Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots - recenzja

80 postów w tym temacie

gram.pl

Świat urządzony jest w ten sposób, że wszystko co się zaczyna, ma też swój koniec. 12 czerwca, wraz z premierą Guns of the Patriots, nadejść ma kres historii Solid Snake’a. Jak prezentuje się ostatnia odsłona serii Metal Gear Solid sygnowana nazwiskiem Hideo Kojimy? Tego dowiecie się z naszej, pierwszej w Polsce, recenzji. Zapraszamy do lektury!

Przeczytaj cały tekst "Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to koniec ale nie serii a Snake''a o ile mi wiadomo... :) Nie martw się więc, Recenzencie, pograsz ty jeszcze w Metal Gear'a... choć, czy ja wiem, może to już nie będzie to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla: Gry, recenzji i dla PS3. Czemu ta gra nie wyjdzie na xboxa 360 ? :( <płacze>. Naprawdę gra jest wspaniała. Prawie jak Splinter Cell.- tylko duuużo bardziej rozwinięty ten Mgs. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony smutno, że Snake znika z ekranu. Z drugiej zaś, jutro może przynieść coś lepszego. MGS miał swój klimat i bohatera który był bardzo wyrazisty i przyciągał do serii. Może gdy zagram w tą część sam ją ocenie a póki co zostaje mi cieszyć sie recenzją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 może i ma mniej exlusivów niż X360 ale za to jakie.

Liczy się jakoś a nie ilość a jakoś wśród exlusivów PS3 jest dobra bo jest z czego wybierać.

a MGS4 jest tego żywym dowodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IGN przyznało tej grze 9.9/10 punktu. I jest to prawdopodobnie jeden z niewielu jak nie jedyny tytuł, który dostał tak wysoką notę w historii serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tekscie są dwa błedy, na piątej stronie, przy filmiku psize, że jest to film o dante i nero a jest o MGS.. natomiast na trzeciej wycieło rekacje sunny
poza tym to czekam tylko na to ps3 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym slowem, kto nie ma jezcze PS3 - kupowac i grac. i NIE - tej gry sie nie krytykuje, nie dotyka sie swietosci.
PS3 dostalo w koncu ekskluzywny taran do rozjechania konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzja została napisana bardzo dobrze, dzięki Ci Spayki że uniknąłeś spoilerów :)

Cóż, chciałbym już zagrać w czwartego MGSa. Swój egzemplarz zamówiłem kilka dni temu i już nie mogę się doczekać, aż go dostanę. Niestety, miałem mieć przyjemność grać tylko w pierwszą część na PSX. Mam jednak nadzieje, że gra została tak przygotowana, aby zarówno wyjadacze serii, jak i osoby mające krótsze kontakty przeżyły to tak samo. Pora wyczekiwać 12 czerwca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 21:27, kurpiewskiwb napisał:

IGN przyznało tej grze 9.9/10 punktu. I jest to prawdopodobnie jeden z niewielu jak nie
jedyny tytuł, który dostał tak wysoką notę w historii serwisu.

GTA IV miało 10/10.


Spayki, dlaczego żałujesz, że grałeś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech.
Zastanawiam się czy dać tej grze szansę...nie jestem do niej przekonany. Grałem w 1,2 i 3 część.
1 - super
2 - em... dziwna trochę
3 - nawet nie miałem ochoty przejść gry do końca...
4 - dać szansę? Wydać 200 zeta? Nie, chyba sobie odpuszczę. Może kiedyś jak budżet podreperuję albo cena spadnie. Poza tym, mam inne tytuły na oku. Sorry MGS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 21:14, Marek1995 napisał:

http://img259.imageshack.us/img259/9026/mgs4xbox360oj1.png zobacz sobie ten link.
MGS 4 na XBOX-a musiałby być na tylu płytach.
A wogóle to MGS to jest od zawsze exclusiv na PLAYSTATION...


Nalezy serdecznie przywitac kolejnego eksperta! :)

Marka MGS nie nalezy do wewnetrznego studia Sony i smigala juz zarowno na PCtach (1 i 2 czesc), jak i Xboxie (dwojka) jak i GameCubie (z podobno swietnym remake''iem jedynki o podtytule Twin Snakes).

360tka korzysta z dwuwarstwowych plyt DVD -nawet wiec jezeli informacja o blisko 50 gigowej zawartosci jest prawdziwa, konwersja musialaby wyjsc na 5 DVD. Daloby sie to chyba przezyc.

Wroble cwierkaja o wersji Xboxowej (pewnie jako jakis kolejny "Substance") z uwagi na bardzo wysokie koszty produkcji gry i obawy o jej rentownosc.

Mysle, ze plotek narazie ani nie mozna skreslac, ani dawac im wiary.
Wydaje sie, ze po kiepskich recenzjach na pewno blizej 360tki jest walczace o zycie Haze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem jedynie w MGS''a 3 i diabelnie go kocham, teraz zbieram na poprzednie części, PS3 nie zamierzam kupować, wolę X360. MGS 4 to zapewne gra genialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Ja kupuję X360, to już zdecydowane. A z MGS''ów grałem w dwójkę i trójkę. Z pewnością nie odpuszczę i kiedyś, kiedyś kupię sobie PlayStation 3 i grę Metal Gear Solid 4. Napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zamówiona, byle do 12. :)

I recka bardzo fajna ;)

Chyba błędzik: Jak Snake sięga po nikotynę to córka Olgi... i nie jest dokończone zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować