Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Trainz Railroad Simulator 2006 - zamówienia przedpremierowe

220 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2006 o 18:23, Slave napisał:

premiery juz chyba nie przesuna, skoro rozeslali maile w sprawie platnosci (jezeli ktos wybrac
przelewem) a zreszta do wysylki edycji kolekcjonerskiej pozostaly tylko 4 dni wiec to chyba
juz za pozno na przesuwanie premiery :)


no. masz racje. ale fajnie !!! :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie, czy jeśli teraz zamówiłem zwykłą wersję w pre-orderze (a każda taka to automatycznie EK), to czy po premierze Fable (za miesiąc) nadal dostanę TRS 2006 EK + Fable czy zwykłą TRS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 18:23, Slave napisał:

premiery juz chyba nie przesuna, skoro rozeslali maile w sprawie platnosci (jezeli ktos wybrac
przelewem) a zreszta do wysylki edycji kolekcjonerskiej pozostaly tylko 4 dni wiec to chyba
juz za pozno na przesuwanie premiery :)


no premiery nie przesuna.. ale data wysylki sie zmienila :-///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 15:04, Steven8 napisał:

> premiery juz chyba nie przesuna, skoro rozeslali maile w sprawie platnosci (jezeli ktos
wybrac
> przelewem) a zreszta do wysylki edycji kolekcjonerskiej pozostaly tylko 4 dni wiec to
chyba
> juz za pozno na przesuwanie premiery :)

no premiery nie przesuna.. ale data wysylki sie zmienila :-///


zmienila sie, bo poczatkowo trainz mial wyjsc 23 lutego, wiec zeby dostac gre na 2 dni przed premiera musieliby wyslac ja w poniedzialek a poniewaz premiera przesunela sie o 1 dzien to data wysylki takze - tylko zrobiono to pare dni pozniej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 17:45, Steven8 napisał:

wie ktos jakiej dlugosci tam beda trasy ?? a moze ktos wie jakiej dlugosci bylu w TRS 2004
???


Cóż, moim zdaniem dłuższe. Nie wszystkie, to oczywiste, ale parę dosyć długich jest. No i jest trasa tramwajowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ee. co jest ?? znowu przesuneli ?? przeciez to pre order ?? co jest ?? jak mam dostac po premierze to w sklepie bym szybciej kupil CDP o co biega ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 17:20, Steven8 napisał:

ee. co jest ?? znowu przesuneli ?? przeciez to pre order ?? co jest ?? jak mam dostac po premierze
to w sklepie bym szybciej kupil CDP o co biega ????


Jak przesuwają wysyłkę pre-ordera to znaczy, że i premiera się przesuwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować