Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3: Relacja z konferencji Microsoftu

69 postów w tym temacie

Jeżeli Sony nie pokaże nic prócz gier na jutrzejszej konferencji, mogą pakować manatki moim zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę. Ps 2 wygrało tym czym ps 3 przegrywa. A xbox 360 przegrał tym czym x 360 wygrywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to do...walili. Po prostu SZOK. Sony musi pokazac jakiś naprawdę extra tytuł, bo inaczej przepadnie całkowicie. Ładnie nam się te E3 zapowiada, ciekawe co nam pokaże Sony na jutrzejszej konferencji (po cichu liczę na God of War 3 ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umarłam ze śmiechu. Dosłownie... Czyli teraz nie mam powodu żadnego, żeby chlebaczek od SONY kupować kiedykolwiek... Bo skoro XIII, to i ów remake VII na klocka trafi. A innych interesujących mnie gier poza GoW na PS3 jakoś nie ma.

Nie żebym życzyła źle PS3, to naprawdę fajny kawałek sprzętu... Ale małomiękcy dali teraz czadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam wszystkie Wasze komentarze i nie zachęca mnie to do kupna konsoli, chociaż darmowego XBox''a 360 bym przyjął z otwartymi rękoma.

>> "teraz niestety na scenę wkroczył Peter Molyneux" - czemu niestety ? az tak bardzo kolesia nie lubicie ;P
Dobrze wspominam tego Pana i to jeszcze z czasów starych Populousów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21:02 - No comment.

...

21:03 - Miliony posiadaczy PS3 modli się, by jutrzejsza konferencja SONY zmiotła to, co pokazał dziś Microsoft...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 21:20, Tymon15 napisał:

No to tylko mi brakuje Gran Turismo 5 na Xa :) Takie ciche mażenie



zebyś się nie zdziwił ;)). Po tym co dzisiaj zobaczyłem to wszystko jest możliwe ;)).
(Final Fantasty, Final Fantasty, Final Fantasty OMFG :D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

studio które tworzy gt należy chyba do sony więc nie ma szans

a studio które robi finala nie należy do sony
więc Microsoft dokonał odpowiednich poczynań :D

a po co ci gt?
skoro masz forze?
do tego ma być podobno forza 3 i 400 w tym aut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować