Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3: Screeny #9

27 postów w tym temacie

Dobre gry w tym zestawieniu.

LocoRoco się nie intersuję- konsola.
BiA Hell''s Highway- z pewnoscią sobie kupię, ale najpierw upradge ;)
Far Cry 2- wygląda bosko, mam nadzieję, że będzie wymagał mniej niż Crysis.
Quantum of Solance- Wiadomo Bond, dużo akcji, grafa niezła, ale nie powala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wymienionych w newsie tytułów najładniej prezentuje się Loco Roco na PSP... Natomiast najbardziej czekam na Far Cry-a 2 , grafika jest prawie że fotorealistyczna i mam wielką nadzieje że gra pójdzie mi chociaż na średnich ustawieniach. Czekam jeszcze na Brothers In Arms Hell''s Highway , ale to już zdecydowanie mniej , bo wiem że nowy CoD bardzo szybko go zdeklasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Far cry 2 i brothers in Arms grafiką powalają. W Brothers w koncu jest zastosowany UNREAL ENGINE 3 . Quantum of Solance to kolejna srednia gra filmowa. Na far Cry`a 2 czekam i wiąze z nim wielkie nadizeje .Za to Loco Roco moze byc fajną gierką na PSP ale tylko tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszą grą bedzie Far Cry 2 i Brother in Arms Hell''s Highway. Pięknie wyglądają i mam nadzieję ze bedą grywalne. Umiejscoweinie akcji w Afryce w Far Cry jest swietnym pomyslem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 15:26, Tarionek napisał:

W sumie jeśli far cry 2 będzie podobny do jedyneczki albo Crisisa, to ja podziękuje...
btw: wyobrazacie sobie kupno PSP dla Loco Roco? Smiech?


Ty się nie śmiej :-) najwidoczniej chyba nie miałeś przyjemności zagrać w Loco Roco :) gra jest prze genialna i nawet sobie nie wyobrażasz jak wciągająca. Miałem przyjemność grać u kumpla na PSP i myślałem że podwędzę mu konsolkę właśnie dla tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Far Cry to będzie cudo ale Brothers In Arms też mnei zainteresowało. Ogólnie dobre gry się szykują a to dobrze im większy wybór tym mniejsza nuda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 15:26, Tarionek napisał:

W sumie jeśli far cry 2 będzie podobny do jedyneczki albo Crisisa, to ja podziękuje...
btw: wyobrazacie sobie kupno PSP dla Loco Roco? Smiech?


88Bonzo ma racje. Loco Roco to czadowa gra dla której na prawdę warto sięgnąć po konsole. Reszta tytułów to odgrzewane kotlety nudne jak czytanie Harlekinów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nadal nie qumam jak można było zachwycać się Far Cry-em. Zgoda, miało ładną grafikę... ale inteligencja przeciwników to była TRAGEDIA. Z 2 km cie widzieli, 10 metrów pod wodą... ba... jeszcze strzelali do Ciebie celnie.

A co do Far Cry 2. Masa efekciarstwa, i pewnie wymagania na równym poziomie, co kryzys. Ale ładniejsze jak dla mnie, i możliwe, grywalniejsze (a to najważniejsze).

Loco Roco jak zwykle wymiata ^^

BIA - No cóż, żadna ich część mi super nie przypadła do gustu. Może zagram w ową i zmienię zdanie.

QoS - Może kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Loco Roco = oO
Far Cry 2 = dajcie mi nowego kompa, tą grę i 2 tygodnie wolnego! :D
BiA = Poprzednie części były świetne, a tu jeszcze UE 3 :)
QoS = Bond! To i jakieś niewiasty będą ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować