Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Wolfenstein - pierwsze szczegóły

38 postów w tym temacie

pepsi

Na forum NeoGaf pojawiły się pierwsze informacje dotyczące nowego Wolfensteina, o którym głośno zrobiło się w ciągu ostatnich dni (jego oficjalne ogłoszenie ma nastąpić na targach E3). Doniesienia te pochodzą z sierpniowego wydania magazynu GameInformer.

Przeczytaj cały tekst "Nowy Wolfenstein - pierwsze szczegóły" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli te plotki się potwierdzą - będzie wyśmienicie!

Podoba mi się, że twórcy postanowili zostać "na starych śmieciach". Nie zmieniają głównego conceptu gry, pozostawiają jej akcje w tych samych czasach - Druga Wojna Światowa. Mi osobiście to pasuje, gdyż lubię gry, których akcja toczy się w tym czasie. Jedyne co mnie martwi, to te nadnaturalne moce - obawiam się, że znowu do gry wrócą zombie - mnie osobiście ten fakt nie cieszy, bo w pierwszej części były one wsadzone "na siłę". Mimo wszystko - czekam na oficjalne informacje no i trailer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cudownie, w każdego Wolfa grało się bardzo przyjemnie, szkoda tylko, że cudowny multi w RCTW jest już totalnie martwy.

Poczekam na kolejną część, bardzo miło, że wskrzeszają serię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blah ... o ile Wolfenstein 3d to dla mnie klasyk tak Return to Castle Wolfenstein było dla mnie dość słabe ... Jakoś mnie nie wciągnęło. Cóż ... fani serii pewnie się cieszą, ja niezbyt. Trzeba poczekać na bardziej szczegółowe informacje ;). Ale czekamy, czekamy. A nuż wyjdzie z tego projektu całkiem zgrabna gra. No chyba że kolejna odsłona pogrąży kolejną grową legendę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypas pamiętam jak trzęsłem portkami jak grałem w pierwszą część już się nie mogę doczekać. Katakumby w Unreal Engine 3 było by bosko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 13:33, Lee1234 napisał:

Wypas pamiętam jak trzęsłem portkami jak grałem w pierwszą część już się nie mogę doczekać.
Katakumby w Unreal Engine 3 było by bosko :D


Niestety, Wolfenstein to robota dla id software, czyli to będzie raczej id tech 4 (Doom 3, Quake 4), ale wolałbym, żeby to był silnik (niewydany jeszcze) id tech 5 z Rage''a (czyba, że id uzna, że Rage będzie I grą opartą na it 5).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 13:33, KŁEJK napisał:

Blah ... o ile Wolfenstein 3d to dla mnie klasyk tak Return to Castle Wolfenstein było
dla mnie dość słabe ... Jakoś mnie nie wciągnęło.

A grałeś w multi? Panie cud, miód i orzeszki ;-)
Jeśli w nowym Wolfie będzie multi tak dobre jak RTCW to będzie w co grać bo kampanie single raczej mnie nie pociągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 13:56, Rozrobiony napisał:

A grałeś w multi? Panie cud, miód i orzeszki ;-)
Jeśli w nowym Wolfie będzie multi tak dobre jak RTCW to będzie w co grać bo kampanie
single raczej mnie nie pociągają.

Nawet całej kampanii singla w RTCW nie ukończyłem ... a co dopiero multi ... Po prostu gra mnie w pewnym momencie zniechęciła. A czemu ? Tego właśnie nie wiem ;D. A w ogóle to jestem typowym singlowcem i granie po multi jak na razie mnie ominęło niezależnie jaka by to gra nie była ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować