Zaloguj się, aby obserwować  
Szespir

Skąd bierzecie kase?

248 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2009 o 07:54, przemcio256 napisał:

Mam takie szczęście, że podkradać nie muszę... babce emerytury :D Ale poza tym trudno
mi jest uzbierać jakąś większą sumkę więc chyba teraz będę musiał wykombinować jakiś
większy zarobek, oprócz sprzedawania gier...

Dlatego lepszy jest sposób 1 ale więcej pieniędzy mają w bankach xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 10:46, Vesania666 napisał:

z kasą u mnie jest tak, że nie dostaje kieszonkowego, tylko raz na jakiś czas poprosze
matke o troche kasy na kino albo ciuchy


Ja dostaje co miesiąc od rodziców kieszonkowe, a ciuchy i kina itp.To mi dają albo kupują też rodzice xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zarabiam w czasie roku akademickiego na transakcjach w serwisie allegro (od 3 miesięcy sprzedaż premium sms, ale nie tylko) oraz biorę udział w licznych konkursach (nie polegających na losowaniu bo szczęścia nie mam) i często wygrywam i dzięki tym konkursom na przykład za cały rok 2008 uzbierało się grubo ponad 5tyś. Oprócz tego biorę udział w turniejach gier komputerowych, startuję w ligach cybersportowych i z tego też kasa jest. A na wakacjach to razem z moją kobietą pracujemy np. przy roznoszeniu ulotek na deptaku itp. Pracowalem tez jakis czas jako dostawca pizzy (między nami to niezła kasa z tego jest, średnio wychodziło mi ok 80zł dniówką).

To chyba wszystkie źródła mojego zarobku;) No, nie licząc tego co rodzice czasem odpalą biednemu studentowi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 15:37, sebastiano444 napisał:

Zawsze dostaje na urodziny, na imieniny troszkę i oczywiście od taty troche wyciągam



Ja tak samo, tylko jeszcze od dziadków czasem wysępie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować