Zaloguj się, aby obserwować  
MLODY2K6

Need For Speed: Undercover - temat ogólny

587 postów w tym temacie

Podczas trwającej właśnie w Atlancie imprezy William Blair & Company''s 28th Annual Growth Stock Conference, John Riccitiello, szef Electronic Arts, postanowił zdradzić kilka informacji na temat najnowszej odsłony serii zręcznościowych wyścigów, Need for Speed. Gra będzie nosić tytuł Need For Speed: Undercover, a jej główną zaletą mają być misje przywodzące na myśl film The Transporter.

We wspomnianej wypowiedzi Riccitiello wyraził też swoje niezadowolenie wydaną ostatnio ProStreet. Za przyczynę jej dość słabych not (według serwisu GameRankings w zależności od platformy średnie ocen wahały się pomiędzy 60% a prawie 75%) uznał właśnie brak pewnej spójności, jakiegoś konkretniejszego celu niż tylko ściganie się z rywalami. Dodał też, że tym razem Elektronicy nie popełnią już podobnego błędu i Undercover posiadał będzie zajmującą fabułę, dzięki czemu okaże się produkcją o wiele ciekawszą. Z drugiej strony trudno nie zauważyć, że Underground 2 oceniany był znacznie lepiej, mimo iż historia w nim przedstawiona do szczególnie zajmujących nie należała.

Riccitiello poinformował również, że studio deweloperskie z Vancouver, które do tej pory zajmowało się tworzeniem kolejnych odsłon Need for Speeda, zostało podzielone na dwa mniejsze zespoły. Każdy z nich będzie teraz pracować w 24-miesięcznym cyklu wydawniczym, nie zaś jak poprzednio 12-miesięcznym. Wydłużenie czasu produkcji powinno pozytywnie wpłynąć na jakość nowych tytułów.

To tyle na temat gry, czekamy na pierwsze screeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 11:33, dambialko napisał:

Co ? Kolejna częśc ? byle to nie był ProStreet...

Przeciez Mlody napisal, ze gra bedzie calkiem inna niz PS, z ktorej sami tworcy nie sa zbyt zadowoleni...

Dnia 18.06.2008 o 11:33, dambialko napisał:

a jej główną zaletą mają być misje przywodzące na myśl film The Transporter

Mogloby byc fajnie, ale to sie chyba nie uda :/ Transportet to bardzo dobry film, ale jak bedzie to wygladac w grze? Cos czuje, ze to beda wyscigi A > B pod zmieniona nazwa, ktora lepiej wyglada w reklamach...

Czyli premiery mozemy sie spodziewac pod koniec 2009 roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 11:48, Damian14BO napisał:

> Co ? Kolejna częśc ? byle to nie był ProStreet...
Przeciez Mlody napisal, ze gra bedzie calkiem inna niz PS, z ktorej sami tworcy nie sa
zbyt zadowoleni...

> a jej główną zaletą mają być misje przywodzące na myśl film The Transporter
Mogloby byc fajnie, ale to sie chyba nie uda :/ Transportet to bardzo dobry film, ale
jak bedzie to wygladac w grze? Cos czuje, ze to beda wyscigi A > B pod zmieniona nazwa,
ktora lepiej wyglada w reklamach...

Czyli premiery mozemy sie spodziewac pod koniec 2009 roku?


Jak ma byc bardzo dobra gra to chyba tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Undercover będzie na pewno chłodno przyjęty przez graczy właśnie przez ProStreet. Nie spodziewam się super gierki, ale możliwe, że twórcy zaskoczą czymś miłym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 11:58, Earthshaker napisał:

Undercover będzie na pewno chłodno przyjęty przez graczy właśnie przez ProStreet. Nie
spodziewam się super gierki, ale możliwe, że twórcy zaskoczą czymś miłym. ;)


Najbardziaj chcialbym zobaczyc pierwsze screeny z Undercover !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 12:00, pan m. napisał:

Ciekawe...szkoda,liczyłem na Listopad 2008,ale może dzięki temu,że mają dłuższy czas,bardziej
dopracują...A to Undercover co oznacza?


pod oslona itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 12:00, MLODY2K6 napisał:

Najbardziaj chcialbym zobaczyc pierwsze screeny z Undercover !!

A ja właśnie nie, bo grafika raczej będzie przypominać tą z PS. Osobiście skupiam się na fabule. Jeśli jest dobra to grafika może być nawet z Porsche Unleashed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 12:00, pan m. napisał:

A to Undercover co oznacza?

Cos w stylu "pod przykrywka". Nie, nie bedziesz siedzial w garnku. Chodzi o dzialanie pod przykrywka. Jesli ogladales jakikolwiek film o policji, to bedziesz wiedzial ocb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napewno silnik graficzny bedzie wziety od PRO STREET i napewno przejdzie lifting, ale jak to wyglda to tego niestety nie wiem, meijmy nadzieje ze EA pokaze nie dlugo cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok,już wiem.Ja i tak chce Porsche Unleashed 2.To było coś...Nie to co teraz.
Co do fabuły to MW i Carbon dosyć fajną miał.W PS i Undergroundach taka se była:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gry z serii Need For Speed przestały być dobre do momentu premiery Carbona , ponieważ gra okazała się dość słaba , a ostatnim naprawdę dobrym NFS-em nadal pozostaje Most Wanted. Pomimo że seria ta w ostatnich dwóch latach spadła z formy i nie powstała jeszcze godna kontynuacja Most Wanted , to cały czas mam nadzieję że w końcu pojawi się jakaś iskierka nadziei i następna część serii NFS czyli Need For Speed: Undercover będzie bardzo dobrą i dopracowana grą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie,a grałeś w NFS:Porsche 2000?W 2000 roku to była boska gra,a teraz to boska legenda...Ta gra miała klimat.Most Wanted bym tak na 2 miejscu postawił.

NFSPlanetPL pisze:
"(...)Powiedział również, że został zmieniony system tworzenia nowych odsłon tej serii, teraz praca nad każdą nową odsłoną będzie trwała dwa lata, ale… i tak nowością będziemy mogli się cieszyć co roku!(...)"
Jakoś tego tekstu nie kapuje.Wyjaśni ktoś?

Teraz sobie przypomniałem ten film The Transporters.No przecie,będziemy rozwozić pizze i strzelać do ludzi;)Jupii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, ze teraz podzielili sie na dwa zespoly i rbia gry na zmiane, raz jeden zespol raz drugi, w zwiazku z czym na stworzenie giery maja teraz 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, dopiero pod koniec 2009? A miałem nadzieje, ż epod koniec 2008 znowu pogram w nowego NFS :/ No to coś se w tym roku nie pogram w samochodówki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 09:41, Ecko09 napisał:

Kurcze, dopiero pod koniec 2009? A miałem nadzieje, ż epod koniec 2008 znowu pogram
w nowego NFS :/ No to coś se w tym roku nie pogram w samochodówki :/


W tym roku zadzi GRID!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować