Zaloguj się, aby obserwować  
bunio38

WOW vs. TES vs. BLIZZARD

26 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2006 o 21:23, Keroth napisał:

A mi się wydaje, że kolegi nie zrozumieliście. Wg. mnie kolega ma WoW-a i zastanawia się czy
zapłacić abonament czy kase za niego przeznaczyć na inne gry Blizza lub TES. Ja bym zapłacił
i grał w WoWa :).


Gratuluje! Chociaż jeden jest mądry na tym forum i wie o co mi chodzi. Reszta w liczbie ok. 16 sie nie domyśliła. Zapamiętam twój nick bo troche myślisz a nie tylko piszesz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem WoW, je ślido tej pory nie próbowałeś polecam Ci granie z jakąś fajną, stałą, grupą ludzi. Da to Ci o wiele więcej frajdy niż np.: przejście wszystkich Warcraftów włącznie z graniem na Battle.Net
Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie cokolwiek wybierzesz to sie nie zawiedziesz :) A tak poza tym znam pare osob ktore nie cierpia TESa albo WoWa, ale nie znam takiej ktora Warcrafta3 by nie cierpiala :) A tak jak juz jeden z moich poprzednikow napisal, jesli w wowie nie znajdziesz grupki ludzi (gildii) to moze zaczac wiac nuda. Wg mnie WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 07:58, bunio38 napisał:

Gratuluje! Chociaż jeden jest mądry na tym forum i wie o co mi chodzi. Reszta w liczbie ok.
16 sie nie domyśliła. Zapamiętam twój nick bo troche myślisz a nie tylko piszesz...:)


Wiele osób (w tym i ja), które dopisały się w Twoim wątku może się poczuć co najmniej nieswojo po przeczytaniu powyższego komentarza.
Napisałeś "chociaż jeden jest mądry..." - czyli reszta jest jaka? Domyśl się co tu pasuje.

Problem niewłaściwej interpretacji Twojej wypowiedzi nie leży wyłącznie po stronie dopisujących się osób.
Wynika również z niejednoznaczności Twojej wypowiedzi.
Z Twojego posta można wywnioskować, że gry WoW możesz jeszcze nie mieć.

Napisałeś:
"Stanąłem przed ciężkim wyborem. Co kupić? Morrowinda gold edition? Nie. Wole World of Warcraft. Ale moge mieć wszystkie gry Blizzarda kosztem krótszego pogrania w WOWa. Ratujce! Co mam robić?!?!?!?!?!?!?!"

Wystarczyło dopisać w zdaniu "Wolę World of Warcraft" sformułowanie kartę prepaid do lub abonament na i wypowiedź byłaby jednoznaczna. Sformułowanie "kosztem krótszego pogrania w WoW" można zinterpretować jako wykupienie krótszego abonamentu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ucięło ostatnie zdanie...

Powinno być:
Sformułowanie "kosztem krótszego pogrania w WoW" można zinterpretować jako wykupienie krótszego abonamentu... do zakupionej właśnie gry WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować