Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

God of War III pojedzie na E3

28 postów w tym temacie

pepsi

Przedstawiciele firmy Sony zdradzili na paryskiej Game Developers Conference, że God of War III zostanie zaprezentowany na nadchodzących targach E3. Choć szczegółów nie podano, można ze sporą dozą pewności stwierdzić, że grywalnej wersji w Los Angeles jeszcze nie uświadczymy.

Przeczytaj cały tekst "God of War III pojedzie na E3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli możemy się spodziewać parę informacji na temat nowego GoW-a :) Według mnie God of War 3 ma sukces gwarantowany (chociaż że nigdy nie grałem w poprzednie odsłony bo nie posiadam konsolki). Gracze mają na co czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej ciekawi poziom grafiki w tej grze . Skoro na PS2 można było zrobic takie cudo , to ciekawe co będzie tutaj . Pozostaje cierpliwie czekać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 10:30, darklordvader napisał:

kurde, a ja jeszcze nie grałem w żadną część GoW


Żałuj :P Omija Cie jedna z najlepszych gierek jakie powstały :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to se pewnie nie pogram, bo GoW nie wychodzi na kompy...
chiba ze wejdzie na PS2 ;p
ja gralem w pierwsza czesc GoW i strasznie mi sie spodobala..
jedna z najlepszych gierek w jakie gierzylem na PS2..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z gier, dla której warto mieć PS3... To musi być hit. Poprzednie części rządziły, a z tą nie może być inaczej. To będzie prawdziwy pokaz możliwości PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli tak to już czekam na filmiki na ga*****lers w HD oczywiście bo na tą grę z pewnością czekam i większość fanów konsoli Sony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony bardzo dobrze, że gra ukaże się dopiero pod koniec 2009 roku. Znając Sony i poprzednie God''y, to możemy się spodziewać niezwykle dopieszczonej gierki. Zresztą dla tego exclusive''a warto zakupić konsolę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 11:53, bartek1392 napisał:

Kupowanie konsoli za 1600zł dla jednej gry to chyba lekka przesada ;).

Kupowanie konsoli dla TAKIEJ gry to nie przesada ;). W dodatku połączenie takich exclusive''ów jak MGS4 i GoW3 bije wszystkie Xklocowe gry na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem. Zawsze pózniej można kupić drugiego exclusive''a, pózniej trzeciego, czwartego...! ;)
Ja to się modle, by to się kiedyś na PS2 ukazało! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlag, no i do 2010 trzeba się wyposażyć w PS3... no trudno, jakoś się uciuła do skarpety przez ten czas ;)
Mam nadzieję, że GoW III będzie tego warty (choć jako fan serii nie powinienem mieć cienia wątpliwości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować