Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rock Revolution już oficjalnie

11 postów w tym temacie

a tamm... takich gierek nigdy za wiele.... przyjdzie czlowiek zmeczony z roboty... powali w bebenek, pobrzdekoli na gitarze doprowadzajac sasiadow do nerwicy i od razu lepiej sie czuje, hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholernie sie ciesze z tego rozwoju spraw(jestem fanbojem gier muzycznych), akurat RR mi sie nie podoba ale moze pojawi sie wkrótce cos nowego. Licze na DJ Maxa wydanego w europie, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwie się, jak gry z gatunku muzycznego (o ile można tak je nazwać) się rozwijają :)

Do wielkiej trójcy, czyli Guitar Hero, Rock Band oraz Dance Dance Revolution (choć tutaj tylko się tańczy...) dojdzie teraz Rock Revolution. Widać, że tak samo jak konkurencja będzie posiadał gitarę i perkusję, chociaż GH dopiero dostanie ten drugi instrument w wersji World Tour. Pomysł na możliwość komponowania własnych kawałków jest według mnie świetny i na pewno dostarczy sporej dawki radości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaobserwowałem modę na gry rytmiczne typu Guitar Hero. A wiadomo, że jeśli coś jest lubiane i kupowane w masowych ilościach, to robi się tego więcej i więcej. Najpierw Guitar Hero potem Rock Band, a teraz do tego grona dołączy Rock Revolution.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować