Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kratos w grze Soul Calibur IV na PS3?!

43 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Magazyn Electronic Gaming Monthly donosi, że Soul Calibur IV w wersji na PlayStation 3 może doczekać się kolejnego dodatkowego bohatera, tym razem niezwiązanego z Gwiezdnymi wojnami - Kratosa z serii God of War! To na razie plotka, ale oficjalny komentarz Namco powinniśmy usłyszeć bardzo szybko.

Przeczytaj cały tekst "Kratos w grze Soul Calibur IV na PS3?!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra z next-genową grafiką i taką samą intensywnością rozgrywki jak w poprzednich częściach, może być bardzo ciekawa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kratos? Największy i najlepszy wojownik XXI wieku teraz w Soul Caliburze IV? Ja nie mam więcej pytań. Jakbym miał PS3 grę bym bankowo zakupił, wiadomo że seria jest świetna (sam mam jej trzecią część), a dodanie Kratosa podniesie tylko poziom grywalności. ;) Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox dostanie jakieś autko z Forza ; > A tak na poważnie to będzie pewnie Master Chief, jak to rob300i powiedział, a może jakieś zwierzątko z Viva Pinata ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ta postać jest zbyt... silna. Będą musieli poważnie zrównoważyć postacie, bo Kratos ze swoimi mocami jest nie do pokonania. Można się obawiać wysypu Bogów Wojny na serwerach, a to nie będzie raczej fajny widok. Mimo to chciałbym isę mylić i życzę posiadaczom PS3 takiego SCIV o jakim marzą. A teraz pozostaje myśleć co dostanie X360 na wyłączność :) Ryu Hayabusa, Master Chief (mało prawdopodobne), a może kilka dni temu zapowiedziany uczeń Vadera z Force Unleashed? To ostatnie raczej będzie na obydwie konsole, ale kto wie? :)
EDIT: A może komandor Shepard :D Ale to raczej tak samo prawdopodobne jak Master Chief

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zarąbiscie
to jestcze do x360 dadzą master chiefa czy kogoś innego :D

i jak by jeszcze microsoft i sony podpisało umowe.
Joda z Vaderem prowadzone rankingi która postać jest lepsza,
która konsola jest lepsza.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować