Zaloguj się, aby obserwować  
Kaleka_Mentalny

Pure - Temat Ogólny

283 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2008 o 23:18, Grizzly. napisał:

Jak wyskakujecie ? Pisze żeby wcisnąć prawy ctrl. Ale mi tak jakoś nie wychodzi. Ale
za to wyskakuje w+strzałka w dół+2, i przy wybiciu puszczam strzałke w dół. Wiem, dość
nieporęcznie.. muszę sobie kupić pada.


Jak zbliżam sie do końca górki wciskam ten prawy ctrl, oczywiście w cały czas trzymając i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 23:26, Ecko09 napisał:

> Jak wyskakujecie ? Pisze żeby wcisnąć prawy ctrl. Ale mi tak jakoś nie wychodzi.
Ale
> za to wyskakuje w+strzałka w dół+2, i przy wybiciu puszczam strzałke w dół. Wiem,
dość
> nieporęcznie.. muszę sobie kupić pada.

Jak zbliżam sie do końca górki wciskam ten prawy ctrl, oczywiście w cały czas trzymając
i tyle.

Ja to robie innaczej;P Ja przytmuje przy wyskoku klawisz ,,1'''' i przy wybiciu puszczam i zawsze mam jump100%
i wystarczy naciskacz klawisze kierunkowe i 2 i 3.Mój max combo :58 650 punktów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, ze data polskiej premiery Pure przesunęła się na 9 października? Kumpel mi coś napominał o tym ale nie wiem czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2008 o 12:21, Hardstyle4ever napisał:

Ja to robie innaczej;P Ja przytmuje przy wyskoku klawisz ,,1'''' i przy wybiciu puszczam
i zawsze mam jump100%


to tak samo jak ja tylko że przytrzymuje "2" zamiast "1". Ale jest mi bardzo wtedy nieporęcznie, muszę się przerzucić na prawy ctrl.

Dnia 06.10.2008 o 12:21, Hardstyle4ever napisał:

i wystarczy naciskacz klawisze kierunkowe i 2 i 3.Mój max combo :58 650 punktów :)


Wow, to udało Ci się zrobić trick specjalny ? Mi nie wyszło ani razu. Zawsze jak mam do pełna naładowaną adrenalinę wyskakuje i wciskam Q ale nic się nie dzieje.

---> Davw

http://www.gram.pl/sk5_9wrlGe3_Pure.html , Wydaje mi się że 9 października to ta gra miała już być, a premiera przesunęła się na 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 19:10, Grizzly. napisał:


:)

Wow, to udało Ci się zrobić trick specjalny ? Mi nie wyszło ani razu. Zawsze jak mam
do pełna naładowaną adrenalinę wyskakuje i wciskam Q ale nic się nie dzieje.



Bo to chyba trzeba robić poprzez wciskanie 1,2 lub 3 oraz q , 2 razem ,tak samo jak sie to ma z a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 19:20, Ecko09 napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć jak sie robi tricki specjalne?

Żeby wykonać trick specjalny pasek adrenaliny musi wypełnić się do maksimum, wtedy pojawi się gwiazdka oraz informacja na monitorze, że taki trick jest dostępny. I wtedy aby wykonać taki trick należy - najlepiej na duuużej hopie - wybić się maksymalnie i nacisnąć klawisz odpowiedzialny za trick specjalny. Oczywiście, używając klawiszy kierunkowych. Niestety, ja zmieniłem sterowanie i nie jestem w stanie powiedzieć, które to są dokładnie klawisze. ;) Bynajmniej moim zdaniem jest najlepiej wsadzić klawisze odpowiedzialne pod QWSAD, a wybicie czy pochylenie ctrl lewy i prawy. Podczas wykonywania tricków warto ich używać, ponieważ robi się inne trick, ciekawe, bardziej efektowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 19:25, Michał Raven napisał:

> Może mi ktoś wytłumaczyć jak sie robi tricki specjalne?
Żeby wykonać trick specjalny pasek adrenaliny musi wypełnić się do maksimum, wtedy pojawi
się gwiazdka oraz informacja na monitorze, że taki trick jest dostępny. I wtedy aby wykonać
taki trick należy - najlepiej na duuużej hopie - wybić się maksymalnie i nacisnąć klawisz
odpowiedzialny za trick specjalny. Oczywiście, używając klawiszy kierunkowych. Niestety,
ja zmieniłem sterowanie i nie jestem w stanie powiedzieć, które to są dokładnie klawisze.
;) Bynajmniej moim zdaniem jest najlepiej wsadzić klawisze odpowiedzialne pod QWSAD,
a wybicie czy pochylenie ctrl lewy i prawy. Podczas wykonywania tricków warto ich używać,
ponieważ robi się inne trick, ciekawe, bardziej efektowne.



O dzięki, też miałem z tym problem i tylko raz mi się udał. Trochę taki mocno nierealny bo koleś wyskoczył, puścił się quada i obrócił się w powietrzu tak jak by spadał na spadochronie. Fajnie to wyglądało ( http://www.xfire.com/video/2b588/ ). Zawsze jak miałem już naładowaną adrenalinę to wyskakując wciskałem wszystko co się dało + Q xDD, ale raz mi się udało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 19:39, Grizzly. napisał:

> >
:P


Hehe no ja też zawsze wciskałem 1,2 i 3 razem z Q ;P Raz mi tylko wyszedł, ale wywaliłem sie i tak ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 21:17, nevernet napisał:

Zastanawiam się nad kupnem tej gry na xboxa360, ale jakoś dalej mnie to nie przekonuje...;/
co wy na to ?


To zobacz to, myślę że może przekonać xDD

http://www.xfire.com/video/2b6ca/

http://www.xfire.com/video/2b2ac/


P olecam zmienić rozdzielczość, gra jest o wiele lepsza. Przy tej mniejszej kamera nawet nie obejmuje całej postaci podczas tricku. A dzięki tej większej można bardziej podziwiać grafikę, i wygodniej się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 23:27, Grizzly. napisał:

> Zastanawiam się nad kupnem tej gry na xboxa360, ale jakoś dalej mnie to nie przekonuje...;/

> co wy na to ?

To zobacz to, myślę że może przekonać xDD

http://www.xfire.com/video/2b6ca/

http://www.xfire.com/video/2b2ac/


P olecam zmienić rozdzielczość, gra jest o wiele lepsza. Przy tej mniejszej kamera nawet
nie obejmuje całej postaci podczas tricku. A dzięki tej większej można bardziej podziwiać
grafikę, i wygodniej się gra.

Fajne filmiki.Wie ktoś może jakie ta gra ma wymagania?Nie chce mi sie w necie szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 19:25, Michał Raven napisał:

> Może mi ktoś wytłumaczyć jak sie robi tricki specjalne?
Żeby wykonać trick specjalny pasek adrenaliny musi wypełnić się do maksimum, wtedy pojawi
się gwiazdka oraz informacja na monitorze, że taki trick jest dostępny. I wtedy aby wykonać
taki trick należy - najlepiej na duuużej hopie - wybić się maksymalnie i nacisnąć klawisz
odpowiedzialny za trick specjalny. Oczywiście, używając klawiszy kierunkowych. Niestety,
ja zmieniłem sterowanie i nie jestem w stanie powiedzieć, które to są dokładnie klawisze.
;) Bynajmniej moim zdaniem jest najlepiej wsadzić klawisze odpowiedzialne pod QWSAD,
a wybicie czy pochylenie ctrl lewy i prawy. Podczas wykonywania tricków warto ich używać,
ponieważ robi się inne trick, ciekawe, bardziej efektowne.


Nie umiem tego zrobić :/ nie wychodzi mi :/ A w freestyle jak sie zbierze bonusa do tricku specjalnego to nie trzeba czekać aż sie pasek zapełni? Zresztą, i tak nie umiem zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Fajne filmiki.Wie ktoś może jakie ta gra ma wymagania?Nie chce mi sie w necie szukac
>

Prosto z Readme

Microsoft® Windows Vista®* / XP SP3

2.0 GHz Intel® Pentium® 4 class or AMD® Athlon 2400+ or equivalent processor

1 GB RAM

5.5 GB uncompressed hard drive space

128 MB DirectX® 9.0c-compatible, 3D video card supporting Shaders 3.0

(nVidia® GeForce® 6600 or better, ATI® Radeon® X1300 or better, excluding X1550)

NOTE: Onboard (built-in) integrated chipsets are not supported:

(e.g., Intel® on-board 8xx/9xx series chipsets, SiS and S3 series, ATI® Mobility Radeon® 7500 & X1300)

16-bit DirectX™ 9.0c-compatible sound card

8X DVD-ROM drive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 16:12, marcinshinoda napisał:

>> Fajne filmiki.Wie ktoś może jakie ta gra ma wymagania?Nie chce mi sie w necie
szukac
>

Prosto z Readme

Microsoft® Windows Vista®* / XP SP3

2.0 GHz Intel® Pentium® 4 class or AMD® Athlon 2400+ or equivalent processor

1 GB RAM

5.5 GB uncompressed hard drive space

128 MB DirectX® 9.0c-compatible, 3D video card supporting Shaders 3.0

(nVidia® GeForce® 6600 or better, ATI® Radeon® X1300 or better, excluding
X1550)

NOTE: Onboard (built-in) integrated chipsets are not supported:

(e.g., Intel® on-board 8xx/9xx series chipsets, SiS and S3 series, ATI® Mobility
Radeon® 7500 & X1300)

16-bit DirectX™ 9.0c-compatible sound card

8X DVD-ROM drive

nie pójdzie u mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 23:27, Grizzly. napisał:

> Zastanawiam się nad kupnem tej gry na xboxa360, ale jakoś dalej mnie to nie przekonuje...;/

> co wy na to ?

To zobacz to, myślę że może przekonać xDD

http://www.xfire.com/video/2b6ca/

http://www.xfire.com/video/2b2ac/

Dnia 07.10.2008 o 23:27, Grizzly. napisał:



P olecam zmienić rozdzielczość, gra jest o wiele lepsza. Przy tej mniejszej kamera nawet
nie obejmuje całej postaci podczas tricku. A dzięki tej większej można bardziej podziwiać
grafikę, i wygodniej się gra.

Fajnie fajnie tylko co z grywalnością. Co to tylko zwykłe kłady nic poza tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi nie wychodzi :( Mam już gwiazdkę, wyskakuje naciskam Q i kontrolery i nic. Próbowałem dłużej przytrzymać i też nic. Podczas spadania klikałem szybko tę funkcje i też nic. Jechałem nawet chyba z maksymalną prędkością i też mi nie wyszło. Nie mam pojęcia jak zrobić ten trick, trudny jest a mnie już bolą palce xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować