Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Destroy All Humans! Path of the Furon - zapowiedź

13 postów w tym temacie

Shinzawai

Ludzie to gatunek, który bardzo łatwo znielubić. Nie oszukujmy się, jesteśmy rasą egoistyczną, irytującą, pełną wad, ale żeby od razu chcieć nas doszczętnie zniszczyć? Swoim jestestwem nadepnęliśmy na odcisk pewnemu kosmicznemu niszczycielowi z rasy Furonów. Mowa tu oczywiście o Crypto, który już niejednokrotnie próbował wymazać ludzi z mapy galaktyki.

Przeczytaj cały tekst "Destroy All Humans! Path of the Furon - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe.... Path of The Furon, podtytuł ma wiele wspólnego z pewnym filmem... :P

Kolejna rozpierducha Crypto się zbliża i tym razem będzie najlepsza(szkoda, że nie na PC :<<<<<<<<).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grę nie grałem, ale pomysł wydaje mi się ciekawy. Szkoda że całość sprawia wrażenie raczej naśmiewania się z idei ">be< kosmici rozwalają >piękną< rasę ludzką". Mogliby zrobić coś na wzór Halo, tyle tylko, że tym razem zadaniem gracza byłoby wyrżnięcie całej ludzkości w pień. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem na ps2 gra normalnie zaje*****.... super sie grało a z kumplem to już odlot :D jak sie chodzi takimi dwoma ufoludkami za takie gry kocham ps 2 że jest i można na nim w nie grać polecam szkoda ze niemam ps 3 i żę niema na pc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować