs.com/player/34266.html
http://www.gametrailers.com/player/34265.html


Troszkę info nt. Skate 2: http://www.ea.com/skate/home.jsp

Zapraszam do dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) z trailerów nic nie wynika. xD. Ale licze ze gra bedzie rownie dobrze jak jedynka. Nadal łupie w jedynke na xobxie 360. Cuz... pozostaje tylko troszke pomarzyc co programisci dodaja nowego ...
Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 15:34, kubaaa12 napisał:

:) z trailerów nic nie wynika. xD. Ale licze ze gra bedzie rownie dobrze jak jedynka.
Nadal łupie w jedynke na xobxie 360. Cuz... pozostaje tylko troszke pomarzyc co programisci
dodaja nowego ...
Powodzenia :)


No, trailer mówi jedynie, że będzie dwójka :P Mam nadzieję, że lokacje będą takie bardziej do trickowania - chodzi mi o większą ilość miejscówek ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrześniowe wydanie magazynu EGM zawiera pokaźną listę nowych informacji odnośnie sequelu gry Skate. Produkcja zdobyła uznanie wśród graczy, tym samym wysuwając się na prowadzenie w gatunku gier skateboardowych. Pod koniec tego roku, na PlayStation3 i Xboxa 360, ukaże się Skate 2. Więcej o samej grze w rozwinięciu newsa.

- Jeśli chodzi o samą fabułę, to akcja gry w znanym mieście, pięć lat po wydarzeniach z części pierwszej. Metropolia została przebudowana, gdyż nieznana katastrofa zniszczyła znane z jedynki miejscówki.

- Twórcy umożliwią grę przedstawicielką płci pięknej. Do tego zostanie dołączony zaawansowany edytor postaci inspirowany tym z serii gier Tiger Woods.

- Skater będzie potrafił przemierzać miasto na własnych stopach. Możliwość zejścia z deski wiąże się z eksploracją i poszukiwaniami nowych i sekretnych miejscówek.

- Jadąc przez miasto, przerażeni przechodnie będą uchodzić na bok, by nie zderzyć się z graczem.

- Możliwość teleportacji w zaznaczone miejsce bez zbędnych loadingów.

- Deweloperzy zdecydowali się na zmianę perspektywy na, ich zdaniem, lepszą, znów trzecioosobową.

- Specjalna strona EA, na którą będzie można wrzucać własne filmiki.

- Co cieszy, autorzy gry obiecują, że Skate 2 ma śmigać w 60 klatkach na sekundę.

Źródło: Tiscali, grrr.pl

Miałem zamiar kupić pierwszą część Skate. ale chyba jednak poczekam na jego sequel bo widzę że warto ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie wyjdzie znowu na PC. Ale dobrze że powstaje konkurencja dla Ton''yego, dzięki temu obie gry będą lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 14:42, Kraju92 napisał:

Szkoda że nie wyjdzie znowu na PC. Ale dobrze że powstaje konkurencja dla Ton''yego,
dzięki temu obie gry będą lepsze.


Wątpię w to aby seria Tony Hawk''s stała się lepsza ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 14:42, Kraju92 napisał:

Szkoda że nie wyjdzie znowu na PC. Ale dobrze że powstaje konkurencja dla Ton''yego,
dzięki temu obie gry będą lepsze.


A to TH jest jakąś konkurencją w ogóle? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 14:51, AdiN2 napisał:

Wątpię w to aby seria Tony Hawk''s stała się lepsza ;>


Stanie się lepsza, jeżeli będzie chciała przebić Skate, a na pewno Activision będzie chciało to uczynić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 15:12, Kraju92 napisał:

> Wątpię w to aby seria Tony Hawk''s stała się lepsza ;>

Stanie się lepsza, jeżeli będzie chciała przebić Skate, a na pewno Activision będzie
chciało to uczynić.


Nie wiem co by musieli nowego wymyślić aby przebić Skate ;] Lepsze sterowanie od systemu Flickit? Mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 15:26, AdiN2 napisał:

Nie wiem co by musieli nowego wymyślić aby przebić Skate ;] Lepsze sterowanie od systemu
Flickit? Mało prawdopodobne.


Coś tam na pewno wymyślą, ja bym się o to nie martwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować