Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Top Spin 3 - zapowiedź

9 postów w tym temacie

gram.pl

Świecące za oknem słońce zarówno zachęca do wyjścia na dwór, co też bardzo szybko sprawia, że uprawianie sportów w upalny dzień staje się dość męczące. Jak więc zagrać w tenisa bez narażania się na udar słoneczny? Oczywiście na konsoli.

Przeczytaj cały tekst "Top Spin 3 - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie tylko dlaczego nie będzie na PC??!! W Top Spin2 kiedyś się grało ale w 3 chyba nie pogram bo nie mam konsoli... -.-

Ale gra na pewno będzie świetna tak jak poprzedniczka. Ja troche gram w tenisa i osobiscie lubie takie gry ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra zapowiada sie naprawde ciekawe:D w dwojce nie bylo Nadala (co bylo bardzo dziwne) a i tak topspin 2 byl o niebo lepszy od VT 3... VT3 byl jednak za prosty i nie bylo tam licencjonowanych turniejow:/
tylko najwiekszy problem ze TS 3 to wlasnie to ze pewnie nie bedzie wersji na PC, ja jednak mam nadzieje ze moze sie pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten artykuł to pewnikiem pisał znawca, który od klawiatury nie wstaje, a i z poszukiwaniem informacji też u niego nie najlepiej. Dawno tylu błędów merytorycznych nie widziałem. Autor wyraźnie nie rozróżnia tenisa ziemnego od stołowego, metalowe rakiety? hmmmm - mam taką, ale od 15 lat już na strychu, nikt już dawno takimi nie gra! A tie-break? - ten opis bardziej pasowałby do siatkówki lub tenisa stołowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować