Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Supreme Ruler 2020 - zapowiedź

7 postów w tym temacie

Lucas the Great

Najwyższy czas przybliżyć Wam, czego możemy się spodziewać w nowej produkcji BattleGoat Studios. To w zasadzie ostatnia chwila na zapowiedź - za dwa tygodnie, gdy już recenzenci opanują podstawy rozgrywki, powinny się pojawić pierwsze recenzje na zachodnich portalach...

Przeczytaj cały tekst "Supreme Ruler 2020 - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

supreme 2010 juz wymiata ... szkoda tylko ze moj biedny piecyk ledwie go znosi ... ale na szczescie zaniedlugo go zmieniam, a dla nastepcy na pewno warto ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ciekawe :] Ilość komentarzy dot. Tej zapowiedzi bije p oczach :P
O SR 2010 nic wcześniej nie słyszałem, a tu proszę już dwójeczka :] Trzeba będzie zerknąć i zobaczyć co w trawie piszczy.
Nasuwa się pytanie: Czy są jakies plany wydania gierki w Polsce czy też trzeba będzie zamówić zza granicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to grałem supreme 2010 (było w cda) i jestem... zwyczajnie za głupi na TAK hardcorową strategię :P (a zawsze myślałem że jestem co najmniej dobrym strategiem), w porównaniu do tego "Supreme Commander" to zwyczajny pikuś. nie wydaje mi się żebym miał zagrać w drugą cześć gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, pomimo tego, że jestem "fanboyem" konsoli jako platformy do rozrywki to jest to właśnie ten typ gier, dla których komputery powinny istnieć.
Tak czy siak pora odkurzyć windowsy :)

(Farin: tak, po ilości komentarzy widać jak "duże" pieniądze można zrobić na takich grach, tym bardziej chwała twórcom, że jednak coś takiego jeszcze się wydaje :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest wyczesana !!!!!!! Strategia jakich mało.
Wie ktoś kiedy będzie polska premiera i czy gra będzie w Polsce dostępna ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę o tej grze. Może to dlatego, że ja strategii nie bardzo lubię. Wydaje mi się troszkę podobna do Europy Universalis, ale może się mylę... Oczywiście pisząc "podobna" mam na myśli tylko screeny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować