Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry firmy Square Enix w serwisie PSN

10 postów w tym temacie

Renor Mirshann

W japońskim sklepie PS Store fani jRPG-ów mogą nabyć od kilku dni ważny dla gatunku tytuł z pierwszej PlayStation, Xenogears. To tylko fragment tamtejszej oferty, jaką szykuje firma Square Enix, ale niestety nic nie słychać o podobnej inicjatywie wydawcy dla Ameryki czy Europy.

Przeczytaj cały tekst "Gry firmy Square Enix w serwisie PSN" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, w żadną z tych gier nie grałem, co nie oznacza, że nie chciałbym, ale jak widać PSN najlepiej prosperuje na wschodzi, potem zachód, a Europa dostaje tylko skrawki tego "chleba".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój znajomy zagrywał sie kiedyś Xenogears na PSXie, ja jakoś zawsze wolałem Final Fantasy VII ;)
...
to miło że SONY dba o to by starsze tytuły z PSXa gościły również i dziś w naszych domach.. no właśnie, czy naszych? ..jak na razie tylko w Japonii obserwujemy duży ruch w wskrzeszaniu starszych wielkich tytułów.. mam nadzieje że i w Europie niedługo zaobserwujemy tą tendencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 14:55, Łeber napisał:

Szczerze mówiąc, w żadną z tych gier nie grałem, co nie oznacza, że nie chciałbym, ale
jak widać PSN najlepiej prosperuje na wschodzi, potem zachód, a Europa dostaje tylko
skrawki tego "chleba".


Tak było i będzie - niestety.

Japonia zawsze była bardziej rozwinięta względem konsol i produkcji na nie - na Playstation jak i na Playstation 2 w Japonii ukazywało się naprawdę sporo gier, które w Europie nie ujrzały światła dziennego. To również ma dotyczyć zapowiedzianej na PS3 gry Africa.

Sama idea wrzucania tych starszych gier na PSN jest świetna, sam z chęcią bym je kupował, gdyby istniałaby wygodniejsza możliwość płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować